Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Bioterapia

Uzdrawiające gesty.

Wstęp

Każda technika, w której wykorzystuje się gest jest w bardzo wielu przypadkach silnym narzędziem. Jeśli ten gest połączymy dodatkowo z wizualizacją, to jest to naprawdę potężne narzędzie w uzdrawianiu innych. Sam używam w zasadzie tylko gestów i symboli, które zresztą też tworze za pomocą gestów. Działają one z tego powodu, że przekonują dodatkowo o wiele bardziej, niż sama wizualizacja Twój umysł, że to, co robisz, jest prawdziwe. Łatwiej umysłowi zaakceptować fakt, że „łapiąc coś” to „coś” się faktycznie wyciąga, zgniata, niszczy itp.

Co ważne: osoba, którą leczysz, nie musi tego widzieć i wiedzieć, co robisz, bo przekonujesz swój umysł, by wyzwolił Twoje siły ku temu, by leczony poczuł się lepiej lub całkowicie wyzdrowiał. Przekonujesz siebie, nie jego i te gesty służą aktywacji Twojej wiary, a nie wiary osoby w to, że ją wyleczysz. To bardzo ważne. Sam zresztą karzę zawsze osobom, które leczę zamykać oczy, by nie widziały, co robię- wtedy nie ogranicza mnie to moimi przekonaniami, że mogą to odebrać jako coś dziwnego, czy niepoważnego. Nie wiedzą, co robię, więc im nie przeszkadza to, co robię, a zwracają uwagę jedynie na swoje zdrowie, które się poprawia. W tym artykule opiszę, jakie są typy gestów, które można wykonać w celu uzdrowienia kogoś i ulżenia mu w jego cierpieniach.


Gesty oczyszczające

Chwytanie

Znajdź to, co powoduje ból i złap to gestem ręki. W dalszej części możesz wykonać inny gest, by to np. wyciągnąć, rozerwać itp. Jeśli to coś jest bardzo szybkie dorzuć do tego intencję w myślach, że Twoja energetyczna dłoń będzie zawsze podążać podświadomie szybciej za tym czymś i nie zdoła to uciec.


Wyciąganie

Po złapaniu tego, co powoduje ból, czyli najczęściej skupiska energii świadomej (byty energetyczne) lub nieświadomej możesz to wyciągnąć i wyrzucić. Nie polecam jednak tylko wyrzucania tego poza aurę, gdy jest to byt świadomy, bo wtedy prawie na pewno chwilę później wróci do energetyki osoby.


Przepychanie energii (pchnięcie dłonią)

Wykonaj gest pchnięcia tak, jakbyś wkładał całą swoją rękę do np. meridianów głównych i przeczyszczał je w ten sposób, przepychając w dół lub w górę energię i wypychając ją poza ciało. Możesz też użyć tylko jednego, wybranego palca, jeśli w Twoim przypadku to lepiej zadziała.


Wyrzucanie do ziemi

Wyciągasz z energetyki byt gestem wyciągania i bardzo szybkim ruchem z intencją, by leciało to z prędkością większą, niż prędkość światła wyrzucasz tak, by wprost do jądra ziemi konsekwentnie leciało.


Chwytanie w siatkę

Wykonaj paroma szybkimi gestami „dziergania” siatkę energetyczną, a potem przeciągnij ją przez osobę z intencją, by każda negatywna rzecz została w nią złapana. Potem zaciśnij otwór i zawiąż ją, wrzucając na koniec do jądra ziemi lub niszcząc jej zawartość w inny sposób.


Strzepywanie

Dłoń o drugą dłoń lub niezależnie każdą jakbyś chciał coś strząsnąć z nich. Robisz to po to, by negatywnych energii potem nie magazynować w sobie.


Przesuwanie

Składam dłonie trochę tak, jakbym chciał kopać w piaskownicy i przeciągam przez główny meridian je (intencja, że tam będą), by go przepchać i oczyścić z negatywów.


Rozcinanie i szatkowanie pazurami

Pierwszy ruch to taki, jakbyś miał w dłoni miecz (trzymaj dłoń tak, jakbyś go miał faktycznie w niej), a drugi, to że masz metalowe, bardzo ostre pazury, zamiast paznokci. Wykonaj machnięcie dłonią kilka razy, by rozciąć swoim myślokształtem miecza (tworzysz go, gdy tylko układasz dłoń tak, jakbyś go trzymał!) byt energetyczny lub rozdrobnić mocne skupisko negatywów silnych (mniejsze łatwiej dla przykładu spalić ogniem mentalnym). Wykonaj szybkie ruchy palcami tak, jakbyś poruszał swoimi metalowymi pazurami i rozdrabniał obiekt, na którym się skupiasz w energetyce.


Rozrywanie (larwy)

Chwyć larwę w jedną rękę i potem w drugą rękę, a potem szybkim ruchem oddal je od siebie tak, jakbyś miał coś rozerwać. Ruchu rozrywania używam jednak najczęściej do tego, by jak pisałem w artykule o odcięciu linka głównego znaleźć ten link i go rozdzielić od tego, co ma zasilać i do tego zasadniczo polecam ten gest.


Zgniatanie

Chwytasz larwę lub inny byt i zgniatasz jak robaka go, a potem wyrzucasz. Uwaga: działa w ograniczonej liczbie przypadków, bo wiele bytów ma mechanizmy szybkiej regeneracji nawet z najmniejszych pozostałości, a więc i tak się byt odtworzy, ale może posłużyć jako element „zyskania czasu”, nim użyjesz innej techniki.


Przypalanie

Gest prosty i w moim przypadku sprowadza się do tego, że wyciągam dłoń i falistymi ruchami przesuwam nad aurą osoby (tzn. nadgarstek wykonuje rytmiczny ruch, jakby falował) w miejscu, gdzie jest to, czego chcę się pozbyć z energetyki zakładając (intencja i wyobrażenie), że w ten czas z mojej dłoni, jak z miotacza ognia wydobywa się ogień strumieniem silnym.


Dmuchanie (ogniem)

Wykonujesz (najlepiej niesłyszalne i niewyczuwalne, a symboliczne) dmuchanie na narządy, w których widzisz negatywne byty lub energie z intencją, by był to podmuch ognia i możesz go w ten czas wizualizować, ale nie jest to konieczne.


Ruch pochodni nad ciałem

Tak, jakbyś trzymał pochodnię i nią machał w ciele osoby wykonuj gest, by spalać energie w aurze negatywne.


Punktowe uderzenie

Rzucasz intencję, że każdy Twój szybki ruch jednego tylko palca spowoduje w uderzenie w najczulszy punkt układu (gdy jest to zalegająca energia) lub bytu (by go wykończyć) i wykonujesz kilkanaście takich uderzeń na punkty, patrząc jak negatywy się rozpadają.


Polewanie

Intencją jest, że masz w ręce buteleczkę z kwasem, który pozwoli roztopić negatywną energię bądź byt energetyczny, nie szkodząc przy tym osobie. Polewasz wszystkie miejsca, w których widzisz tą energię z tą intencją i potem ruchem dłoni wmasowujesz (nie dotykając osoby!) w aurę i dalej rozprowadzasz..


Gesty zabezpieczające przed nasileniem bólu i nawrotami

Dawanie zastrzyku

Jako element dawania lekarstwa energetycznego, bądź też szczepionki, znieczulenia itp. itd. Intencja jest taka, że gdy wykonujesz ruch taki, jakbyś coś wstrzykiwał, to powodujesz konkretny efekt w energetyce w postaci uzdrowienia osoby itp. itd., zwracając uwagę najpierw, nim to zrobisz widzeniem intuicyjnym, na który element energetyki i w jaki sposób chcesz, by to zadziałało.


Wiązanie (linków)

Robisz to wtedy, gdy byty negatywne lub wampir energetyczny chce pociągnąć od Ciebie energię, gdy ktoś Ci wysyła niechciane emocje itp. itd. Gest wiązania nie musi być bardzo dokładny, ale musi być wykonany bez zastanowienia, czyli namierzasz link i szybko go wiążesz. Byty energetyczne bez źródła energii szybko osłabną i będą łatwe do zniszczenia.


Zamykanie w kuli

Gest jest prosty: namierzam byty energetyczne i składam dłonie tak, jak do psiballa (w kształt kuli) z intencją, że zamknę w ten sposób wszystkie te byty w kuli. Potem wizualizacją lub intencją wpuszczam gaz trujący do tej kuli, by je wszystkie zniszczyć i się ich pozbyć na stałe. Można też je spalić, ale dłużej to trwa. Kulę taką można intencjonalnie zrobić tak, by była metalowa i niezniszczalna i wtedy wysłać ją do jądra ziemi, by tam stopiona została i spalona wraz z zawartością.


Gesty kończące pracę nad energetyką osoby

Harmonizowanie czakramów

Opis techniki mostkowania znajdziesz w artykule o technikach otwierania i oczyszczania czakramów, a wspominam o tym dlatego, byś pamiętał o tej technice. Dodatkowo możesz sobie wyobrazić system czakramów w taki sposób, w jaki uważasz, że jest on doskonały. Gdy masz obraz tego, do czego dążysz, to wyciągnij dłonie naprzeciw siebie w pewnej niewielkiej odległości i powoli je odsuwaj od siebie z intencją, że ten gest spowoduje wyrównanie energii w całej energetyce tak, by było to jak najwłaściwsze. Innym gestem szybkim jest wyciągnięcie przed osobę dłoni równolegle do tej osoby i szybkimi paroma ruchami w dół i w górę dokonać harmonizacji, bez świadomego zastanawiania się, jak to się robi, używając wyłącznie intencji.


Otwieranie czakramów (rozwieranie palca wskazującego i kciuka)

Sprawdź otwarcie wybranego czakramu i zależnie od tego, na ile jest otwarty to mniej więcej w takim stopniu oddal od siebie kciuk i palec wskazujący (zerowe otwarcie oznacza zetknięcie się palców, a kąt prosty pełne otwarcie) i z pewnym wysiłkiem fizycznym rozdzielaj je i oddalaj od siebie tak, jakby to symbolizowało otwieranie czakramu wybranego i wysiłek mentalny i fizyczny, potrzebny do tego. Powtarzaj gest, jeśli jednorazowo nie wystarczy kilka razy.


Dzierganie (szycie)

Uszkodzenia, spowodowane przez larwy, powodują często pozostanie napięć i bólu pomimo tego, że larwy wszystkie, które ten ból pierwotnie zainicjowały zostały usunięte. Trzeba więc te miejsca zapełnić energią, a dokładniej zrobić z niej „stałą formę” jak ta, która była przed uszkodzeniem aury. Sam używam do tego szybkich ruchów (nie do końca logicznych) palcami z wyobrażeniem, że coś jak gdyby szyję i w rezultacie tworzę z energii łatki, które potem doszywam do aury w tamtych miejscach. Wszystko gestami.


Masowanie ruchami kolistymi aury

Służy między innymi do pobudzenia energetyki i rozbudzenia kogoś, kto jest bardzo śpiący. Masaż aury z reguły, gdy osoba odczuwa energie jest dosyć przyjemny i pozytywny. Najlepiej masować w miejscu, gdzie kończą się poszczególne warstwy, przesuwając tam dłoń mentalną poprzez intencję i minimalne (milimetrowe do paru centymetrów) ruchy całej ręki, które w symboliczny sposób będą oznaczać wybór bliższej, bądź dalszej warstwy aury.


Wygładzanie

Złóż obie dłonie na płasko i pocieraj je o siebie tak, jakbyś miał między nimi ciasto lub plastelinę, którą dowolnie możesz formować i pozbywać się grudek. Ruch użyteczny, gdy chcemy kogoś wyleczyć z chorób skóry np. trądzika, guzów, celulitu itp. Ruch ten symbolicznie wyrównuje miejsca, gdzie są grudki.