Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Bioterapia

Źródło energii.

Wstęp teoretyczny

To jest technika wytworzenia stałego źródła energii. Tam gdzie założymy takie źródło energii tam będziemy odbierać pozytywną energię a negatywna zacznie z naszego ciała znikać. Najlepiej takie źródło zainstalować w miejscu gdzie śpimy, ponieważ podczas snu nasza energetyka będzie oczyszczać się.

 

Tworzenie takiej ochronki, źródła nie jest trudne aczkolwiek trzeba uważać na wiele czynników. Jeśli widzimy aury intuicyjnie to ta umiejętność przyda się do zobaczenia, w jakim tani jest nasze źródło, jeżeli jednak nie widzimy aur intuicyjnie to, co najmniej 3 dni należy wymienić połączenia i cały kokon. Takie źródło energii może nam się przydać, kiedy w czasie dnia nie mamy czasu, aby oczyszczać się z negatywnej energii. Możemy takie źródło energii zainstalować w pracy lub w miejscu gdzie uczymy się to będzie pozytywnie wpływało na skuteczność pracy w tym miejscu.

 

Kokon

To jest bardzo ważna rzecz w całym procesie. Taki kokon może również posłużyć za obronę energetyczną danego miejsca. Kokon trzy się nadzwyczajnie prosto usiądźmy w miejscu gdzie ma powstać kokon. Wyciągamy rękę do góry tak, aby czary dłoni były również skierowane ku górze. Wizualizujemy ze z naszej ręki wypływa strumień energii do góry (powiedzmy na 1-2m) w zależności, co się chce objąć takim kokonem wysokość będzie rosła lub malała. I z tej wysokości wyobrażamy sobie ze kokon zaczyna się wytwarzać jak parasolka. Po kolei wizualizujemy jak taki kokon obejmuje cały obszar obiektu gdzie chcemy być chronieni. Możemy również po prostu wyobrazić sobie, że taki kokon powstaje.

 

Połączenia

Teraz jedyne, co nam pozostało to wytworzyć połączenia. Wyobrażamy sobie, iż z naszego kokonu zaczyna rosnąć rurka, która ma dojść na wysokość kosmosu to wszystko wiza lizujemy i również wrażamy intencje, aby ta rurka przekazywała nam do kokony pozytywna energie. Następnie wyobrażamy sobie rurkę, która ma dojść do jądra ziemi. Przy tym wyrażamy świadoma intencje, aby ta rurka brała od nas negatywna energie i spala ja w jądrze ziemi.

 

Zakończenie

Technika bardzo prosta aczkolwiek trzeba pamiętać, aby wymieniać, co najmniej, co 2-3 dni kokon wraz z połączeniami. Ja jak kiedyś nie wymieniłem kokonu przez tydzień to wyglądał jak podziurawiony ser więcej szkodził niż robił dobrego.