Dzięki temu skryptowi możecie odczuć szczęście. W każdej sytuacji będzie Wam towarzyszyło uczucie szczęścia. Codziennie będziecie mieli lepsze samopoczucie, i osiągniecie niespodziewane sukcesy. Wykorzystałem endorfiny aby Wam towarzyszyły w wszelkich sytuacjach. Uczucie szczęścia głęboko wejdzie w Wasz system nerwowy, dzięki czemu szczęście będzie do Was płynęło w większej ilośći niż dotychczas.

 

Ta technika pomoże Ci odczuc szczęscie w każdej sytuacji.

 

Skrypt

Zamknij oczy.
Weź delikatny wdech i wydech
Weź delikatny wdech i wydech
Weź delikatny wdech i wydech
Weź głęboki wdech i wydech

Weź delikatny wdech i wydech
Weź delikatny wdech i wydech
Weś delikatny wdech i wydech
Weź głęboki wdech i wydech

Weź delikatny wdech i wydech
Weź delikatny wdech i wydech
Weź delikatny wdech i wydech
Weź głęboki wdech i wydech

Rozluźniasz mięśnie wokół oczów, masz przyjemną świadomość mięśni klatki piersiowej, przyjemną świadomość nóg, przyjemną świadomość stóp. Rozluźniasz ręce i czujesz ciężar dlłoni, jedna z nich może wydawać się nieco cięższa od 2, druga nieco cieplejsza w miare gdy coraz bardziej wchodzisz w trans. Pozwól by opadły ci ramiona i żeby opadały coraz bardziej z każdym wdechem i wydechem. Możesz rozluźnić się na poziomie tak głębokim na jakie masz ochote. Poczuj w mięśniach miękką słodycz.

Mój głos potrafi ukoić twój umysł, potrafi cię pocieszyć. Czujesz jak wszystko odpływa twoje doświadczenie świadomość mogą wyłączyć się i zwolnić. Czujesz że twoje ciało może się odprężyć, twój umysł może się odprężyć, twój umysł stał się bardzo podatny na moje sugestie hipnotyczne które bardzo ci pomagają.

Przywołaj teraz jedno ze szczęśliwych wspomnień. Rozjaśnij i wzmocnij obraz. Wejdź ponownie w tą chwile. Spojrz własnymi oczami na tą chwile. Poczuj ponownie wszystkie te pozytywne emocje związane z tą chwilą.
[PAUZA 2 MINUT]

A teraz niech przypomna Ci się dni wspaniałego samopoczucia, co spowodowało że czułeś się fantastycznie ? Wróć do tych chwili, wejdź w nie spójrz własnymi oczami na to wszystko.
[PAUZA 2 MINUT]

Nie wiem czy zdałeś sobie z tego sprawe jak wiele jest w tobie optymizmu i szczęścia. W kaźdym dniu będziesz odczuwał wszystkie te pozytywne uczucia jeszcze silniej. Potrafisz zamienić każdy dzień i każdą chwilę w coś wspaniałego.

Przez twój układ nerwowy płynie szczęście, dzięki endofriną. Są to naturalne hormony szczęścia które zostają uwolniane podczas ćwiczeń fizycznych, jedzenia czekolady, keidy odczuwasz szczęście czy kiedy głęboko odpoczywasz w transie. Wystraczy ze przywołasz 1 ze szczęśliwych wspomnień i poprosisz podświadomość o wydzielenie endorfin, wtedy zauważysz jak wspaniale się poczułeś.

Przywołaj teraz 10 chwil szczęścia, wejdź w nie.
[PAUZA 5 MINUT]

A teraz przypomnij sobie 10 chwil wspanialego samopoczucia.
[PAUZA 5 MINUT]

A teraz wyobraź sobie jakąś radosną chwilę która nastąpi w przyszłości, dzięki której będziesz miał wspaniałe samopoczucie. Zobatrz jak najwięcej szczegółów, bo im więcej ich zobaczysz tym lepiej twój układ nerwowy je zapamięta.
[PAUZA 2 MINUT]

W przyszłości kiedy źle się poczujesz lub odczujesz przykrość, przywołasz jedno ze szczęśliwych wspomień i poprosisz swoją podświadomość o zmiane twojego stanu. Im częściej będzie się to zadarzać tym coraz lepiej będzie regaował na to twoj umysł będzie działał automatycznie.

Przestań przejmować się negatywnymi opiniami innych o tobie zobatrz ich krytycyzm jako zadrość chcieliby być tak wspanali jak ty.

A teraz kiedy policze od 10 do 1 ty wyjdziesz z transu
10 bez trudu zrezygnujesz z negatywnych myśli
9
8 twój umysł zacznie się skupiać na tym co pozytywne
7
6
5
4
3
2 niech podswiadomość chroni Cię
1 otwórz oczy i wyjdź z transu