Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Hipnoza magnetyczna - filmy

Hipnoza magnetyczna- filmy

Przykłady działania hipnozy magnetycznej w praktyce.

Wideo: Oddziaływanie magnetyczne- wahadło/bujanie.

Oddziaływanie magnetyczne- odchylanie osoby poprzez wpływ na jej nieświadome ruchy ciała za pomocą energii. lightbox[filetypes 561 350]Oddziaływanie magnetyczne- odchylanie osoby poprzez wpływ na jej nieświadome ruchy ciała za pomocą energii.

Filmik prezentuje przykładowe możliwości silnego magnetyzmu. Odchylam ciało mojego kolegi jedynie poprzez wyłapanie jednej z warstw aury. Znaczenia w wykonywaniu tego nie ma którą warstwę złapię. Równie dobrze z odległości stu metrów mógłbym to zrobić, bo aura rozchodzi się o wiele dalej, niż większości ezoteryków się wydaje. Oczywiście, by nie było przekłamań mój kolega ma oczy zamknięte w czasie kręcenia. Kolega nie był w transie, bo i bez tego miał dostatecznie gęstą i szeroką aurę, by nie było problemu z wyłapaniem jej. Jesli jednak chcesz to powtórzyć na podstawie artykułu ze strony, być może będziesz musiał wprowadzić w lekki trans osobę, by jej aura się poszerzyła. Podziękowania dla LJ za to, że zgodził się wystąpić w filmiku.

Obejrzyj filmlightbox[filetypes 561 350]Oddziaływanie magnetyczne- odchylanie osoby poprzez wpływ na jej nieświadome ruchy ciała za pomocą energii.

Wideo: Oddziaływanie magnetyczne- unoszenie ręki.

Oddziaływanie magnetyczne- unoszenie ręki poprzez wpływ energetyczny na ciało osoby. lightbox[filetypes 561 350]Oddziaływanie magnetyczne- unoszenie ręki poprzez wpływ energetyczny na ciało osoby.

Filmik prezentuje przykładowe możliwości silnego magnetyzmu. Unoszę na nim poprzez samo złapanie za aurę osoby jej rękę. Oczywiście, by nie było przekłamań mój kolega ma oczy zamknięte w czasie kręcenia. Na początku też wprowadzam go energetycznie w trans (ten moment w pierwszych 3 sekundach, gdy rękę przesuwam przed jego twarzą). Wybaczcie słabą nieco jakość obrazu, ale na wyświetlaczu LCD wyglądało, jakby światło było ok, co nie przekładało się na to, co wyszło w praktyce na komputerze. Pierwsza seria filmików nie będzie więc należała do najlepszych jakościowo, ze względu na to, że ciemne będą, ale i tak sądzę, że dobre i to na początek.

PS Podziękowania dla LJ za to, że zgodził się wystąpić w filmiku.

Obejrzyj filmlightbox[filetypes 561 350]Oddziaływanie magnetyczne- unoszenie ręki poprzez wpływ energetyczny na ciało osoby.