Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Artykuły

Psiballe- kulki energetyczne.

WSTĘP

Kulki energetyczne to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na przekazywanie myśli, emocji i wprowadzania w trans. Robi się je niezwykle łatwo i niemal każdy powinien umieć to zrobić po najwyżej kilku próbach. Kulka energetyczna, gdy jest zrobiona i zabezpieczona odpowiednio przed rozpadaniem się może, pozostawiona w jednym miejscu, być tam wyczuwalna energetycznie przez kilka tygodni nawet. Można więc zrobić sobie zapas kulek energetycznych w miejscu, gdzie napewno nikt nie będzie dotykał, kładł ręki itp. i takie kulki są gotowe do wykorzystania, gdy tylko ich potrzebujemy.

Można mentalnie sięgnąć po nie nawet z dużej odległości. Co jeszcze powinieneś wiedzieć o psiballach: są one w zasadzie niewidzialne dla ludzkiego oka i jedynie można je dostrzec trzecim okiem lub widzeniem astralnym (które niekoniecznie pochodzi z trzeciego oka, bo może wychodzić z czakry serca równie dobrze i czakry gardła). Psiball, gdy stanie się tak naenergetyzowany, że spontanicznie włącza Ci się widzenie aur i go dostrzegasz wygląda najczęściej, jak jakaś forma dymu, który krąży w sferze kulistej, czasem jak bańka mydlana (subtelny, ledwo dostrzegalny jest). Przeważnie większość osób nie dostrzega kolorów widzeniem aur fizycznym. Astralnym widzeniem natomiast kolor psiballa, czyli energię, z jakiej został stworzony już widać bardzo dobrze. Co jeszcze warto wiedzieć: psiballe, które mają w sobie energię negatywną wg moich doświadczeń (u Ciebie może być inaczej) są o wiele bardziej widoczne i łatwiej dostrzegalne, niż te pozytywne. Dodatkowo na psipog.net zamieszczono zdjęcia psiballa niewyraźne, gdy robiło go koło 100 osób. Na temat autentyczności i tego, czy to jest psiball nie będę się wypowiadać, bo tego nie wiem. Stwierdzam, że jest to prawdopodobne, ale nie zaryzykowałbym mówiąc, że zdjęcie jest autentyczne. Tobie psiballe będą służyć do przekazywania myśli, emocji, sugestii i transowania innych przede wszystkim.

 

 

ĆWICZENIE 1 Ćwiczenie z tworzeniem kulki energetycznej pomiędzy dłońmi I

 • Potrzyj o siebie ręce
 • Złóż dłonie tak, by było Ci wygodnie tworzyć pomiędzy nimi energetyczną kulkę
 • Zacznij koncentrować energię z otoczenia pomiędzy dłońmi: wyobrażaj sobie, że z każdej strony napływa w to miejsce energia (najlepiej biała lub niebieska) i zaczyna kumulować się w centrum
 • Gdy zaczniesz już odczuwać fizycznie obecność jej (mrowienie, ciepło, różnica gęstości itd.) zacznij lekko rozsuwać dłonie.
 • Następnie wyobraź sobie, że skupiasz jeszcze więcej energii w obrębie powiększonego obszaru.
 • Gdy już to zrobisz wyobraź sobie, że zbliżając do siebie dłonie zmniejszasz kulkę, jednocześnie zagęszczając energię w niej zebraną.
 • Ponownie nieco oddal od siebie dłonie i ponownie koncentruj w nich swoją energię na powiększonej średnicy.
 • Na koniec zwizualizuj, że na zewnętrznej części kulki tworzy się bariera ochronna, która utrzymuje kulkę w całości.
 • W tej chwili możesz kulkę albo gdzieś odłożyć (będzie jeszcze odczuwalna różnica temperatury, ciepła, zagęszczenia lub inna przez parę minut do paru tygodni... w zależności od tego, jak dokładna była wizualizacja i ile energii włożyłeś w kulkę) albo wrzucić w swoje ciało, napełniając się nią. Możesz dołożyć do niej intencję np. by powodowała poprawę samopoczucia Twojego.

UWAGA!

Początkowo poświęcaj na ćwiczenie więcej czasu aż poczujesz wyraźnie, że masz "coś" pomiędzy dłońmi. Czas w początkowym etapie nie ma znaczenia. Potem zaczniesz znacznie szybciej tworzyć energetyczne kulki.

 

ĆWICZENIE 2 Ćwiczenie z tworzeniem kulki energetycznej pomiędzy dłońmi II

 • Potrzyj o siebie ręce i złóż je do tworzenia kulki tak, jak jest Ci wygodnie.
 • Znajdź w swoim biopolu taką czakrę, która jest wg Ciebie najbardziej aktywna i najbardziej naenergetyzowana.
 • Wyobraź sobie, że z tej czakry energia spływa do Twoich dłoni. Może płynąć przez Twoje ciało od środka lub na zewnątrz po linii prostej do dłoni. Sprawdź, co działa u Ciebie lepiej. Save
 • Postępuj podobnie jak wyżej oddalając i zbliżając dłonie do siebie.
 • Stwórz warstwę ochronną ze szkła lub innego materiału, który wydaje Ci się najodpowiedniejszy.

 

ĆWICZENIE 3 Ćwiczenie tworzenia kulki energetycznej za pomocą tylko jednej ręki

 • Trzymaj lewą lub prawą rękę luźno. Powinna być tak rozłożona, jakby trzymała piłkę o średnicy ok. 10-20 cm.
 • Zwizualizuj, że z każdego palca wychodzi strumień energii i łączą się one nieco nad wewnętrzną częścią dłoni.
 • Co jakiś czas lekko jakby zaciskaj tą kulkę, jakbyś ściskał w dłoni małą piłkę plażową.
 • Stwórz na koniec warstwę ochronną, najlepiej w formie szklanej kuli, która jest nieco większa od tej w środku.

UWAGA!

Robienie kulki w 1 ręce jest nieco trudniejsze. Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz.

Comments   

 
# Czapski 2010-06-30 16:39
Pomocy!!!!!Jeże li ktoś mógłby mi pomóc w stworzeniu takiej kuli niech do mnie napisze.Błagam! !!nr gg to 21603297