Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Hipnoza erotyczna.

Skrypty: Hipnoza erotyczna.

Ten dział służy temu, by jakość Twojego związku była lepsza. Są tutaj indukcje, którymi możesz wzbogacić Wasze życie seksualne, by było jeszcze lepsze. Znajdziesz też tutaj teksty, które możesz wykorzystać do zyskania pewności siebie, zwiększenia swojej atrakcyjności na poziomach podświadomych i ogólnie przydatne w sferach erotycznych i partnerskich.

Strategia hipnotyczna: Kotwiczenie feromonów.

Uwaga! Jest to nie tylko hipnoza, ale również i zwykłe kotwiczenie- można zrobić bez transu. Wrzuciłem niemniej do działu ze skryptami, a nie w formie arta, bo jako art nie pasowałoby to nigdzie... a tak to do hipnozy erotycznej jako, iż jest to powiązane pasuje akurat.
Pewnie większość osób, która zaczyna czytać tego arta wie, czym są feromony. Dla tego małego procenta jednakże wytłumaczę to w prostych słowach: jest to substancja zapachowa, która wzbudza popędy seksualne u osób płci przeciwnej. Osoba, u której wydzielają się intensywnie feromony mocno skupia wzrok osób płci przeciwnej. Jeśli jesteś więc facetem oznacza to tyle, że nagle wszystkie dziewczyny w pewnej odległości znajdujące się zaczynają na Ciebie patrzeć, źrenice im się powiększają itp. objawy zakochania się pojawiają, czy zauroczenia. Ogólnie zaczynają w Twojej obecności myśleć bardziej o tych sprawach, niż zazwyczaj.

Skrypt hipnotyczny: Wielki "O".

Jest to skrypt na hipnotyczny orgazm, który opiera się na tym, co było w nagraniu Wendi Friesen - "The Big 'O' Hypnosis for ultimate orgasm". Nie jest to wg mnie metoda lepsza od tej, którą zaproponowałem niżej. Swoją metodę przetestowałem z pełnym sukcesem, niemniej ta tutaj, chociaż więcej pieprzenia się jest z kotwiczeniem stanów i zachowaniem ich poza transem też jest sensowna. Troszkę więcej wysiłku, ale za to nie wymaga podatności na hipersensytywność, jak moja metoda, także dla każdego co innego i tylko z tego powodu, z aspektów innego wykorzystania różnych zjawisk do tego samego celu, wrzucam tutaj tłumaczenie tego, co w nagraniu. Nie jest to tłumaczenie dosłowne- jest to tylko tekst oparty o to, co w oryginalnym nagraniu, przerobiony wg mojego uznania, bardziej na polskie realia i wg mnie mała różnica w formułach zdaniowych tutaj będzie na plus. Zapraszam do poczytania.

Sugestie hipnotyczne: Sado-maso styl.

Czyli "tortury erotyczne", w tym przypadku zrobione w hipnozie. Efekty były naprawdę ciekawe i fajne. Tutaj podam tylko pojedyncze sugestie, które stosowałem i dawały efekty, o jakich mówiły:

Skrypt hipnotyczny: Hipnotyczny orgazm.

Chcesz dostarczyć partnerce/partnerowi dużo przyjemności za pomocą hipnozy i do tego w taki sposób, by nie było z tego dzieci napewno?:) Chcesz jej/jego zmysły doprowadzić do szaleństwa? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to zapraszam do czytania dalej. Dzięki zjawisku hipersensytywności hipnotycznej i przeniesieniu świadomości dotyku z jednych części ciała w inne, osoba może poczuć Twój dotyk w specyficzny sposób gdzie indziej, niż on wystąpił faktycznie, równie prawdziwie i silnie, co prawdziwy dotyk w tych miejscach intymnych czy erotogennych. Przetestowane i działające. Polecam jako dodatek do Waszego związku.

Skrypt hipnotyczny: Regulacja cyklu miesięcznego.

Czasem w pewnych sytuacjach przyśpieszenie lub opóźnienie cyklu miesięcznego może być naprawdę użyteczne. Wyobraź sobie sytuację, że tego konkretnego dnia musisz mieć pewność, że ona (lub ona musi mieć tą pewność) nie będzie w trakcie trwania cyklu. Zawsze może być moment w życiu, gdy opóźnienie lub wydłużenie cyklu jest potrzebne na daną chwilę. Dzięki temu skryptowi nie pozostawisz tego przypadkowi, a sama miesiączka będzie o wiele mniej bolesna i nie będzie mieć tyle skutków ubocznych co zwykle. Przetestowane i działa- w pełni bezpieczne przy tym.