Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Ogólne

Ogólne

Wszystko, co nie pasuje do pozostałych działów lub jest wspólne z nimi.

Konstelacje przy użyciu kart tarota.

Wstęp

Pomysł, na zastosowanie kart Tarota do przeprowadzenia ustawień, wypłynął od Administratora (głęboki ukłon w stronę błyskotliwości jego umysłu) i jak każde nowum dotyczące zastosowania tych kart, natychmiast wcielony w życie. Zasiadłam, więc do ustawień. Opiszę tu dwa przypadki, przemyślenia moje, oraz propozycję, jak według mnie powinno się konstelacje owe przeprowadzać.

Jak zapanować nad swoim przeznaczeniem?

Czyli techniki, które pozwolą panować Ci w czasie gry taktycznej, zwanej życiem.

Wstęp

Bardzo wiele rzeczy wpływa na to, w jaki sposób układa się nasze życie. Nie mówię tutaj o tym, że jest ono nieprzewidywalne, bo gdybym tak powiedział najprawdopodobniej skłamałbym, gdyż sam uważam, że życie nie tylko jest przewidywalne, ale wręcz oczywiste. To wszystko co wpływa na chwilę obecną oraz na przyszłe wydarzenia naprawdę ma swoje źródło, do którego można dotrzeć. Tych źródeł jest parę i wszystkie skupiają się w jednym miejscu, które jest przez fachowców z tej dziedziny nazywane polem morficznym.

Anioły.

O Aniołach

Czy zdarzyło Ci się zbudzić rano i znaleźć odpowiedź na problem, który siedział w Twojej głowie? Miałeś czasem wrażenie że jakiś pomysł wpadł Ci do głowy z nikąd? Nawet jeżeli tego sam nie doświadczyłeś, na pewno znasz osoby którym się to przytrafiło. Anioły zostały stworzone po to, aby pomagać ludziom. Ich radość wzrasta kiedy im pomagają. Jeśli człowiek doceni ich pomoc, podziękuje Im, wówczas są jeszcze bardziej szczęśliwe i będą chciały Tobie pomóc. Musisz też wiedzieć, że Anioły uwielbiają się bawić, a pomoc innym traktują jak zabawę.

Servitory i godformy.

Larwy astralne a servitory.


W zasadzie najpierw trzeba by było wyjaśnić, czym są servitory. Servitory to formy „inteligentnej energii", która przyjmuję formę postaci na planie astralnym. Raz stworzony servitor wykonuje to, do czego został zaprogramowany.

Magnetyzm w 5 minut.

Witam! Chciałbym przedstawić technike, dzięki której nauczyłem się magnetyzmu w 2 minuty. Pierwszy raz po jej zastosowaniu mogłem sobie przylepić łyżeczkę do czoła i chodzić z nią nawet po schodach, a godzine później wielką łyche do nabierania sałatek. Obecnie umiem przylepić sobie naraz 4 metalowe temeperówki, które nie spadają jak przechylę głowe równololegle do ziemi. To samo mogę czynić z tymi małymi okragłymi świeczkami. I wiele więcej...

 

Female attractor.

Czyli jak odnaleźć tę "drugą połówkę" (albo jak ona ma odnaleźć nas) dzięki autohipnozie i paru technikom wizualizacyjnych. Wbrew oryginalnemu tytułowi tekstu kurs tak samo dobry dla pań i panów. Polecam!