Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Różne indukcje hipnotyczne.

Skrypty: Różne indukcje hipnotyczne.

Tutaj znajdziesz wszystko to, co zupełnie (lub w małym stopniu) nie pasuje do pozostałych działów. Najogólniej to dział zawiera niemal z każdej dziedziny hipnozy skrypty, bo hipnoza sama w sobie jest rozległym zagadnieniem i katalogowanie wszystkiego mijałoby się z celem. Z tego właśnie powodu, by nie tworzyć działów, zawierających tylko 1 czy 2 skrypty stworzyłem ten oto dział.

Skrypt hipnotyczny: Negocjator.

Niedawno mój dobry kumpel i ja rozmawialiśmy na temat pewnych perfum, które ludzie chodzą po ulicy i sprzedają rzekomo po 90 zł., bo tyle niby mają być warte, bo sprowadzane z Francji bla bla bla, a potem w rezultacie po krótkiej rozmowie z osobami na ulicy, którym chcą to wcisnąć schodzą z 90 zł. do 30 lub 15. Te perfumy są wg mnie i kumpla, jak intuicyjnie sprawdzaliśmy warte ok. 3.50 zł, ale to już inna kwestia. Niemniej w żartach rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób każdy z nas by te perfumy sprzedawał skuteczniej. Kiedy zacząłem swoją nawijkę do niego na spontanie na temat tych perfumów, a potem innych, równie niepotrzebnych rzeczy jak zużyte prezerwatywy, czy wyżute gumy, to zaskoczyło go to, że mimo, że teoretycznie jesteśmy po tych samych kursach perswazji, to zdołałem go przekonać swoją gatką tak, że faktycznie przez sekundę miał obraz tychże prezerwatyw i myślał, by je kupić. Co więcej mocno ztransowany był. Pytał mnie w tym momencie: jak ja to robię, że nawet takie gówno wiem, jak zareklamować i jak sprzedać. No to bez chwili wahania mu mówię, że ja przede wszystkim sam wierzę, że to zmieni jego życie, że jest mu potrzebne. Jest to pełna spójność najlepszych akwizytorów, którzy naprawdę wierzą w swój produkt i dlatego potrafią go sprzedać. Niemniej nie tylko to zadecydowało o mojej skuteczności perswadowania. Choć tylko przy fikcyjnym sprzedawaniu, to tutaj nie liczy się to, że on nie kupił ode mnie tego, czego w istocie nie miałem przy sobie nawet, ale to, że jego umysł tworzył już plany, by to mieć. Tego właśnie nauczysz się tutaj- jak przedstawiać to, co chcesz sprzedać, by inni autentycznie nawet, jeśli tego nie kupią z wielu względów, jak brak kasy w tym momencie, to by faktycznie tego żałowali potem. Pamiętaj również o tym, że "sprzedawać można również siebie", czyli zyskując odpowiednią pewność siebie łatwiej Ci pójdzie w przekonywaniu choćby przypadkowych osób płci przeciwnej do np. pójścia z Tobą na kawę. Brzmi zachęcająco? Zapraszam do dalszej lektury. :)

Skrypt hipnotyczny: Magnes na szczęście.

Magnes na szczęście to skrypt, którego działanie w dużej mierze opiera się na wpływaniu na pole morficzne wg teorii Ruperta Sheldrakea. Dzięki takiemu, pozornie prostemu zabiegowi, osoba zyskuje dostęp do zasobów, do których normalnie żaden z nas nie ma dostępu. Zasobów... których nawet duża większość osób w ogóle nie bierze pod uwagę, że istnieją. Ja przekonałem się, że pole morficzne to rzecz prawdziwa, której można doświadczyć, niemniej jeśli ktoś w nie nie wierzy, będzie to jego strata, gdy spróbuje zrezygnować z wypróbowania metody, z powodu ograniczających go przekonań. Co mi dało to? W skrócie: zdarzyło się w moim życiu tyle "przypadków", że okres 2 tygodnii od wypróbowania był najlepszym okresem mojego życia i zawsze go będe pamiętał. Tyle fajnych rzeczy mi się przytrafiło, że trudno by było to wszystko opisywać. Efekt metody było widać już na drugi dzień, po przetestowaniu. Polecam szczerze wszystkim.