Wstęp

Zanim przejdziemy do sedna sprawy chciałbym abyście wiedzieli że to, co o kimś myślimy, przejawia się w naszych kontaktach. Tak więc jeśli kogoś nie darzymy sympatią, pogardzamy nim, to nasza podświadomość wyśle negatywne emocje, które odczuje druga osoba.

Stąd mogą rodzić się kłótnie, sprzeczki itd. Jeśli kogoś nie lubimy, niechętnie z daną osobą rozmawiamy i czujemy niechęć do owego osobnika, będziemy jeszcze bardziej wrogo do siebie nastawieni, bowiem także jego podświadomość nie będzie nas tolerowała i może być skora do wysyłania złych emocji w naszą stronę. Dlatego warto zapamiętać pewną zasadę: jeśli kogoś nie lubimy należy sobie wyobrażać, jak z tą osobą świetnie się dogadujemy, jak ją lubimy itd. Wiem, że to może okazać się trudne, ale im częściej będziecie to robić, tym łatwiej przyjdzie Wam to w przyszłości.

 

 

Jaki będzie efekt tych ćwiczeń?

Po pewnym czasie zauważysz, że osobę, którą darzyłeś niechęcią zaczniesz lubić, a ona Ciebie. Będziecie się lepiej dogadywać itp.


Teraz gdy już wiesz o co chodzi z emocjami pokażę Ci jak to można wykorzystać na laskach. Codziennie przez siedem dni, najlepiej o tej samej godzinie wyobrażaj sobie dziewczyny, które podobają Ci się fizycznie - uroda. Jeśli ktoś lubi brunetki o długich włosach sięgających do ramion, zielonych oczach, 174 cm wzrostu i biuście C, to niech wyobrazi sobie właśnie taką dziewczynę. Zamknij oczy i wyobraź ją sobie. Pomyśl o tym, jak się z nią bawisz na dyskotekach, jak opowiadacie sobie nocą śmieszne historie, wyobraź sobie, że ona mówi Ci, iż Cię kocha i zrobi dla ciebie wszystko, a Ty mówisz jej to samo, poczuj miłość płynącą z jej serca do Ciebie i z Twojego do jej. Poczuj bliskość. Powiedz do niej, jak bardzo ją kochasz, że chcesz z nią być, że może Ci ufać i czuć się przy Tobie bezpieczna.


Po tygodniu zobaczysz, że dziewczyny o preferowanym przez Ciebie wyglądzie będą chciały zwrócić Twoją uwagę na siebie bardziej niż te, których uroda Cię nie powala. Nawet, jeśli nie zauważysz dziewczyny podobnej, bądź identycznej jak ta, o której marzyłeś to wiedz, że ona dostrzeże Ciebie. Będzie spoglądać na ciebie do czasu, aż spojrzysz na nią. Wtedy należy do niej podejść, bowiem masz u niej duży start, będzie uważała Cię za takiego, jakim byłeś w wizualizacji.


Na koniec dodam, że ta metoda może działać w przypadkach, gdy podoba się nam pewna dziewczyna np. Ewelina. Wtedy robimy dokładnie to samo ćwiczenie z tą różnicą, że zamiast wymarzonej dziewczyny wyobrażamy sobie Ewelinę, z którą robimy wszystko to, co byśmy robili z dziewczyną o wymarzonej przez nas urodzie- zabawa na dyskotekach, rozmowy.


Nie należy brać na serio wyżej napisanego opisu, co będziecie robili z dziewczyną. Był to przykład. Każdy może inaczej spędzać czas, toteż wyobrażajcie sobie to, co chcecie robić naprawdę, ale pamiętajcie- uczucie miłości i bliskości oraz bezpieczeństwa jest zalecane.