Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Artykuły

Hipnoza magnetyczna- artykuły

Podstawowe informacje, od których zacznij, zanim zaczniesz ćwiczyć hipnozę magnetyczną:

Hipnoza magnetyczna: podstawowe informacje

Wolne miejsce w autobusie.

Wstęp

Jeżeli kiedykolwiek jadąc autobusem chciałeś, aby pewna osoba nie przysiadła się do Ciebie, a nie mogłeś ku temu nic zrobić, to sądzę, że ten artykuł Cię zainteresuje. Zanim przejdę do sedna sprawy chciałbym trochę napisać o tej wspaniałej metodzie. Naprawdę ona jest niezwykła. Kilka tygodni temu jadąc autobusem, użyłem tej techniki...

Dark side manual.

Różne techniki ezoteryczne (wizualizacje) oddziaływania na emocje. Niektóre wizualizacje są bardzo fajne i powinny dać niezłe efekty. Polecam!

Niewidzialność.

Wstęp teoretyczny

LJ kiedyś sprezentował mi technikę na to, jak unikać czyjegoś wzroku i skupienia na sobie- jak na poziomie podświadomym stać się dla tej osoby „niewidzialnym”. Brzmiało to wspaniale i takie też się okazało w momencie, gdy techniki naprawdę potrzebowałem. Należy pamiętać, że większość technik ezoterycznych bez czynnika motywacji zwyczajnie nie działa. Podobnie jest i z tą techniką. Skupienie i prawdziwa motywacja, jakby życie zależało Twoje od tego jest potrzebna. Wtedy efekty są wspaniałe.

Wahadło (bujanie)- działanie na ciało siłą woli.

Są to ćwiczenia energetyczne, których głównym zadaniem jest to, byś Ty, jako hipnotyzer miał większą siłę oddziaływania pozawerbalnego. Skoro potrafisz "zmusić" osobę, by np. uniosła rękę tą, którą chcesz, nic przy tym nie mówiąc, skoro możesz ją zmusić, by odchyliła się do tyłu, będąc w pełni świadoma i nawet nie będąc w transie, to pomyśl, o ile w momencie, gdy Twoja siła woli rośnie do tego, że umiesz takie małe rzeczy wymuszać bez słów, Twoja hipnoza staje się skuteczniejsza, gdy nieświadomie stosujesz przekaz pozawerbalny. To oczywiste, że te ćwiczenia zwiększą Twoją skuteczność podczas hipnotyzowania, bo już na poziomie nieświadomym będziesz dodatkowo wysyłał lub wysyłała sugestie niewerbalne- energetyczne, których osoba napewno nie zablokuje świadomie, za wyjątkiem osób, które zajmują się naprawdę poważnie ezoteryką.

Proces łamania blokad na widzenie.

Wstęp teoretyczny

Blokada obrazów jest o wiele trudniejsza do złamania niż np. niska podatność na lewitację ręki, czy katalepsję. Blokada widzenia obrazów, co ważne nie musi wiązać się z samą niepodatnością na ich widzenie: trzeba wyróżnić dwie rzeczy, czyli podatność na widzenie czegoś i blokady na widzenie czegoś. To pierwsze definiuje jakość tego, co już widzisz, a raczej tego, co istnieje nawet, jeśli tego nie widzisz świadomie i nie potrafisz z tego wyciągnąć informacji o kolorach, kształtach itp., czyli mówiąc krótko: jeśli nie umiesz tego odebrać świadomie, bo coś przeszkadza Ci w tym. To drugie mówi o rzeczach, które zasłaniają obraz, który istnieje, ale jego przebicie się do świadomości jest blokowane.

Działanie niewerbalne na emocje i myśli.

WSTĘP

Umiejętność ukierunkowania energii tak, by odpowiednio wpływała na emocje przydaje się w wielu sytuacjach, jak choćby rozmowa o pracę, negocjacje itp. Warto więc się tego nauczyć zwłaszcza, że nie jest to specjalnie trudne.

Atak emocjami na laski.

Wstęp

Zanim przejdziemy do sedna sprawy chciałbym abyście wiedzieli że to, co o kimś myślimy, przejawia się w naszych kontaktach. Tak więc jeśli kogoś nie darzymy sympatią, pogardzamy nim, to nasza podświadomość wyśle negatywne emocje, które odczuje druga osoba.

Psiballe- kulki energetyczne.

WSTĘP

Kulki energetyczne to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na przekazywanie myśli, emocji i wprowadzania w trans. Robi się je niezwykle łatwo i niemal każdy powinien umieć to zrobić po najwyżej kilku próbach. Kulka energetyczna, gdy jest zrobiona i zabezpieczona odpowiednio przed rozpadaniem się może, pozostawiona w jednym miejscu, być tam wyczuwalna energetycznie przez kilka tygodni nawet. Można więc zrobić sobie zapas kulek energetycznych w miejscu, gdzie napewno nikt nie będzie dotykał, kładł ręki itp. i takie kulki są gotowe do wykorzystania, gdy tylko ich potrzebujemy.

Zwiększanie podatności na zjawiska hipnotyczne.

Wstęp do techniki

Jest to zdecydowanie jedna z najpotężniejszych technik, które wykorzystuję prawie zawsze przy hipnozie. Nieraz zaznaczałem czy to na filmikach, na których widać LJ, czy to w skryptach, gdzie wymagana była duża podatność na sugestie, że zwiększałem ją w sposób sztuczny, poprzez działanie energetyczne. Zadziwiające jest to, że osoba, która jest zupełnie niepodatna na jakieś zjawisko np. lewitacja ręki, po zwiększeniu podatności na to konkretne zjawisko będzie reagować lepiej, niż ktokolwiek inny! Technika jest w pełni energetyczna (chociaż wspomaganie werbalne też dołożę mimo, że sam rzadko korzystałem w okresie, gdy powstała technika), co oznacza tyle, że jeśli nie masz silnej energetyki czy aury, lub chociaż czakr dłoni dobrze otwartych, nie przyda się ona Tobie zupełnie.

Praktyczne ćwiczenia, odblokowujące wyczuwanie bioenergii w ciele.

WSTĘP

Mimo, iż w ciele jest dużo czakr, to w większości przypadków wystarczy, że masz odblokowane wyłącznie czucie energii w czakrach dłoni do tego, by móc zrobić kulkę energetyczną, poczuć ją i wiedzieć, że między tymi dłońmi jest i wrzucić ją w osobę. Czakry dłoni są taką niezbędną podstawą, dlatego musisz czuć w nich energię by wiedzieć, co tak naprawdę robisz. Nie chodzi nawet o to, że realnie jest to potrzebne, bo nawet przy braku czucia przez dłonie energia idzie. Chodzi bardziej o to, byś miał realną świadomość tego, że ta energia tam jest, byś miał tą pewność, co robisz w tym momencie.