Sugestia powoduje, że mięśnie brzucha w czasie dnia SAME wykonują okresowe skurcze. Osoba, na której testowałem to stwierdziła natychmiastowe pojawienie się małych skurczy, które trwały dość długo i zakwasy na następny dzień, a z czasem uwidocznienie się mięśni po paru tyg. Przyjemny sposób na bezbolesne i niestratne czasowo poprawienie sobie wyglądu... i samopoczucia!

 

WSTĘP

Metoda nie zmusza Ciebie do wykonywania długookresowych i często stratnych czasowo ćwiczeń fizycznych. Nie będziesz musiał/ła ćwiczyć niepotrzebnie w domu. Wszystko samo będzie się robić. Zwiększy się metabolizmy ogólny ciała i pojawią się mimowolne skórcze mięśni w brzuchu w ciągu dnia, kontrolowane podświadomie, które to będą wyzwalać przyrost mięśni brzucha i spalanie tłuszczu w nim.

[ZADANIE DLA PODŚWIADOMOŚCI]
"Niech podświadomość dotrze do zasobów kontrolujących mięśnie w brzuchu i zacznie od teraz w ciągu dnia nieświadomie napinać je okresowo w takim tempie i taką siłą, byś mógł szybko i efektownie spalać tam tłuszcz i jednocześnie wyrabiać sobie mięśnie brzucha. Niech podświadomość przynajmniej 3 razy dziennie dokonuje takich mimowolnych skurczy, które będą z taką intensywnością i częstotliwością trwały, by pojawianie się mięśni było jak najszybsze i przy tym nie powodowało dyskomfortu czy zmęczenia nieprzyjemnego. Niech robi to automatycznie, a jeśli ma jakiś lepszy sposób na rozłożenie okresów, w których będzie te mięśnie napinać i rozluźniać, to niech sama dobierze najlepsze takie częśtotliwości, by proces był bezpieczny, przyjemny i szybki, ale przede wszystkim efektowny."

[ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH]
"Proszę podświadomość, by zajęła się Twoimi nawykami żywieniowymi i w sposób nieświadomy zmieniła Twoje zachcianki tak, byś miał większą ochotę na zdrową żywność, a mniejszą na tą bogatą w tłuszcze i jednocześnie, by jedzenie tego sprawiało Ci przyjemność, byś sam miał wewnętrzną potrzebę zjeść właśnie te najwłaściwsze dla Ciebie potrawy, nie tyjąc przy tym. Niech też zmieni sposób spalania tłuszczy tak, by był on dużo efektywniejszy i przy tym bezpieczny. Niech spala to, co już jest nagromadzone w formie tłuszczy o wiele szybciej niż wcześniej. "
(w przypadku kobiet dodaj, że rozmiary piersi przy tym mają się nie zmieniać i z tych miejsc tłuszcz ma nie znikać)

To wszystko. Technika niezbyt wyrafinowana, bo czasem nie ma potrzeby kombinowania. Działa i to się liczy. Jak zwykle KONTROLUJ stan klienta i rozmawiaj z nim na ten temat i w razie potrzeby- reaguj. Nie zgłaszano mi problemów. Ważne, byś proces napinania się mięśni już w transie zainicjował,karząc podświadomości już to robić- by było wiadomo, czy działać będzie poza transem. Ciesz się nowym wyglądem lub osoba, na której to zrobisz i pamiętaj, że nie ważne jak wyglądasz- ważne jaką masz osobowość. To tylko robisz DLA SIEBIE, a nie dla innych i pamiętaj o tym zawsze.