Sugestia powoduje powiększanie się piersi w ciągu pewnego okresu czasu. Następuje to poprzez zmianę sposobu magazynowania tłuszczów w ciele. Piersi to w znacznym procencie (jeśli mnie pamięć nie zawodzi to nawet 80-90%) tłuszcz, więc przekierowanie tego, co strawimy do tego miejsca powoduje naturalny ich wzrost, bez komplikacji, jakie by były w przypadku operacyjnego powiększania.


[WSTĘP TEORETYCZNY]
Niedawno, przeglądając skrypt z hipnozy 2, natrafiłem na informację, że dzięki hipnozie można powiększyć piersi nawet o 8.5 cm w obwodzie w 7 tygodni. Cóż pomyślałem od razu- wartoby sprawdzić, bo wiele dziewczyn ma kompleksy z tego powodu. Tak więc też zrobiłem. W skrypcie nie było informacji jak tego dokonać, ale odrobina podstaw biologicznych i kreatywności i znalazłem bardzo skuteczną i szybko działającą naprawdę technikę. Widoczne efekty były już po tygodniu dla testerki. Jest więc dobrze, nawet bardzo dobrze. W chwili, gdy to piszę mija z tydzień czy półtorej góra od pierwszego transu do tego celu i osoba jest zadowolona ze zmian, które każdego dnia widzi gołym okiem. Z tego też powodu postanowiłem opisać bardzo dokładnie techniki i pare rzeczy napomnieć, które mnie niejako zaskoczyły, byś uniknął nieprzyjemnych konsekwencji. Co należy wiedzieć? Przede wszystkim piersi to w ogromnym procencie tylko i wyłącznie tłuszcz. Co więc trzeba zrobić? Przekierować procesy gromadzenia tłuszczy do klatki piersiowej- do piersi. Proste i logiczne prawda? Co jeszcze można zrobić? Większość osób, które mają na tym punkcie kompleksy jest szczupła i ma piękne ciało i jedynie to im przeszkadza- podkreślam im, bo z mojego punktu jest wszystko jak najbardziej ok. Zaznaczam też, że robiłem ten "eksperyment" nie dlatego, że osobiście uważałem, że coś jest nie tak, ale dlatego, że testerka miała kompleksy z tego powodu i tylko dlatego, że ona chciała to zrobić DLA SIEBIE zgodziłem się na test. Tak więc wracając, większość dziewczyn ma piękne, szczupłe ciało, które mają problem z rozmiarami i uważają, że mają za małe piersi. Jak więc nie popsuć im wyglądu i pięknego ciała, a przy tym je upiększyć jeszcze bardziej, powiększając piersi? Wystarczy zwiększyć zapotrzebowanie na potrawy bogate w tłuszcze, odpowiednie dla nich przy okazji wartościami odżywczymi i kazać, by niemal wszystko gromadziło się w formie tłuszczy TYLKO w piersiach chyba, że inne części ciała też potrzebują tego. Można też zmniejszyć metabolizm ogólny, by istotnie mniej się spalało tłuszczu w ciele, zwłaszcza mniej w piersiach. A teraz konkrety sesji:

[SPALANIE TŁUSZCZU]
Chciałbym, by podświadomość zaczęła w tej chwili tworzyć obraz Ciebie w taki sposób, by zaznaczyła te części ciała, w których najwięcej jest spalanych tłuszczy w chwili obecnej. Gdy doliczę do trzech, niech pokaże Ci ten obraz.
Jeden...
Dwa...
Trzy...
(Karzesz osobie się przyjrzeć, pytasz o te miejsca, gdzie najwięcej tłuszczu się spala. Z reguły prawdopodobnie odpowiedź będzie brzuch i klatka piersiowa.)

Chciałbym teraz, by podświadomość zmieniła procesy spalania tak, by w Twojej klatce piersiowej, Twoich piersiach było spalane JAK NAJMNIEJ tłuszczu, a w zamian, by spalała tłuszcz tylko i wyłącznie w tych partiach Twojego ciała, które uważasz, że mogłyby być szczuplejsze niż teraz. Niech podświadomość odpowie, czy to zrobi.
(Czekasz i liczysz na odpowiedź na TAK. W przypadku nie pytasz o powody. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to prosisz, by zrobiła to po swojemu tak, by było to w pełni bezpieczne dla niej. Jeśli o coś innego również dajesz jakąś alternatywę i do tej pory, aż odpowiedź na tak będzie prowadzisz dalszy dialog.)

Dziękuję za zgodę. Niech podświadomość zajmie się zmianą procesów trawienia i kontynuuje te zmiany poza transem do tego momentu, aż uzyskasz piękniejszą niż teraz sylwetkę (ważne: piękniejszą, a nie wspaniałą, bo to sugeruje nieświadomie, że osoba jest nieatrakcyjna, a to z reguły gówno prawda... mogłoby pogłębić kompleksy), a Twoje piersi będą większe i wyraźniejsze, mając taki rozmiar jedynie i kształty, o jakich marzysz. Chcę teraz, by podświadomość pokazała Ci nowy obraz obszarów najintensywniejszego spalania, byś zobaczyła, czy teraz jest tak, jakbyś chciała.
(Pytasz, czy jest obraz i czy wszystko na nim jest tak, jak zostało zasugerowane- czyli najmniej tłuszczu w piersiach się spala, najwięcej w brzuchu, udach itp. itd. Jak nie w zależności od tego, co jest nie tak, jak osoba chciała, dajesz dodatkowe sugestie.)

[GROMADZENIE TŁUSZCZU]
Co robisz dalej: IDENTYCZNA PROCEDURA, tylko sprawdzasz obszary największego gromadzenia się tłuszczy (różnica: nie spalania, a gromadzenia) i również przekierowujesz, by w piersiach najwięcej się gromadziło, a w udach, brzuchu itd. itp. najmniej. Tutaj już nie ma się co rozpisywać.

[LUSTRO]
Kolejnym etapem jest sprawdzenie tego, jak efekty będą wyglądać sesji w odpowiednim czasie. Prosisz podświadomość, by zrobiła przed nią lustro, w której będzie odbijać się ona sama bez ubrania za:
tydzień, dwa, trzy, cztery tygodnie, półtorej miesiąca, dwa miesiące.
Niech kolejne obrazy zmieniają się w lustrze tak, aż osoba powie, że taki rozmiar jej pasuje. Pytaj w tym celu ją o to, czy jest ok. To ważne, by osoba sama zaakceptowała swój przyszły wygląd. Po dokonaniu wyboru karz podświadomości dążyć do tego.

[NAWYKI ŻYWIENIOWE]
Zmieniasz nawyki żywieniowe tak, by przyrost piersi był szybki i efektowny. Możesz zrobić to mniej więcej tak:
"Proszę podświadomość, by w sposób nieświadomy zmieniła tak Twoje potrzeby żywieniowe, byś potrzebowała częściej niż do tej pory potraw bogatych w tłuszcze, które będą gromadzić się w piersiach, powiększając je naturalnie. Niech podświadomość zrobi wszystko, co w jej mocy, byś miała ochotę na TE KONKRETNE POTRAWY, które są bogate w tłuszcze częściej, niż zazwyczaj, ale byś miała ochotę na jedzenie wyłącznie wtedy, gdy możesz faktycznie jeść. Z tego też powodu, gdy jesteś w szkole/pracy chcę, by podświadomość nie wzmagała apetytu, ale gdy jesteś w domu i masz czas dla siebie, byś czuła potrzebę jedzenia, a tłuszcze z niego gromadziła w piersiach przede wszystkim tak, byś utrzymała swoją piękną sylwetkę i by była ona jeszcze piękniejsza, dzięki powiększającym się piersiom. Chcę byś smak tych konkretnych potraw na okres powiększania się piersi kojarzyła z przyjemnością, byś miała na nie większą ochotę. Niech podświadomość jednak wysłucha tej ważnej rzeczy: mają tłuszcze gromadzić się niemal WYŁĄCZNIE w piersiach. Niech pozostałe części Twojej ślicznej sylwetki (tutaj dowartościowujesz na poziomie świadomym i częściowo nieświadomym- miły dodatek do sesji, bo osoby z kompleksami często mają z tym problemy) nie zmieniają się, a potrzeba większa jedzenia niech będzie tylko do momentu, nim uzyskasz piękny i wymarzony rozmiar swoich piersi."

[LUSTRO- CIĄG DALSZY]
Kolejny etap z lustrem:
- stwórz 2 lustra- teraźniejsze i przyszłe.
- niech dojdzie do momentu, gdy zobaczy w lustrze przyszłym wymarzony rozmiar.
- karz jej się zbliżyć do lustra- do tego odbicia siebie samej w nim w przyszłości.
- daj sugestię:
"Zbliż się do lustra, a następnie przejdź przez nie tak, że TA POSTAĆ Z LUSTRA będzie po stronie rzeczywistości, a Ty po stronie świata lustrzanego. Może nawet poczujesz jak lewa strona staje się prawą, a prawa lewą. Zrób to.
(czekasz aż przejdzie)

Ta postać, która jest przed lustrem jest Tobą, a Ty jesteś jej odbiciem. Skoro jesteś jej odbiciem oznacza to, że ona jest czymś prawdziwym, czymś rzeczywistym. Ty jesteś jej odbiciem, więc chcę, byś zachowała się jak jej odbicie i by rozmiary Twoich piersi, Twój wygląd dopasowały się tak, by odpowiadały rozmiarom tej postaci. Zobacza jak Twoje piersi rosną i dopasowują się do tej postaci z przed lustra.
(czekasz aż powie osoba, że już są takie same- pytasz o to, kiedy będą)

Teraz znowu przejdź na właściwą stronę lustra tak, by ta postać z przed niego też wróciła na swoje miejsce. Zauważ, że nadal masz większe piersi jak wtedy, gdy byłaś po drugiej stronie lustra i lewa strona znów jest lewą, a prawa prawą. Teraz podejdź do lustra z teraźniejszością i zauważ coś ciekawego, bo teraz to właśnie lustro odbija obraz Ciebie z większymi piersiami. Czy już to widzisz?
(czekasz na potwierdzenie)

Ok, to proszę podświadomość, by dążyła do tego, byś miała takie właśnie rozmiary w jak najszybszym czasie, który będzie dla Ciebie w pełni odpowiedni i bezpieczny. Byś szybko i bezpiecznie dążyła do przyrostu piersi, które będą jeszcze piękniejsze, niż teraz (element dowartościowania). Niech te procesy dążenia do tego celu kontynuują się też poza transem, byś dążyła do wymarzonej sylwetki."


[ZAKOŃCZENIE]
To już prawie wszystko. Na co należy zwrócić uwagę: osoba taka powinna być z Tobą w stałym kontakcie, byś miał wgląd od niej na to, czy wszystko idzie jak należy. Gdyby pojawiły się jakieś nieprawidłowości, to automatycznie reagujesz. Jakie ja zauważyłem: jedna pierś powiększała się początkowo szybciej niż druga- trzeba było to natychmiast sugestiami poprawić- kazać im wzrastać w równym tempie, by były symetryczne. Sugestia dała w ciągu 2-3 dni już wyraźną poprawę w tej kwestii i rozmiarami znowu zaczęły się zrównywać. Z tego też powodu uważaj na swoją klientkę i pytaj ją o zmiany, czy nie jest nic nie tak, czy są takie jak należy, czy postępują. Myśl pozytywnie i wspieraj ją w procesie zmian. Zawsze dawaj sugestie dowartościowujące, by czuła się piękna- nie ważne, że to nie wpłynie na poprawienie jej wyglądu tzn. że sugestie dowartościowania nie będą miały nic do sesji, ale dobrze jest dawać takie "bonusy", bo każdy lubi, jak się mu prawi komplementy odnośnie wyglądu. Miej to na uwadze. Pozdrawiam i polecam wszystkim kobietom, które mają kłopoty z zaakceptowaniem tej części siebie.