Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Sny nieświadome- interpretowanie

Sny nieświadome- interpretowanie

Prawidłowo dokonana interpretacja własnego snu (i tylko własnego, bo tylko swoje sny można faktycznie zinterpretować w 100% poprawnie) może dać Ci wiele korzyści. Poza aspektem rozwoju własnej osobowości (jej nieświadomej części), którą zaczniesz rozumieć, możesz dowiedzieć się wiele na temat tego, co Twoja podświadomość chce Ci przekazać, przed czym ostrzec itp. Interpretacja snów to proces złożony i u każdego wygląda nieco inaczej. Postaram się opisać go na tyle jasno, by każdy umiał odnaleźć się w tym na tyle, by wiedział, jak interpretować sobie sny. Poprawna interpretacja daje pełen obraz tego co dzieje się, co było i warto uwolnić się od tego lub co będzie (przewidywanie przyszłość dzięki symbolom ze snów).

Sny, które mają nas czegoś nauczyć.

O wskazówkach naszej podświadomości odnośnie tego, co powinniśmy zmienić, z czego wyciągnąć wnioski. O snach, które uczą i rozwijają nas bez względu na to, czy rozumiemy ich treść.

Standardowa interpretacja snów symbolicznych

Artykuł o tym, jak interpretować przynajmniej 80% snów nieświadomych, stosując się do pewnego schematu, który na to pozwala.


Sny odreagowujące.

O szczególnej, terapeutycznej formie snów, jaką pełnią nieraz w naszym życiu.


Interpretowanie snów- wstęp, typy snów.

Wstęp do interpretowania snów, czyli rodzaje snów, które są poddawane interpretacji, ich charakterystyka, oraz krótki opis tego, co może Tobie dać samo interpretowanie snów. Od tego artykułu zacznij zajmowanie się interpretacją snów.

Sny symboliczne z elementami odwrotności.

Czyli specyficzna właściwość niektórych snów symbolicznych, gdzie część elementów lub cały sen należy rozumieć dokładnie na odwrót, niż wynikałoby z symboli.