Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

FAQ

Hipnoza magnetyczna FAQ

Najczęściej zadawane pytania, dotyczące hipnozy magnetycznej.

Czym jest sen (trans) magnetyczny?

Odpowiedź: Sen magnetyczny to stan bardzo wyjątkowego transu, który jest w zasadzie nie do opisania prostymi słowami. Prowadzenie jest tutaj zupełnie niepodobne do tradycyjnych metod (nawet superszybkie indukcje nijak się mają do tego stanu). W skrócie: osoba własną energią wprowadza drugą osobę w trans. NIE musi uzyskiwać jej zgody na to, jeśli jest wystarczająco w tym dobra. Sen magnetyczny jest formą transu najprzyjemniejszą, przez co łatwiej wg mnie jest poddać się woli hipnotyzera w tym stanie. Jest tak cieplutko i miło, że nie ma się ochoty wracać, a zwyczajnie zatracić się w tym stanie. Wiem z doświadczenia... miałem ochotę pozostać dłużej w tym stanie... było mi tak dobrze... Więcej na temat magnetyzmu mesmerowskiego w artykule poświęconym wyłącznie jemu.

Jak osoba poczuje się w takim transie?

Odpowiedź: Może nawet w ogóle nie poczuć różnicy. Tutaj ważniejsze jest to, że jej podatność na sugestie rośnie w szybkim tempie. Niektóre osoby, które mają odblokowane czucie energii w ciele czują ciepło, zimno, mrowienie lub nacisk w ciele. Są to uczucia z reguły pozytywne dla nich, często też nowe, gdyż odczuwane zupełnie inaczej. Ciepło, odczuwane w takim transie, przy odblokowanym czuciu energii jest zupełnie inne i dużo przyjemniejsze, niż jakikolwiek inny rodzaj ciepła.

Jak długo trwa wprowadzenie osoby w trans energetyczny?

Odpowiedź: W zależności od metody i podatności osoby hipnotyzowanej od sekundy do godziny. Jeśli ja osobiście hipnotyzuje pojedynczą osobę na żywo to zajmuje mi to średnio 5 sekund do 2 minut, zależnie od tego, jakim mam energetycznie dzień. Najczęściej czas wyważam na optymalną długość 30 sekund wprowadzania energetycznego i to wystarcza, by osoba reagowała dobrze na sugestie. Potem w czasie sesji podtrzymuję stan transu i dalej go pogłębiam, podświadomie wysyłając energię transową i robiąc to z rzadka świadomie.