Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Bioterapia

Bioterapia i medycyna naturalna

Podstawowe informacje, od których zacznij, zanim zaczniesz zajmować się bioterapią:

Bioterapia: podstawowe informacje

Wstęp do bioenergoterapii- techniki energetycznego oddechu.

Wstęp

Istnieją różnorodne techniki oddechowe. Inaczej oddycha się przy praktykowaniu jogi, qigong-u, reiki. Ja proponuję oddech stosowany w dotyku kwantowym, który według mnie jest najefektywniejszy w bioenergoterapii. W moim poprzednim artykule o odczuwaniu energii, omiatane było całe ciało w odpowiedniej kolejności. Teraz do czucia energii dołączymy oddech.

Odpuszczenie.

Niecodzienna technika pokazująca to, jak bierność w świecie duchowym na ataki powoduje wyzdrowienie.

Wstęp do bioenergoterapii- odczuwanie i przepływ energii.

Wstęp

Jeżeli drogi gościu trafiłeś na tę stronę, to w temacie jesteś. A więc zaczynamy. Sprawa podstawowa- jak masz zamiar zajmować się bioterapią to koniecznie musisz posiadać podstawową wiedzę na temat anatomii i fizjologii człowieka. Najwygodniej zaopatrzyć się w podręcznik dla szkoły średniej, zawierający powyższe działy. Nie inwestujcie w podręczniki akademickie, bo utoniecie w nich. Dobrze by było, gdybyś przeczytał inne arty na stronie dotyczące pracy z energią i ...wierzył w siebie. A teraz daj mi rękę, a ja poprowadzę Cię w krainę zwaną bioenergoterapią.

Właściwości energii.

Trochę o tym, jaka energia służy do czego (z którego czakramu) do uzyskiwania wybranego efektu.

Zwalczanie skutków stresu.

Wstęp teoretyczny

O tym, jak silny wpływ może mieć stres, czy sytuacje stresowe przekonałem się na własnej skórze niestety. Stres może być i często jest przyczyną bólów chronicznych np. napięć mięśni, bólów stawów, migren, oraz wielu, wielu innych chorób, które pojawiają się regularnie i większość środków przeciwbólowych okazuje się bezsilna wobec nich na dłuższą metę. Zwykłe działanie bioterapeutyczne nie wystarczy, by pozbyć się choroby na dobre- nowy czynnik stresowy ponownie sprawi, że choroba nawróci. Trzeba więc zrobić coś, by reagować podświadomie natychmiast, gdy tylko stres się pojawi i pozbywać się nieuświadomionych często emocji, które prowadzą do choroby.

Odcięcie linka głównego.

Wstęp teoretyczny

Każdy byt energetyczny jest w jakiś sposób połączony w 90% przypadków z tylko jednym źródłem energii. W zasadzie to można powiedzieć, że nawet, jeśli ma on więcej źródeł, to to, czy jest podłączony do tego jednego, konkretnego wpływa na to, czy jego istnienie jest możliwe. Odcięcie go od źródła energii powoduje jego natychmiastowe rozpadanie się bez powrotów i niezależnie od tego, jak długo zajęło jego stworzenie. Dodatkowo: każdy byt, który tworzy swoje replikanty (kopie samego siebie) ma zawsze jedną wadę: dla tych kopii głównym źródłem jest ich pierwowzór. Znaczy to tyle, że jeśli zniszczysz tylko jedną, główną przyczynę bólu w postaci tego pierwszego bytu, który pojawił się w Twojej energetyce, to wszystkie jego kopie również się rozpadną natychmiast.

Źródło energii.

Wstęp teoretyczny

To jest technika wytworzenia stałego źródła energii. Tam gdzie założymy takie źródło energii tam będziemy odbierać pozytywną energię a negatywna zacznie z naszego ciała znikać. Najlepiej takie źródło zainstalować w miejscu gdzie śpimy, ponieważ podczas snu nasza energetyka będzie oczyszczać się.

Potęga intencji.

Wstęp teoretyczny

Szkół uzdrawiania jest bardzo wiele i każda jest nieco inna. Jedni skupiają się na geście, inni na wizualizacji, a jeszcze innym na pomocy z zewnątrz wyższych bytów. Jedni stosują gesty, inni intencję. Każdy ma inne podejście, ale wszystkie techniki łączy jedno: są skuteczne, jeśli pasują do nas i wiemy, jak i kiedy ich używać. Dzisiaj pokażę Ci, jak słowem mówionym i myślą uleczyć kogoś lub osłabić siłę tego, co atakuje i dalej użyć innej techniki, która ostatecznie zniszczy przyczynę bólu.

Uzdrawiające gesty.

Wstęp

Każda technika, w której wykorzystuje się gest jest w bardzo wielu przypadkach silnym narzędziem. Jeśli ten gest połączymy dodatkowo z wizualizacją, to jest to naprawdę potężne narzędzie w uzdrawianiu innych. Sam używam w zasadzie tylko gestów i symboli, które zresztą też tworze za pomocą gestów. Działają one z tego powodu, że przekonują dodatkowo o wiele bardziej, niż sama wizualizacja Twój umysł, że to, co robisz, jest prawdziwe. Łatwiej umysłowi zaakceptować fakt, że „łapiąc coś” to „coś” się faktycznie wyciąga, zgniata, niszczy itp.

Usuwanie bólów głowy.

Wstęp teoretyczny

W zasadzie istnieją dwie (z punktu widzenia tego, co powinien robić bioterapeuta!) główne przyczyny bólów głowy, które sam w swojej praktyce wyróżniam. Jeśli jest ich więcej, to nie zetknąłem się z pozostałymi. Pierwszy z nich, to twory energetyczne, bezpośrednio w głowie tzn. larwy itp. istoty, które atakują bezpośrednio tam aurę. Druga, która dopiero niedawno w praktyce mojej wyszła na jaw, to za dużo… pozytywnej nawet energii! Nawet zbyt spore nagromadzenie pozytywów w głowie może powodować realny ból.