Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Indukcje hipnotyczne

Indukcje hipnotyczne

Wszystkie skrypty tutaj zawarte należy traktować WYŁĄCZNIE jako przykłady tego, co można mówić, jakich technik użyć w hipnozie. Żaden z nich nie jest "jedyną i słuszną drogą". Wszystkie zostały na żywo przetestowane z pozytywnym skutkiem minimum raz i nie ma od tego wyjątku. Testowane tzn. autor ich, niezależnie, czy jestem nim ja, czy ktoś inny, zrobił to osobiście, a nie tylko przytoczył treść z książek "na wiarę" (zresztą nie ma tych tekstów w książkach, bo są to nasze autorskie techniki). Pamiętaj: najważniejsze, czytając je, jest wyłapywanie tylko ogółem "co jest w skrypcie", czyli jakie wizualizacje, formy budowania sugestii itp., a nie uczenie się na pamięć, czy czytanie z kartki. Zalecane jest nie czytanie z kartki oraz tym bardziej: nie uczenie się ich na pamięć- nie ma to sensu i nie zrobi to z Ciebie hipnotyzera. Czytać możesz przy pierwszych kilku najwyżej transach, by uczyć się modulacji głosu itp., ale potem zdecydowanie jest to odradzane.

Subcategories

Skrypty: Różne indukcje hipnotyczne. Article Count: 2

Tutaj znajdziesz wszystko to, co zupełnie (lub w małym stopniu) nie pasuje do pozostałych działów. Najogólniej to dział zawiera niemal z każdej dziedziny hipnozy skrypty, bo hipnoza sama w sobie jest rozległym zagadnieniem i katalogowanie wszystkiego mijałoby się z celem. Z tego właśnie powodu, by nie tworzyć działów, zawierających tylko 1 czy 2 skrypty stworzyłem ten oto dział.

Skrypty: Hipnoza sceniczna i testy podatności. Article Count: 47

Dział ten jest dedykowany przede wszystkim hipnozie scenicznej. Zawiera skrypty, ukierunkowane na zrobienie swojego pokazu hipnozy podczas np. jakiejś imprezy. Jeśli chcesz uzyskać widowiskowość i doświadczyć ciekawych zjawisk hipnotycznych (lewitacja ręki niewątpliwie jest jednym z najfajniejszych), to ten dział jest dla Ciebie. Dział ten można również potraktować jako swego rodzaju zestaw testów podatności hipnotycznej. Oznacza to tyle, że im bardziej jesteś podatny, tym lepiej zareagujesz na sugestie w nich zawarte będąc w transie.Po co sprawdzać swoją podatność? Niektórzy wchodzą w trans w taki sposób, że nie zauważają żadnych zmian i wydaje im się, że nic się nie zmieniło, choć ich fale mózgowe pracują na innej częstotliwości, co można dzięki eeg sprawdzić. Ja sam często nie odczuwam zmian. Możesz więc się przekonać, że hipnoza działa również i na Ciebie.

Skrypty: Hipnotyczna postawa. Article Count: 1

Wbrew pozorom ten dział nie tylko jest dla przyszłych hipnotyzerów, ale również ogólnie zawierać będzie indukcje, zmieniające Ciebie tak, byś był pewny siebie. Dobry hipnotyzer przede wszystkim jest pewny swoich umiejętności zawsze i wszędzie, niezależnie od sytuacji. Stosuje też pewne (w moim przekonaniu) charakterystyczne elementy podczas transu np. liczenie, pogłębianie, własną, wewnętrzną wizualizację. Ten dział to zbiór skryptów, które to wszystko, co sprawia, że jest się dobrym w hipnozie, będzie pozwalał zainstalować automatycznie.

Skrypty: Sny. Article Count: 5

Znaczną część swojego życia (średnio 1/3) spędzamy przesypiając. Dobrze by było, by czas spędzony w ten sposób był przyjemny i dobrze kojarzony. Dział ten zawiera skrypty na wywoływanie snów świadomych, oraz każdą inną formę poprawy jakości snów- ich lepszego zrozumienia, zapamiętania, poprawienia ostrości i kolorów, oraz programowania siebie na konkretne rodzaje snów, w tym eliminacja bezsenności i koszmarów.

Skrypty: Out of Body Experiences. Article Count: 1

Ezoteryczny dział ze skryptami na wywołanie wyjścia poza ciało (OOBE, OBE- Out of Body Experiences) i Projekcji Astralnej (Astral Projection). Wymienione wyżej zjawiska należą do najpopularniejszych w świecie ezoterycznym i wielu jest praktyków tychże umiejętności. Niektórym udaje się od razu, inni potrzebują tygodni lub miesięcy. Są i tacy, którzy po wielu latach osiągają cel, choć mało takich. Większości osób wystarczy najwyżej pare miesięcy, a ćwicząc regularnie- tygodni. Niemniej skrypty tutaj zawarte proces ten zapewne zdecydowanie przyśpieszą i skrócą, a także sprawią, że będzie bardziej powtarzalny i nie będzie występować jedynie przypadkowo, co jakiś czas.

Skrypty: Energie, mesmeryzm i uzdrawianie. Article Count: 5

Współczesna bioenergoterapia/magnetyzm/mesmeryzm opiera się na istnieniu i działaniu na nasze zdrowie pewnych subtelnych energii, które każdy z nas posiada. Skrypty z tego działu pozwolą Ci na zapanowanie nad nimi, przez co poprawienie swojego samopoczucia, zdrowia i ogólnej kondycji psychofizycznej. Odkryjesz nie tylko, że zmieniając swoją energetykę inaczej patrzysz na siebie i na innych, ale również i inni zaczną patrzeć lepiej na Ciebie, nie wiedząc, czemu tak się dzieje.

Skrypty: Szamanizm i dawna hipnoza. Article Count: 2

Jest to dział z transami bardziej szamańskimi, niż pasującymi do czasów współczesnych. Są to więc głównie jakieś medytacje na wywołanie zmian, formy rytualne i techniki identyfikacji. Są to teksty dla osób, które są pasjonatami dawnych praktyk i chcą czuć ten klimat w transie. Wiadomą sprawą jest, że dawni szamanie byli wybitnymi hipnotyzerami a to, co działo się w czasie takich rytuałów, przy bębnach, ognisku itp. wprowadzało w transy, których obecnie nie da się już tak wywołać. Z jednej strony powiesz, że trans jest transem i każdy tak samo wpływa, ale jednak w tamtych chwilach, gdy sam rytm bębnów wprowadzał w te stany było coś wyjątkowego, co dawało im prawdziwą siłę do zmiany siebie.

Skrypty: Regresja, progresja i time distortion. Article Count: 4

Zapewne i Ty masz wspomnienia, do których chętnie byś powrócił. Mogą to być wspomnienia z okresu dzieciństwa, z dawnych lat, z czasów szkoły itp. itd. Tutaj znajdziesz pomoc w ich lepszym wydobyciu. Sięgniesz także po wspomnienia głębsze- z okresów z poprzednich wcieleń oraz jeszcze dalej, zaglądając w swoją przyszłość. Czy to co z takich wspomnień zyskasz będzie prawdziwe? Pewności nigdy nikt mieć nie może, niemniej jako doświadczenie jest użyteczne, więc zachęcam do skorzystania z okazji poznania nieznanego.

Skrypty: Kontakt z podświadomością. Article Count: 3

Każdy z nas ma pewne aspekty siebie samego, których nie potrafi zrozumieć, pewne motywy działania, postępowania coś, co nas ogranicza i uniemożliwia działanie w pewnych sferach. Część z Was zapewne chciałaby te motywy odkryć i w tym właśnie dziale znajdziesz skrypty, które umożliwią Ci to. Dzięki różnym formom komunikowana się z podświadomością lepiej zrozumiesz siebie oraz poznasz to, co podświadomość dla Ciebie przygotowała na najbliższy okres.

Skrypty: Zdrowie, uroda i hipnoterapia. Article Count: 7

Jak dzięki hipnozie zmienić swoje ciało i reakcje odpornościowe tak, by być zdrowszym, szczuplejszym i piękniejszym niż dotychczas. Ten dział jest odpowiedzią na niektóre kompleksy wielu z nas. Zapewne i Ty masz w sobie coś, co być może chciałbyś lub chciałabyś zmienić. Możesz to zrobić choć częściowo, korzystając z materiałów tutaj zawartych.


Skrypty: Uwodzenie i postawa. Article Count: 8

Ten dział został wyróżniony dzięki dużej i wciąż niemalejącej aktywności Mateusza w kwestiach hipnozy, budującej postawę jako taką. Uznałem, że dział z hipnozą erotyczną zbyt szybko rozrasta się i zawiera już teraz jakby w sobie 2 elementy, które można rozdzielić, czyli postawa sama w sobie i hipnoza "w łóżku". Dlatego ten dział jest tym, co ułatwi Ci przeglądanie strony.

Skrypty: Hipnoza erotyczna. Article Count: 5

Ten dział służy temu, by jakość Twojego związku była lepsza. Są tutaj indukcje, którymi możesz wzbogacić Wasze życie seksualne, by było jeszcze lepsze. Znajdziesz też tutaj teksty, które możesz wykorzystać do zyskania pewności siebie, zwiększenia swojej atrakcyjności na poziomach podświadomych i ogólnie przydatne w sferach erotycznych i partnerskich.

Skrypty: Szybsza nauka i szkoła. Article Count: 4

Czyli hipnoza wzmacniająca łatwość uczenia się, kreatywność, oraz zdolność do ogólnego przyswajania informacji i ich zapamiętywania szybkiego. Znajdziesz tutaj skrypty na koncentrację, pamięć lepszą, fotograficzne czytanie i ogólnie większą motywację do nauki.

Skrypty: Kreatywność. Article Count: 3

Ten dział to wszystkie techniki, skrypty i ich zastosowanie do tego, by pobudzać kreatywność i ją wykorzystywać w każdym tego słowa znaczeniu. Są tutaj zarówno strategie wyzwalania kreatywności jak i gotowe techniki transowe, które w naturalny sposób wyćwiczają ten naturalny stan umysłu.

Skrypty: Trans, relaksacja, medytacja. Article Count: 7

Ten dział zawiera teksty skryptów niezbędne do tego, by wejść w stan hipnotyczny (trans). Trans hipnotyczny jest przez większość osób odbierany jako stan wyjątkowego rozluźnienia nie tylko fizycznego mięśni, ale również i psychicznego. Pozwala nam, chociaż na chwilę, uwolnić się od problemów dnia codziennego. Wg niektórych badań 15 minut transu może zastąpić nam 3 godzinną drzemkę! Dodatkowo nauka w transie języków obcych jest wydajniejsza i łatwiejsza. Jeśli więc jesteś uczniem/studentem lub nauczycielem, który chce poszerzać swoje horyzonty możesz już dzisiaj to zrobić, korzystając z wyjątkowych możliwości tego stanu!