Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Bioterapia

Usuwanie bólów głowy.

Wstęp teoretyczny

W zasadzie istnieją dwie (z punktu widzenia tego, co powinien robić bioterapeuta!) główne przyczyny bólów głowy, które sam w swojej praktyce wyróżniam. Jeśli jest ich więcej, to nie zetknąłem się z pozostałymi. Pierwszy z nich, to twory energetyczne, bezpośrednio w głowie tzn. larwy itp. istoty, które atakują bezpośrednio tam aurę. Druga, która dopiero niedawno w praktyce mojej wyszła na jaw, to za dużo… pozytywnej nawet energii! Nawet zbyt spore nagromadzenie pozytywów w głowie może powodować realny ból.


Gdy przyczyną jest larwa

Sprawa prosta: namierz ją i wybraną metodą zniszcz np. przez odcięcie linka głównego. Wtedy się rozpadnie od razu i ból przejdzie w 5 sekund niecałe nieraz. Tutaj ważne jest poprawne widzenie astralne. Inne metody masz opisane w artach ogólnych, między innymi w strategii działania bioterapeutycznego. Nie ma co dalej ich wymieniać. Larwy powstają z nagromadzenia się w nas stresu, negatywnych myśli itp. itd. Są efektem długotrwałych lub krótkich, ale silnych emocjonalnie sytuacji. Są przyczyną bólów psychosomatycznych i paradoksalnie jednocześnie ich skutkiem.


Gdy przyczyną jest blok energetyczny

Najpewniej powstał on albo w okolicach gardła, albo nieznacznie powyżej lub poniżej niego. To, że taki blok jest, objawia się tym, że wysłanie pozytywnej, co podkreślam, energii powoduje nasilenie bólu (!). Co zrobić? Oczyścić gardło czy najogólniej: miejsce blokady, gdzie energia neg. jest tak nasilona, że nie pozwala pozytywom spływać w dół głównego meridianu i energia zbyt mocno rozpycha aurę w głowie, co powoduje silny ból. Można to zrobić mieczykami, ciachając negatywy i wyciągając je mentalnie. Wyzdrowienie będzie natychmiastowe i bez nawrotów po paru godzinach. Mimo, iż blok tak mocno w meridianie głównym jest raczej sporą rzadkością, zwłaszcza w takim stopniu, by powodować ból, to zdarza się i od tego zacznij.
Tak pokrótce wygląda strategia usuwania bólów głowy. Można tym wyleczyć bóle jednodniowe oraz te, które trwają non-stop dzień w dzień od paru tyg. Sprawdzone nieraz i zawsze działało.