Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Bioterapia

Odcięcie linka głównego.

Wstęp teoretyczny

Każdy byt energetyczny jest w jakiś sposób połączony w 90% przypadków z tylko jednym źródłem energii. W zasadzie to można powiedzieć, że nawet, jeśli ma on więcej źródeł, to to, czy jest podłączony do tego jednego, konkretnego wpływa na to, czy jego istnienie jest możliwe. Odcięcie go od źródła energii powoduje jego natychmiastowe rozpadanie się bez powrotów i niezależnie od tego, jak długo zajęło jego stworzenie. Dodatkowo: każdy byt, który tworzy swoje replikanty (kopie samego siebie) ma zawsze jedną wadę: dla tych kopii głównym źródłem jest ich pierwowzór. Znaczy to tyle, że jeśli zniszczysz tylko jedną, główną przyczynę bólu w postaci tego pierwszego bytu, który pojawił się w Twojej energetyce, to wszystkie jego kopie również się rozpadną natychmiast.

Uzdrawianie dzięki temu jest szybkie, jeśli widzi się intuicyjnie wystarczająco dobrze i trwa parę sekund, gdy dobrze namierzysz już przyczynę bólu w postaci tego bytu. Metoda działa, jeśli przyczyną bólu jest byt energetyczny. Nie działa na „nieświadome i nieżywe” energie.


Praktyka

Jest bardzo prosta: nastaw się intencją na to, by intuicyjnie zobaczyć, która larwa czy byt energetyczny powoduje daną dolegliwość np. ból głowy, mięśni, paraliż, cokolwiek. Zamiast walczyć z jej wszystkimi klonami nastaw się na to, że dojdziesz do pierwszej larwy, która z tego konkretnego typu larw pojawiła się w Twojej energetyce lub niekoniecznie larwy, ale jakiegoś bytu w energetyce kogoś innego. Gdy ją znajdziesz skup się na tym, gdzie jest jej połączenie energetyczne, które jest jej głównym zasobnikiem energii tzn. skąd larwa czerpie energię, by podtrzymać swoje istnienie. Nie powinno to być trudne, gdy masz podstawy widzenia astralnego wyćwiczone, czy też widzenia intuicyjnego aur. Za pomocą gestu dłoni uchwyć ten link powyżej larwy tzn. tak, że niżej odchodzą inne, mniejsze linki, przez które larwa jest połączona ze swoimi duplikantami. Odetnij ten link gestem powyżej dłoni, która go trzyma tak, jakbyś miał w dłoni mieczyk, czy nóż. Przytrzymaj dla pewności ten stosik larw i obserwuj intuicyjnie, jak po paru sekundach wszystkie zdychają, a ból przechodzi natychmiast. Jeśli jest nieco więcej bytów, które powodują dany ból, to kontynuuj to z nimi wg tego samego schematu. Technika pozwala wyleczyć się z wielu dolegliwości w minutę bez nawrotów, wliczając w to grypę żołądkową, gorączkę, bóle i napięcia mięśni, bóle głowy i wiele innych.