Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Techniki autohipnotyczne

Techniki autohipnotyczne

Techniki służące do pracy w transie podczas autohipnozy, medytacji, relaksacji.

Subcategories

Skrypty: Różne techniki autohipnotyczne. Article Count: 1

Pozostałe techniki, które nie pasują do żadnej kategorii. Są one mało skomplikowane, by łatwo było zapamiętać kolejno, co trzeba zrobić. Sprowadzają się do czynności okresowych i powtarzających się ciągle. Z racji tego, że metody są dość krótkie, to komentowanie uprościłem do jednego tematu na forum.

Skrypty: Autohipnoza- zdrowie i uroda. Article Count: 3

Zawiera techniki wpływania dzięki autohipnozie na swój wygląd, zdrowie i samopoczucie. Są one mało skomplikowane, by łatwo było zapamiętać kolejno, co trzeba zrobić. Sprowadzają się do czynności okresowych i powtarzających się ciągle. Z racji tego, że metody są dość krótkie, to komentowanie uprościłem do jednego tematu na forum.

Energie, magnetyzm i uzdrawiająca siła w Tobie. Article Count: 2

O dziale...

Zawiera techniki koncentrowania energii, odczuwania jej i przenoszenia w poszczególne czakramy i meridiany. Są one mało skomplikowane, by łatwo było zapamiętać kolejno, co trzeba zrobić. Sprowadzają się do czynności okresowych i powtarzających się ciągle. Z racji tego, że metody są dość krótkie, to komentowanie uprościłem do jednego tematu na forum.

Skrypty: Sny, świadome śnienie i techniki senne. Article Count: 1

O dziale...

Zawiera techniki programowania i wpływania na sny- proste, lecz skuteczne, oparte na słusznych założeniach przede wszystkim. Są one mało skomplikowane, by łatwo było zapamiętać kolejno, co trzeba zrobić. Sprowadzają się do czynności okresowych i powtarzających się ciągle. Z racji tego, że metody są dość krótkie, to komentowanie uprościłem do jednego tematu na forum.

Skrypty: Autohipnoza- wejście w trans. Article Count: 2

O dziale...

Zawiera metody, umożliwiające łatwe wejście w trans. Są one mało skomplikowane, by łatwo było zapamiętać kolejno, co trzeba zrobić. Sprowadzają się do czynności okresowych i powtarzających się ciągle. Z racji tego, że metody są dość krótkie, to komentowanie uprościłem do jednego tematu na forum.