Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Rozwój duchowy

Rozwój duchowy

Zacznij od zapoznania się ze wstępem do rozwoju duchowego:

Rozwój duchowy: podstawowe informacje

Rozwalamy krytycyzm.

Epilog

Czasami ludzie z różnych przyczyn, najczęściej z zazdrości wyzywają nas, krytkują wprawiają nas w kompleksy. Niektórzy przyjmują ich krytycyzm bardzo głęboko do serca co powoduje podświadome wywołanie myśli typu: a jak on ma rację, on ma rację i ja nie umiem... dosyć tego ta technika pomoże Wam pozbyć się przykrości itp. negatywnych uczuć ze strony innych oraz negatywnych myśli wywołanych przez owe uczucia.

Kolejkowanie łamanie blokad.

Nie zawsze udaje się złamać blokadę oddziaływaniem energetycznym lub sugestiami. Zakładam, że jeśli jakieś zdarzenie nas blokuje to można przy współpracy z podświadomością spowodować zdarzenie, które rozwiąże w nas blokadę. Podświadomość ma również dostęp do wielu zasobów, z których nie zdajemy sobie sprawy a które pomogą nam osiągnąć możliwie duży rozwój przy efektywnym wykorzystaniu czasu naszego życia.

Jak być potężny.

Wielu z Nas zadaje sobie pytanie co zrobić, aby być osobą dysponującą wielkimi predyspozycjami. Część osób zwraca się z prośbą do Boga o nabycie jakiś cech itd. Wiele ludzi zadaje sobie pytanie: dlaczego Bóg nie słucha moich modlitw ? Chciałbym odpowiedzieć na to pytanie, dlatego napisze odpowiedź przez przykład.

Rytuał przebaczenia sobie przeszłości.

Teoria:

Czyli jak zrozumieć swoją przeszłość, jak na nią spojrzeć i jak zyskać z niej na nowo stracone zasoby duchowe, emocjonalne, psychiczne, fizyczne i inne. Każdy ma jakieś sytuacje w życiu, które jak uważa źle przeżył, źle na nie zareagował i przez to jego aura jest zabrudzona starymi przekonaniami, które mocno go ograniczają, a nawet w depresje nieraz wpędzają. Ten rytuał pozwoli Ci oczyścić się z nich. Nie jest to przyjemny proces, ale po nim poczujesz się o wiele lepiej.

Szukanie niespójności i wartościowania negatywnego.

Wstęp do techniki

Jak zmienić niespójność i negatywne wartościowanie na poziomach podświadomości (i świadomości), które nas ogranicza i przeszkadza w rozwoju duchowym i życiu codziennym. Technika ta pozwala zmienić niespójność i negatywne wartościowanie na poziomach podświadomości (i świadomości), które nas ogranicza i przeszkadza w rozwoju duchowym i życiu codziennym. Dzięki małym pozornie zmianom paru wartości nie tylko będziesz patrzeć inaczej na innych, ale również i na siebie, na wszystko, co się dzieje w Twoim życiu i rozwoju na to, kim teraz jesteś i co doprowadziło Cię do tego.