Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Hipnoza magnetyczna - filmy

Wideo: Oddziaływanie magnetyczne- wahadło/bujanie.

Oddziaływanie magnetyczne- odchylanie osoby poprzez wpływ na jej nieświadome ruchy ciała za pomocą energii. lightbox[filetypes 561 350]Oddziaływanie magnetyczne- odchylanie osoby poprzez wpływ na jej nieświadome ruchy ciała za pomocą energii.

Filmik prezentuje przykładowe możliwości silnego magnetyzmu. Odchylam ciało mojego kolegi jedynie poprzez wyłapanie jednej z warstw aury. Znaczenia w wykonywaniu tego nie ma którą warstwę złapię. Równie dobrze z odległości stu metrów mógłbym to zrobić, bo aura rozchodzi się o wiele dalej, niż większości ezoteryków się wydaje. Oczywiście, by nie było przekłamań mój kolega ma oczy zamknięte w czasie kręcenia. Kolega nie był w transie, bo i bez tego miał dostatecznie gęstą i szeroką aurę, by nie było problemu z wyłapaniem jej. Jesli jednak chcesz to powtórzyć na podstawie artykułu ze strony, być może będziesz musiał wprowadzić w lekki trans osobę, by jej aura się poszerzyła. Podziękowania dla LJ za to, że zgodził się wystąpić w filmiku.

Obejrzyj filmlightbox[filetypes 561 350]Oddziaływanie magnetyczne- odchylanie osoby poprzez wpływ na jej nieświadome ruchy ciała za pomocą energii.