Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Artykuły

Dark side manual.

Różne techniki ezoteryczne (wizualizacje) oddziaływania na emocje. Niektóre wizualizacje są bardzo fajne i powinny dać niezłe efekty. Polecam!

Forma idzie za czynnością


1. Smerfowanie (Smurfing).

Używa się, aby ktoś odszedł. Wyobraź sobie kogoś lub ich kurczących się zanim staną się mali stają się zimni i potem zamieniają się na niebiesko

 

2. Miazga (The Squash).

Zrób obraz siebie i kogoś lub ich. Każdy w oddzielnej ręce. Potem połącz te obrazy w jeden. Wejdź do środka.

 

3. Inwazja pary (Vapor invasion).

Wyobraź sobie, że jesteś gazem i wchodzisz do innej osoby przez nos i usta i napełniasz ją. I wypełniasz stanem takim jakim chcesz, aby odniosło skutek. Uwaga trzeba zrobić to wolno, aby nie wystraszyć.

 

4. Pazur (the Claw).

Wyślij pazur od siebie do osoby, na która chcesz wpłynąć. Twój pazur może chwycić za żołądek, za szyję seksualnie - gdziekolwiek. Gdy twój pazur jest na nich, możesz wysłać wtedy emocje bezpośrednio do nich. Możesz wysłać kolory, emocje - wszystko. Możesz użyć aby dominować, aby zwrócić uwagę. Użyj wyobraźni.

 

5. Klatka (the Cage).

Wystrzel klatkę, która uwięzi osobę. Sekunda i są w klatce, możesz robić wszelkie rzeczy na nich. Możesz skurczyć ich na dół i zrobić ich zimnymi, aż zamarzną - wsadzić głośną muzykę do klatki. Sznur elektryczny przywiązać do klatki i naładować, zagazować, wysłać emocje albo kolory w tym.

 

6. Pocisk (the Missle).

Niszczący w naturze. Napełnij pocisk czym chcesz, aby tego doświadczyć. Mógłbyś przywiązać naładowany sznur do tego, aby uzyskać dostęp do nich jak się uderza. Najpierw doświadcz stanu, a potem wyślij im ten stan. Najpierw ustal zamiar potem użyj techniki