Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Uwodzenie i postawa.

Skrypty: Uwodzenie i postawa.

Ten dział został wyróżniony dzięki dużej i wciąż niemalejącej aktywności Mateusza w kwestiach hipnozy, budującej postawę jako taką. Uznałem, że dział z hipnozą erotyczną zbyt szybko rozrasta się i zawiera już teraz jakby w sobie 2 elementy, które można rozdzielić, czyli postawa sama w sobie i hipnoza "w łóżku". Dlatego ten dział jest tym, co ułatwi Ci przeglądanie strony.

Skrypt hipnotyczny: Podświadomość przyciągnie dziewczyne.

Kiedy jesteśmy w posiadaniu czegoś z czego jesteśmy dumni to czujemy się wspaniale. Czujemy radość i zadowolenie. Kiedy brakuje nam jakiejś rzeczy i zaczniemy sobie wizualizować, że ową rzecz mamy czująć przy tym wyżej napisane stany, wówczas nasza nadświadomość pomoże nam zdobyć to czego pragniemy. Ta technika pozwoli również odnależć upragnioną kobietę.

Skrypt hipnotyczny: You are the best.

Pozytywne sugestie motywujące, nadawanie większej wartości sobie, poprzez posiadanie ładnej dziewczyny (wyobrażonej), która (z założenia) świadczy o tym, że musisz być kimś wyjątkowym, skoro chce z Tobą chodzić. Poza tym jeszcze obserwowanie uczucia zazdrości innych kobiet o Ciebie, które mówią Ci w ten sposób, że to Ty jesteś najlepszy i że jako osoba jesteś pożądany. Na koniec sugestia do podświadomości o zapamiętanie tych uczuć i tej pewności siebie.

Skrypt hipnotyczny: Wizualizacja konferencji.

Często keidy podoba nam się jakaś osoba lękamy się podejść oraz boimy się odrzucenia. Zdarza się, że nie jesteśmy pewni siebie podczas spotkań z tą osobą. Jednak po paru podejściach i rozmowach wszystko wydaje się łatwiejsze i nie czujemy strachu. Skrypt działa właśnie na tej zasadzie: wizualizujemy sobie wymarzoną partnerke z którą rozmwiamy aby nasza podświadomość już się do tego przyzwyczaiła.

Skrypt hipnotyczny: Easy podrywanie.

Pomysł Mateusza, który muszę przyznać- zrobił na mnie wrażenie. Jest to ciekawe wykorzystanie techniki regresywno-progresywnej w hipnozie. Zaskoczył mnie nim i to mi się podoba, że są nadal osoby, które dobrze obserwują rzeczywistość i wykorzystują to na swoją korzyść. Metoda sprawdzona i działająca napewno. Warto ją przetestować, bo założenia napewno są słuszne i przez to skuteczne. Polecam osobom nieśmiałym.

Skrypt hipnotyczny: Uwodzenie i dobro.

Skrypt instaluje magnes na kobiety oraz sprawia, że Twoje negatywne nastawienie i zazdrość, przeradzają się w energię seksualną, czyli jak zmienić to, co złe na coś, co jest dla Ciebie pozytywne.

Skrypt hipnotyczny: Kopniak...na laski.

Bardzo ekstemalna metoda, wymuszania dążenia do celu tego jednego, konkretnego. Uwaga: stosujesz to ZDECYDOWANIE na własną odpowiedzialność! Przeczytaj wpierw sobie skrypt, byś wiedział, czy zamierzasz podjąć się takiego ryzyka, widząc rodzaj sugestii w nim. Powiem tak: nie stosowałem tego na sobie, ale metoda wg mnie zadziałać powinna bardzo, bardzo dobrze mimo, że jest wręcz przesadna. Mateusz natomiast robił to na swoim koledze. Kolega miał kłopoty z nawiązywaniem znajomości... teraz ma problem z nadmierną ich ilością (2 dziewczyny i nie wie, którą wybrać...). Oczywiście w żadnym wypadku ani ja, ani Mateusz jak posądzam, nie namawiamy Ciebie na to, byś był na raz z kilkoma dziewczynami czy facetami (jeśli przerobisz na potrzeby swoje, robiąc wersję dla kobiet). Chciałem tym tylko podkreślić, jak diametralnie zmieniła się postawa osoby. Mimo, iż ja niedługo podobną, nieco przerobioną i na swoje potrzeby usprawnioną jeszcze dodatkowo tą technikę zastosuję w innym celu na sobie, to zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą zbyt silnie przeżyć emocje, które wiążą się z sesją. Dużo też zależy od podatności na emocje w hipnozie wywoływane sztucznie i inne poboczne rzeczy. W tym przypadku za duża podatność, może okazać się bardzo negatywna w skutkach. Miej to na uwadze, jeśli jednak odważysz się tę sesję zastosować.

Skrypt hipnotyczny: Marzenie a rzeczywistość.

Skrypt wywołuje emocje takie, jakbyś miał mnóstwo kasy, co z kolei wyzwala odpowiednie stany pewności siebie i stabilności, gdyz możesz mieć wszystko za pieniądze. Pewność siebie zabierasz ze sobą po wyjściu z transu.

Skrypt hipnotyczny: Magnes na kobiety.

Z wrodzonego, zdrowego lenistwa, którego nie chce mi się usuwać zamieszczam tylko magnes na kobiety. Jeśli jesteś osobnikiem płci przeciwnej niż ja, możesz łatwo przerobić ten tekst tak, by działał w drugą stronę. :) Skrypt ma za zadanie po pierwsze zmienić Twoją postawę wobec kobiet, a po drugie wpływać na nie poprzez Twoją aurę w sposób niewerbalny tak, że faktycznie będziesz o wiele bardziej skupiać ich uwagę i częściej będą one zaczynać rozmowę z Tobą. Będziesz je nieświadomie poprzez aurę i mowę ciała do tego zachęcać. Polecam przetestować. Działa napewno, choć jak wszystko w hipnozie- na jednych lepiej, na innych gorzej.