Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Ezoteryka FAQ

Ezoteryka FAQ

Najczęściej zadawane pytania. Zacznij od tego.

Nie umiem wizualizować. Co zrobić?

Odpowiedź: To niemożliwe, byś nie umiał/ła tego. Wizualizacja to wyobrażenie sobie czegoś. Wyobraź sobie dla przykładu. Proste nie? Jeśli dalej nie wierzysz, to przypomnij sobie swoje wakacje. Masz jakiś obraz w umyśle prawda? Nie jest on wyraźny jak rzeczywistość, ale go jakoś widzisz, czy tworzysz. To jest wizualizacja. Wizualizacja to po prostu wyobrażanie sobie i nie sądzę, by był ktoś, kto widzi to lepiej, niż typowe przypominanie sobie. Dopiero zasugerowanie, że osoba będzie widzieć powoduje, że obraz jest bardziej bliższy jakości snów i rzeczywistości, niż przypominanemu obrazowi.

Czy możesz powiedzieć mi coś o mnie, na podstawie mojej aury?

Oraz odpowiedź na pytanie: Czy mam jakieś "nadzwyczajne umiejętności"?

NIE. Z wielu powodów na niemal każde takie zapytanie mailowe odpowiadam NIE, bo jest to dla mnie strata czasu, w postaci poświęcania go wpierw na analizę aury, potem na interpretację (co jest krótkie akurat), a potem na zapisanie tego. NIE ponieważ jest to mój czas, a z racji, że i tak dużo robię charytatywnie i charytatywnie napisałem artykuł o widzeniu aury metodami NLP, to możesz go poczytać i TAM sprawdzić, co aura mówi o Tobie. NIE bo mi się bardzo nie chce i nic z tego nie mam. TAK, jeśli realnie zaproponujesz coś, niekoniecznie kosztownego dla Ciebie, co mi wynagrodzi czas, jaki poświęcam na Ciebie, gdy patrze na Twoją aurę. Widzę cudze aury po 30 razy dziennie nieraz u innych osób, więc trening tego mam non-stop i więcej mi nie potrzeba, Musiałbyś mnie skutecznie zmotywować, bym nie z własnej woli popatrzył i na Twoją. Na aury innych patrzę tylko po to, by upewniać się co do niektórych ich emocji/myśli/postaw/podatności hipnotycznej i wielu innych pierdół. TAK masz takie umiejętności, jeśli przejawiają się one w praktyce w życiu.

Śniło mi się to i to- co to znaczy?

Odpowiedź: Poczytaj arta ze strony i sam sobie odpowiedz, bo mi się ani nie chce, ani nie powiem Ci dokładnie, bo Cię najpewniej nie znam.

Czy to prawda że...?

Odpowiedź: Wszystko, co sam piszę na stronie jest zgodne z moją subiektywną prawdą, więc pytanie jest nie na miejscu.

Jak mam wejść w OBE?

Odpowiedź: Skutecznie. Oczyszczaj czakry, otwieraj je, ćwicz głębokość transu i utrzymywanie świadomości. Szukaj swoich technik, bo korzystanie z tych z internetu mija się z celem w większości.

Jakie były Twoje początki?

Odpowiedź: Trudne.

Skąd mam wziąć te trzecie oko?

Odpowiedź: To pytanie mnie kiedyś rozwaliło i jest autentykiem. Każdy ma tą czakrę, jeśli świadomie ktoś nie uszkodził jego energetyki, więc już je masz.