Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Testymoniale

Testymoniale- Michał Staniszewski

Opinie użytkowników o mnie, moich dokonaniach i materiałach ze strony.

Marcin Szabelski - trener uwodzenia, hipnoterapeuta

Michała znam od połowy 2009 roku. Uważam go za jednego z najbardziej kompetentnych hipnotyzerów jakich w Polsce poznałem. Wielokrotnie inspirował mnie i pomagał rozwinąć moje umiejętności hipnoterapeuty. Często zwracał mi uwagę na aspekty hipnozy o których większość trenerów hipnozy (zafiksowanych wokół M. Ericksona) w Polsce nic nie mówi.

Podoba mi się jego podejście do hipnoterapii, nieugiętość w rozwoju i obiektywność. Mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że tym kim jestem ja sam w Polsce w uwodzeniu - to Michał jest w hipnozie.

Polecam.


Marcin "ADEPT" Szabelski


marcin[małpa]psychoregeneracja.pl

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zelo o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Mnie się bardzo podobało, poczułem się dużo pewniejszy. Po przesłuchaniu zobaczyłem siebie w lustrze i zobaczyłem zupełnie inny obraz niż zwykle, zawsze patrzyłem i widziałem jakieś defekty, a dzisiaj nic. Widziałem po prostu siebie. Widocznie jestem podatny na sugestie I myśle, że efekty będą znaczne.

Zdziwiłem się troche, jak wyszedłem z kumplem zapalić, i po chwili zwykłej rozmowy zgasł, jakby mu się postawa złamała/przestraszył się. Przeważnie to on był takim typowym samcem alfa, tzn jest czasem aż nazbyt pewnym siebie i zachowuje się jak by był bogiem. Od kąd go znam tzn jakieś 5 lat, to coś takiego się pierwszy raz zdarzyło.


Zelo

Darek

Spotkałem się z Michałem Staniszewskim aby pracować nad widzeniem obrazów i wizualizacją, ponieważ miałem z tym wielki problem i żadna technika, ani ćwiczenia nie dawały rezultatu. Sam interesuje się hipnozą - poznałem już kilka osób zajmujących się nią, a także trenerów nlp w tym też "najlepszych" ale sposób pracy Michała zrobił na mnie wielkie wrażenie. Wyróżnia go zaangażowanie, ciepłe i pełne akceptacji podejście bez robienia show i kreowania się na guru hipnozy. Podczas naszego spotkania dawał z siebie 100% i cały czas zaskakiwał mnie swoją kreatywnością, szczególnie gdy stawiałem opór. Teraz z perspektywy czasu widzę, że moim głównym choć nie jedynym:) problemem było niewłaściwe nastawienie pt.'muszę'. Michał w bardzo zręczny sposób pokierował mną tak, że ćwiczenia i wymyślanie nowych sposobów na polepszenie jakości wizualizacji są dla mnie dobrą zabawą, bo na każdy problem zawsze można spojrzeć z innej perspektywy... i tu zaczyna się przygoda w poznawanie siebie... Drugą częścią naszego spotkania były konstelacje, dzięki którym zwróciłem uwagę na pewne powtarzające się wzorce w mojej rodzinie. Zdumiewające jest to, jak przy pomocy kart można trafnie określić zależności między członkami rodziny. Podczas ustawiania zdałem sobie sprawę z tego, jak moja rodzina na mnie wpływa i jakie emocje - często wyparte lub takie, których nie byłem świadomy - wywołują u mnie poszczególni jej członkowie. Już po kilku dniach po ustawieniu nastąpiła pozytywna zmiana w moim otoczeniu. Nagle negatywne emocje opadły, ciągłe kłótnie się skończyły i zapanował jakiś dziwny spokój... oby na dłużej:)

Dziękuje Ci Michał za czas mi poświęcony, pełny profesjonalizm, pasje i radość które włożyłeś w pracę ze mną.

Pozdrawiam serdecznie
Darek

Madness o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Na mnie podziałało, chociaż czytając początkowe wypowiedzi wydawało mi się, że to jest nierealne, czuje się teraz jeszcze bardziej pewny siebie.


Madness

Tomasz Marzec

O Michale można by pisać dużo. Jednak ja skupię się na najbardziej istotnych kwestiach.

Przede wszystkim kompetencja – tak można opisać Michała jednym słowem. Już trzy lata temu, gdy go poznałem, byłem pod wrażeniem jego umiejętności oraz posiadanej wiedzy, którą potrafi podzielić się z innymi w bardzo przystępny sposób. Przez te trzy lata utrzymywałem z Michałem kontakt i wiem, że cały czas ćwiczył, uczył się i rozwijał, dzięki czemu poziom prezentowany przez niego dzisiaj jest fenomenalny.  Szczerze powiedziawszy nie znam żadnej osoby, która wie więcej na temat hipnozy i która stosuje hipnozę w praktyce z tak niesamowitymi efektami jak właśnie Michał.

Miałem tę okazję przekonać się o skuteczności tego, co robi – na własnej skórze (dosłownie!). Sytuacja, która zapadła mi w pamięć i zrobiła na mnie największe wrażenie to wprowadzenie mnie w hipnozę na odległość w celu pozbycia się ospy, która złapała mnie w najbardziej nieprzewidzianym momencie. Niesamowite uczucia, które towarzyszyły samemu momentowi transu, jak i to jak szybko wyzdrowiałem (czas trwania ospy prawie 4 razy krótszy niż książkowo być powinien) utwierdziły mnie w przekonaniu na temat niebywałych umiejętności Michała.

W trakcie późniejszej, naszej znajomości – miałem przyjemność być wprowadzany w trans przez Michała jeszcze kilka razy, tak na odległość, jak i również na miejscu – i każdy mój problem, negatywne przekonanie czy ograniczające zachowania, zostały przez niego usunięte, a ja mogłem funkcjonować dzięki temu o wiele lepiej.

Oczywiście można wymieniać wszystkie sytuacje, w których Michał pomógł mi dzięki hipnozie, czy pomógł innym, na moich oczach, ale jest to tutaj zbyteczne. Zbyteczne, bo najważniejsze jest to, że to, co robi – działa – i osoby, które od niego wychodzą są zadowolone. Mam wielu znajomych, którym poleciłem Michała i wielu z nich skorzystało z jego pomocy – muszę powiedzieć, że każdy, bez żadnego wyjątku – skorzystał na tych spotkaniach bardzo mocno i każdy z nich dostał to, czego potrzebował.

Jeśli miał bym dzisiaj wybierać między Michałem, a innymi, znanymi coachami zajmującymi się hipnozą (a kilku także poznałem), to na pewno wybrał bym Michała. Po prostu wiem, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, potrafi świetnie obchodzić się z człowiekiem, jest wyrozumiały, a jego podejście jest „zdrowe”.

Polecam i świadczę za swoje słowa!

Tomasz Marzec
AlphaMale Polska

Malina o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Wiecie co... słucham tego od 2 dni.... zawsze przed pójściem spać sobie to włanczam... a rano wyłanczam.. ja się obudzę... potem zaś sobie to rano puszczam...

Powiem wam... że dziś jakiś czas po przesychaniu tego... poczułem jak narasta we mnie takie coś... nie wiem jak opisać to słowami... w każdym razie czuje się tak jak bym mógł wszystko... z każdym... :-D Czuję chęć urzeczywistnienia tego co mam w głowie na temat tego jak powinno się uwodzić... wogóle... mowa ciała... mam zajebistą mowę ciała :mrgreen: w 15 minut sobie postawę wypracowałem :-) Jestem po 6 miesięcznym okresie czytania książek.. jak dziś pójdę na bytom do pracy... to muszę coś zaczepić :-D Po prostu czuje że muszę i że sprawi mi to przyjemność :lol: zero excusów... nie wiem jak wy... ale ja z tym popieprzonym nagraniem się nie rozstaje :-P


Malina

Piotr

Byłem u Michała na kursie indywidualnym hipnozy. Jestem bardzo zadowolony.

Przede wszystkim Michał to człowiek, który pasjonuje się hipnozą, zna się na tym rewelacyjnie i to jest bardzo widoczne. Wiedza, którą przekazuje i demonstruje to zbiór najskuteczniejszych technik jakie istnieją, a do hipnozy podchodzi bardzo naukowo i specjalistycznie. Nie dorabia niepotrzebnych ideologii, długich opisów i powtarzania tego samego w różnej postaci. Michał jest doświadczoną osobą, która wie jaki materiał jest najważniejszy i jak najwięcej stara się przekazać na bardzo intensywnym kursie, gdzie najważniejsza jest praktyka i zmiana na lepsze.

Już na samym początku wszedłem w głęboki trans i moja ręka nagle zaczęła lewitować (nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło – WOW!). Później to już daleka podróż do głębin podświadomości, gdzie poznaję sam siebie – moje marzenia, fantazje i co tak naprawdę jest dla mnie ważne. Między czasie zdążyłem przenieść się na plażę, gdzie dotykałem włosy piękniej dziewczyny, jednocześnie słuchając dźwięku ptaków, jadłem niesamowite lody, aby później wrócić do pokoju w którym latają motyle, a ja nie mogę nawet podnieść butelki coca coli moją prawą ręką (wow!), bo dostałem taką sugestię posthipnotyczną… Nagle czas się zatrzymał… a następnie przyśpieszył - tylko po to, żeby później nie czuć bólu na swojej twarzy, nie wiedzieć ile ma się palców czy doświadczać hipermnezji. Później to zabawa z energią, poznawanie jej po raz pierwszy i rozumienie zasad jej działania. To co się ze mną działo tamtego dnia to było coś niesamowitego i nie do opisania. Polecam każdemu, kto jest zainteresowany HIPNOZĄ – tą prawdziwą, a nie tą o której tyle się mówi, ale się jej nie umie. Michał potrafi, jest w tej dziedzinie mistrzem.

Piotr

Teserakt o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Fenomenalne nie wiedzialem ze taka zwykla mp3-ka moze tak dzialac nie jestem zbytnio podatny na tego typu sugestie ale juz po drugim sluchaniu poczulem sie duzo duzo lepiej a co wazniejsze o nibo pewniejszy siebie i mialem uczucie ze wszyscy zwracaja na mnei uwage jestem w centrum zainteresowania super. Seansik bede robil minimum raz dziennie pozdro dal autora i wielkie dzieki za udostepnienie.


Teserakt

Kamil Krzyżanowski

Od niepamiętnych czasów (coś około hmm liceum czyli jakieś 6 lat temu) nieźle napierdzielał mnie kręgosłup. Tabletki przeciwbólowe (nie wliczając apapów, Panadola i innych takich bo one na mnie nie działają w ilości poniżej 8 na raz) dawały jakoś radę, ale tylko te silne na receptę. Niechętnie brałem je bo ból według mnie jest potrzebny, inaczej można nie czując bólu sobie jeszcze gorszą krzywdę zrobić. Rzadko kiedy miałem dni żeby mnie nie bolało- raczej był to mniejszy ból z którym dało się funkcjonować. Jednak z dnia na dzien ból nie zatrzymywał się, nie wspominając o poprawie- było coraz gorzej. Najgorzej zaczynało boleć jak posiedziałem sobie w szkole albo na wykładzie na niewygodnym krześle gdize musiałem mieć PROSTĄ postawę. Lekarka coś tam marudziła mi, ze ja nie mogę siedzieć wyprostowany, bo mój kręgosłup nie ma jakiegoś tam naturalnego skrzywienia i jak siedzę prosto to za duży ucisk idzie mi na 3 kręgi. Czasami ból był na tyle wkurwiający, że aż się ciemno w oczach robiło. Wtedy, o ile mogłem, to kładłem się spać (o ile nie był on na tyle silny zeby mi przeszkodzić w spaniu). Później dzięki Tobie udało się stopniowo to "naprawić". Z tego co pamiętam to po pierwszej sesji ból ustał do jakiś 30% normalnego bólu, jednak nie utrzymało się to na długo. Nie pamiętam na ile pomogło ale nie więcej jak 5 godzin. Stopniowo z każdą sesją ból ustawał na coraz dłużej. Sesje robiliśmy co parę dni, później tygodni. w sumie to było około 6 sesji. Po ostatniej sesji ból ustąpił. Wiadomo, że nie mogę tego mojego grzbietu forsować, ale jak nie robię nic takiego, co mu szkodzi ewidentnie, to daje się spokojnie żyć. Przez większość czasu w ogóle nie odczuwam bólu, a ewentualne "gorsze dni", wynikają przede wszystkim z osłabienia organizmu (choroby), czego skutki szybko znikają.


Kamil Krzyżanowski

Dev o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Pieprzone narzędzie szatana... ;D Tyle moge napisać o tej mp3

Słuchałem jej dzisiaj rano i wczoraj wieczorem jak szedłem spać... czyli tak, dwa razy w okresie największej podatnosci...


Nigdy w zyciu jakos nie miałem okazji do FC czy czegoś w tym stylu, ani specjalnie nie dostawałem za wiele IOI ... więc jakie bylo moje zdziwienie jak nagle znajoma która znam dluuugi czas wyskoczyła mi z propozycją seksu, w szkole dziewczyny patrzyly na mnie o wiele czesciej i bardziej hm... intensywnie? Nie wiem na ile to ma związek z tym nagraniem... ale jestem w szoku ;) :shock:


Dev

Grzesiek

Drogi Michale,

Chcialbym Ci bardzo podziekowac za umieszczenie cwiczen energetycznych na Twoim portalu, dzieki nim czuje sie duzo lepiej (zaczalem wczoraj od oczyszczania i energetyzowania czakramow , a dzis zrobilem uziemienie i polaczenie z energia kosmosu). Chce tez wyrazic swoj podziw dla Ciebie za zaangazowanie w pomaganie innym , dzis dowiedzialem sie ze pomogles jakis czas temu mojemu przyjacielowi Norbertowi. Mam nadzieje ze dobre moce beda czuwac nad Toba przez cale Twoje zycie , zycze Ci tego z calego serca i

pozdrawiam :)


Grzesiek

Czaku o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Świetna sprawa, polecam. W zasadzie nie wierzyłem w takie nagrania, nawet wydawało mi się to trochę śmieszne. Jednak spróbowałem z ciekawości i od razu zauważyłem zmianę. Swobodniej chodzi mi się po mieście i łatwiej rozmawia z ludźmi.
jeżeli kogoś dręczą myśli typu "co o mnie myślą inni" to niech spróbuje tego, u mnie podziałało i pozbyłem się tego syfu :D
dzięki! :->");


czaku

Krzysztof Żuchowicz

Bardzo dobrze oceniam skuteczność prowadzenia kursu przez Michała. Od razu porównam to do kursu hipnozy prowadzonym przez człowieka z NLP (czyli wprowadzenie w hipnoze językiem perswazji). Michał prowadził cały kurs tak że dostawałem wiedze z której mogłem łatwo jak doświadczyłem korzystać w praktyce do wprowadzania w hipnoze. Już na początku wiedziałem że kurs prowadzi fachowy hipnotyzer. Przeprowadzał zjawiska hipnotyczne jak: Lewitacja ręki, zwalnianie czasu w odczuciu subiektywnym i co najbardziej mnie zaskoczyło bo w życiu nie myślałem że sie uda, Sprowokowanie podświadomości do odczucia wielkiej chęci otworzenia okna przy tym zasugerowanie iż klamkę tego okna "coś" trzyma i nie da się go otworzyć. Dodatkowo Michał zrobił mi regresing wcieleniowy, ciekawe doświadczenie. Wszystkie zjawiska hipnotyczne oczywiście zostały skutecznie zrealizowane a dodatkowo zjawisko lewitacji ręki trwało niepomiernie krócej z naprawde przyjemnymi odczuciami (lekkość ręki i odczucie iż jest ona wypychana w górę a nie mięśnie ją ciągną) w porównaniu ze zjawiskiem robionym przez nlp`owca, gdzie czułem realne zmęczenie ręki przez to podnoszenie a samo zjawisko trwało wiele dłużej.

I właśnie u tego nlp`owca dostałem bardziej szablon na kartce i przy wprowadzaniu w hipnoze czułem sie strasznie
obciążony zasadami (które jak sie okazało nie działają np. "rapport" czy słowo "nie") jakimi sie kierują co w rezultacie nie dało mi dosłownie żadnych efektów.

Krzysztof Żuchowicz

One o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Efekt genialny wcześniej wstydziłem się podejść do HB. A wczoraj podochodzę do grupki dziewczyn(nie znałem ich) oznajmiając że już przyszedłem czy tęskiniły czuję się jakby dziewczyny mnie pożądały a nie ja ich.


one

Bartosz Kotwica

Podczas mojego treningu Michał przeprowadził mnie przez wiele zagadnień, zarówno podstawowych, aczkolwiek bardzo istotnych jak np. odpowiednie podejście do hipnotyzowanego, aż po zjawiska hipnotyczne czy hipnozę energetyczną. Pracowaliśmy także nad wyraźniejszym odbieraniu obrazów, dźwięków i zapachów w transie z czym miałem przedtem spore problemy. Polecam serdecznie Michała Staniszewskiego, jest to naprawdę sympatyczny i interesujący człowiek. Z pełną odpowiedzialnością za moje słowa i z czystym sercem mogę powiedzieć, że ten cechujący się niezwykłym profesjonalizmem pasjonat pomoże i nauczy wiele każdego, kto wyrazi choć odrobinę chęci.


Bartosz Kotwica

Mietkers o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Coś niesamowitego. Nie miałem zielonego pojęcia że to nagranie może tak działać. Przesłuchałem go 5 razy przez ostatnie 2 dni i gdy wracałem dziś do domu to po drodze spytałem HB7 o godzinę i odpowiedziała mi z takim uśmiechem jakbym był jej prezentem urodzinowym, który zaraz dostanie. Pewność siebie i energia wewnętrzna po przesłuchaniu nagrania wzrasta o kilka gwiazdek. Szczerze polecam każdemu


Mietkers


Krzysiek Gościński

Michale,

Chciałbym wyrazić swoją ogromną wdzięczność za pomoc w usunięciu mojego bólu pleców. Nic nie pomagało, do momentu kiedy bezinteresownie zaproponowałeś wykonanie hipnozy. Sam zbyt dobrze nie jestem w stanie określić mechanizmu, jakiego użyłeś, jednak końcem końców, od razu poczułem się lepiej i na następny dzień, ten dokuczliwy ból całkowicie ustąpił. Ulga, którą mi sprawiłeś była nie do opisania, zważywszy na fakt, iż ból nasilał się i promieniował przez krzyż do prawego uda, utrudniając tym samym poruszanie się. Nie wiem czy krótkie dziękuję, jest w stanie w pełni oddać wartość przysługi, jaką mi oddałeś, jednak mimo wszystko spróbuję. Kończąc, życzę Ci, aby szczęście nigdy Cię nie opuszczało i abyś miał siły dalej z podobnym zapałem, pomagać potrzebującym ludziom. Serdecznie pozdrawiam!


Krzysiek Gościński

Joker o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Moje pierwsze spotkanie z hipnozą. Wrażenia? COŚ NIESAMOWITEGO. Zamierzam "zarzywać" te nagranie regularnie. Nie chodzi mi nawet o poprawe na tle uwodzenia, ale o taką wewnętrzna harmonie. Pierwszy raz mam tak poukładany i jasny umysł. Jednym zdaniem - Jestem w szoku. Oby więcej takich nagrań.


Joker

Kiseo

Po spotkaniu z Tobą, miałem faktycznie ciekawe sny...np: podświadomość przyjęła symbolikę rozbieganej małpki,  która następnie zamienia się w psa z chorą nogą, którą leczę, pies jest tak kochany i przytulający się, że brak słów (niesamowite uczucie bliskości)... dotykam chorej nogi psa, ten wyje z bólu a później widzę go, że znalazł swoją psią "połówkę" i już nie jest sam...Rozumiem to tak, że podświadomość nawiązała stały kontakt ze mną, pokazując to poprzez symboliczne połączenie się dwóch psów w psią parę. Mówi się przecież "wierny jak pies".
Muszę też powiedzieć, że jak wracałem od Ciebie rozmawiałem ze swoim dyrektorem przez telefon, pytając o pewną sprawę i okazało się, że jest całkowicie nie po mojej myśli. Nie miałem też większych szans na przeforsowanie swojej propozycji, bo ostatnio mu podpadłem. No i wieczorem wszedłem w trans, wydałem polecenia podświadomości, że jutro sprawa ma być załatwiona tak jak chcę i mam otrzymać tę informację do g.16-tej następnego dnia. Zadziwiony byłem jak sprawy się potoczyły "same" tak, jak chciałem i jeszcze zamiast dostać zaległy "op....dol" od dyrektora to docenił moje propozycje zgadzając się na wszystko.
Dziękuję za czas spędzony z Tobą, cieszę się, że Cię poznałem.


Kiseo

Czarny23 o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Przesłuchałem nagranie "Magnes na kobiety " i muszę stwierdzić, że odniosło to na mnie bardzo duże wrażenie. Zauważyłem, że łatwiej nawiązuje kontakty z ludźmi, a zwłaszcza z kobietami. Stałem się bardziej pewny siebie i pozytywnie nastawiony do świata. Oczywiście mam zamiar stosować to nagranie przez następne tygodnie, ale już po paru sesjach bardzo mi pomogło. Nigdy nie miałem styczności z hipnozą, ale uważam, że robi wrażenie, ten głos w nagraniu bardzo motywuje.


Czarny23

Eirdo o nagraniu "Pokochaj siebie"

O nagraniu "Pokochaj siebie", do którego skrypt napisałem specjalnie dla Alphamale.pl


Ja słuchałem tego 3 razy i początek pamiętam idealnie, ale z środkiem jest troche gorzej. Gdy słysze 5 to otwieram oczy i zaczynałem normalnie funkcjonować. Podczas odsłuchania moja świadomość całkowiecie zanikia. Pierwszy raz tak się czułem. Czuje się jak bym sie na nowo narodził :->");


eirdo

Michu 1983 o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Witam, to teraz ja przedstawię swoje odczucia. Po kilku dniach zdecydowanie wyczuwam różnicę w nastawieniu, pewność siebie zdaję się wzrosnąć. O dziwo również mowa ciała uległa poprawie na plus. W trakcie słuchania śmieje się sam do siebie heh w momencie wyobrażenia sobie tych wszystkich lasek, też tak macie ??poza tym w połowie wyczuwam energię która jak by chciała rozerwać mnie na strzępy. No i całe 17 minutowe nagranie zdaję się być odczuwalne jako 5 min.


Michu1983

s-sky o nagraniu "Pokochaj siebie"

O nagraniu "Pokochaj siebie", do którego skrypt napisałem specjalnie dla Alphamale.pl


Witam, to mój pierwszy post na forum (wiem, że to niegrzecznie, zaraz to naprawię i się przedstawię w odpowiednim dziale).
Do rzeczy: rozpocząłem swoją przygodę z całą sztuką wczoraj książką "Gra", dzisiaj przyszedł czas na nagranie. To naprawdę fascynujące w jaki sposób ono na oddziałuje podświadomość - byłem zupełnie w innym świecie. Co mnie najbardziej zaskoczyło - miałem telefon tuż obok łóżka i w ogóle nie słyszałem jak dzwonił, po seansie znowu zadzwonił i spostrzegłem, że już wcześniej kolega próbował się do mnie dodzwonić. Po nagraniu czuję się inaczej, nie da się tego opisać, ale jest to bardzo przyjemne uczucie.


s-sky

jhnpavlov o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Posłuchałem sobie pierwszy raz dwa dni temu "Magnes na kobiety" i po przesłuchaniu byłem zdumiony efektem. Większa pewność siebie i stałem się bardziej towarzyski. Ja najlepiej lubię tego słuchać przed jakąś imprezą albo wypadem z koleżankami. Od razu się lepiej czuję :mrgreen:


jhnpavlov

gnu215 o nagraniu "Pokochaj siebie"

O nagraniu "Pokochaj siebie", do którego skrypt napisałem specjalnie dla Alphamale.pl


Kurcze, takie nagrania naprawdę pomagają. W połączeniu z innymi wpływającymi na pewność siebie, przestałem się aż tak bardzo przejmować innymi, mam gdzieś ich krytyki.
Oby więcej takich.


gnu215

Fanzy o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Właśnie przesłuchałem "Magnes na kobiety" i jestem zszokowany. Zawsze uważałem siebie za mało podatnego na jakiekolwiek transy. Nie wiem jednak, czy chodzi o to, że byłem do tego tak pozytywnie nastawiony, po tych wszystkich komentarzach, ale pewnie to też sprawiło, że stałem się bardziej podatny na to. Jakież było moje zaskoczenie, gdy podczas słuchania, od momentu, gdzie mowa o spojrzeniu na siebie z perspektywy, moje ciało zaczęło drgać...wewnętrznie. Po prostu czułem jak wszystko w środku wibruje. W pewnym momencie aż nie mogłem wytrzymać od takiego przypływu energii i czułem, że zaraz eksploduję. Potem wszystko uspokoiło się. Od razu po tym wszystkim stałem się tak energiczny, że cały czas chodziłem po domu :). Nawet teraz pisząc tego posta, czuję się wspaniale.


Fanzy

David o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Miałem okazje testowac to nagranie już miesiąc temu(zanim udostepnilismy je w serwisie) i powiem wam, że wyniki są fantastyczne:
-moja kreatywnośc wzrosła,
-kobiety same do mnie ciągną
-zawsze po przesluchaniu nagrania jestem pełen energii,
-mam wrażenie że ludzie bardziej zwracają na mnie uwagę,
-jestem bardziej pozytywnie nastawiony do świata,

Niektóre efekty naprawde mnie zaskoczyły, nigdy nie sądziłem że hipnoza moze miec taki wplyw na mnie i otoczenie. To naprawde niesamowite. Przetestujcie ludziska i mówcie jak wasze wrażenia. Po jednej sesji moze zmian nie bedzie, ale róbcie to powiedzmy 1-2 razy dziennie przez 2 tygodnie.


David

Tonnek o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Nagranie bardzo pomocne, jego nazwa nie mówi wszystkiego "magnes na kobiety" to jest tylko powierzchowne ocenienie dzięki niemu człowiek pozbywa się lęku przed podejściem do kobiety, ignorancją, wyśmianiem czyli pewność siebie wzrasta i to wcale nie mało;) to nagranie niesie ze sobą coś więcej pozwala wytworzyć wokół siebie aurę dzięki której wszyscy w około patrzą się na Ciebie jako na lepsza, wartościowszą osobę której można zaufać.


Tonnek

Wypass o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


Nagranie faktycznie napełnia energią i entuzjazmem...polecam
Jak słucham przed snem to często śnią mi sie kobiety:D


Wypass

TheKid o nagraniu "Magnes na kobiety"

O efektach nagrania "Magnes na kobiety", stworzonego na podstawie skryptu ze strony przez Special'a- stałego bywalce serwisu.


To nagranie działa w 100%. Jest po prostu zajebiste! Polecam wszystkim robic sobie sesje codziennie przez jakis okres czasu, a nie bedzie trzeba długo czekać na stały efekt...


The Kid