Sugestia powoduje naturalne, bez zbędnych solariów, stopniowe brązowienie się skóry.

 

[SOLARIUM]
Daj sugestie podobne do tych:
"Gdy doliczę do trzech będziesz w solarium, które będzie powodowało brązowienie się skóry.
Jeden...
Dwa...
Trzy...
Niech podświadomość uruchomi wszystkie te procesy, które zachodzą w momencie, gdy jesteś w prawdziwym solarium, czyli równomierne opalanie się skóry na całym ciele w sposób szybki, ale zarazem w pełni bezpieczny i niech to robi przez najbliższe 12 minut. Niech przy okazji uruchomi wizualny zegar, który w momencie, gdy zakończy się całość da Ci jakiś sygnał albo dźwiękowy, albo wizualnie wskaże, że proces się zakończył."

Czekasz koło 12 minut i pytasz osobę, czy już zakończyło się, czy był sygnał od podświadomości. Dajesz sugestię, by skóra poza transem też się brązowiła. Inna opcja to plaża- mówisz, że osoba jest na gorącej plaży, że stoi na niej zupełnie bez ubrania i w sposób naturalny się tam opala na brązowo i te procesy, które w ciepły, letni dzień zachodzą, zachodzą i teraz. Dajesz sugestie również, by poza transem się kontynuowały. Opalenie skóry na kolor brązowy zwykle trwa pare godzin poza transem jeszcze, ale zmiany są wyraźne nawet w pochmurny dzień. Ważne, by osoba choć 10 minut spędziła w solarium i kilka na plaży z sugestią, że jest tam dłużej niż jej się wydaje. Ważne, by wyzwalać tylko bezpieczne ilości barwników skóry- by była taka sugestia.

[TATUAŻE TRANSOWE]
Inną ciekawą i przetestowaną opcją jest danie sugestii, że osoba ma w ręce naklejkę z wyciętym dowolnym wzorem, jaki zechce i może przykleić ją tam, gdzie chce i to miejsce będzie białe jako jedyne po procesie opalania transowego. Działa i jest to niezła rzecz i udziwnienie transowe. Po jakimś czasie po zakończeniu transu widać wyraźnie zarys naklejki. Przetestowałem i działały obie wersje samoopalania. Polecam jako alternatywa dla solarium- bezpieczniejsza, tańsza... i zdrowsza.