Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Intuicja i widzenie aury

Intuicja, widzenie aury, jasnowidzenie i telepatia

O różnych formach intuicji i ich wykorzystywaniu.

Podświadomość zwraca Twoją uwagę na przyszłość

Artykuł nie jest czymś szczególnie odkrywczym, nowym czy zawierającym "innowacyjne techniki jasnowidzenia". Ma on stanowić dla Ciebie natomiast wskazówkę i zwrócić Twoją uwagę na to, że do jasnowidzenia nie potrzebujesz niczego, poza zaufaniem do siebie.

Ukrywanie się i znajdowanie.

Jak odnaleźć osoby zaginione lub te, których zwyczajnie na ten moment szukamy.

Znaczenie kolorów aury i ich interpretacja

Dużo na stronie jest artykułów o energiach, widzeniu aury (fizycznym i intuicyjnym - wizualizacyjnym), nie ma natomiast za wiele (być może w ogóle nie ma?) o tym, co znaczą poszczególne odcienie aury. Oczywiście: każdy z nas może widzieć je nieco inaczej, niemniej pewna generalizacja przy widzeniu fizycznym istnieje, która ułatwia ocenę znaczenia kolorów energetyki człowieka. Nie jest to wyznacznik dający pewność, ale wielu z was może podpowiedzieć na początku waszej drogi ku nauce widzenia aury i jej odczytywania.

 

Skanowanie aury.

Wstęp teoretyczny

Artykuł jest uzupełnieniem do pierwszej części o aurowidzeniu intuicyjnym. Zapewne większość osób, które zaczyna to czytać myśli sobie, że jest to kolejny klon materiałów z internetu. Nic bardziej błędnego- cały artykuł to albo metody autorskie, które powstawały w momencie, gdy zwykłe techniki odczytu aury zawodziły lub okazywały się zbyt nieprecyzyjne i wątpliwe, albo metody, które znalazłem w książkach o bioterapii naprawdę dobrych. Te techniki odczytu aury skupiają się na dwóch aspektach: czytania na odległość i czytania bezpośredniego, gdy osoba jest fizycznie przy nas. Jako, iż sam zajmuję się od długiego czasu bioterapią i mam już parę swoich poważnych sukcesów w tej dziedzinie, to muszę być naprawdę zaawansowany w odczytywaniu aury. Nie jest możliwe bycie z mojego punku widzenia dobrym bioenergoterapeutą, jeśli nie widzi aury co najmniej dobrze.

Trening intuicji.

Wstęp teoretyczny

Niedawno miałem okazję nauczyć dwie osoby (raczej mało lub średnio zaawansowane) widzenia aury, oraz telepatii, w skład której wchodziło głównie przechwytywanie obrazów od siebie nawzajem, także ich interpretacja itp. itd. Mimo, że te wszystkie umiejętności nie są już dla mnie samego niczym specjalnym, ani wyjątkowym, jeśli by nie rzec powszechnym i wręcz nudnym na swój sposób, to zadziwił mnie fakt, że zdołałem tak szybko nauczyć ich „pierwsze lepsze" przypadkowe osoby. Uzyskiwały one stuprocentowo nieomylne rezultaty, jeśli chodzi o widzenie aury, a jeśli chodzi o telepatię, to skuteczność sięgała 30-40% po trzech godzinach ogólnego treningu intuicji.

Intuicyjne postrzeganie aury.

Wstęp

Tytuł mówi sam za siebie. Jest to kurs inny niż te, które znałem z internetowych źródeł. Tutaj uczysz się jak dzieki obrazom mentalnym w umyśle widzieć aury i je odczytywać. Tutaj nie uczę, jak fizycznie je widzieć tak wyraźnie, jak np. rękę, wokół której jest. O tym jedynie wzmianka mała jest. Jedyne, co jest w tym kursie to to, jak na nie patrzeć dzięki podświadomej jej reprezentacji. Czym to się różni od tradycyjnego podejścia? Możesz tego nauczyć się zamiast w co najmniej miesiąc, by widzieć płynnie... w 10 minut i mieć to tak wyćwiczone, że pomyłka jest bardzo bardzo rzadka. Mi tym sposobem zajęło 10 minut opanowanie tej umiejętności i oszczędziło tym samym wiele godzin ćwiczeń.