Pod wpływem sugestii mięśnie twarzy napinają się i zostają w tym stanie, co powoduje efekt wygładzenia się zmarszczek.

 

WSTĘP

W USA dużym zainteresowaniem cieszy się środek do napinania mięśni na twarzy- bolesny zastrzyk i już skóra jest młodsza na jakiś czas. Ja proponuję alternatywę- hipnotyczne wygładzanie zmarszczek, które da również efekt napięcia mięśni. Tańsze i NAPEWNO nietoksycznie wpływa, czego pewności mieć nie możesz w przypadku tego typu substancji. Nie warto zdrowiem płacić za urodę.

[REGRESJA]
"Gdy doliczę do pięciu cofniesz się do czasu, gdy Twoja skóra była młodsza i gładka.
Jeden...
Dwa...
Trzy...
Cztery...
Pięć...
Spójrz na siebie, zobacz jak wyglądałaś. Popatrz chwilę.
(poczekaj z minutę, by osoba mogła się dokładnie sobie przyjrzeć)

Podejdź teraz do siebie. Wejdź w samą siebie i poczuj jak mięśnie napinają się z chwilą, gdy Twoje ciało staje się równie młode jak wtedy. Zobacz jak stajesz się piękniejsza. Proszę, by podświadomość napięła odpowiednie mięśnie na twarzy tak, by zmarszczki zniknęły i to napięcie uczyni takim, byś go nie odczuwała, ale by była widoczna zmiana na skórze, by mniej zmarszczek było widocznych, by się wygładziły te, które są, ale nie powodując przy tym dyskomfortu, by to napięcie zostało po wyjściu z transu tak długo, jak będziesz chciała. Napnij mięśnie na twarzy TERAZ! "


I to wszystko. Kontroluj stan potem klientki jakiś czas, czy są napięcia, czy jej nie przeszkadza itp. i reaguj w razie potrzeby. Efekt działa w zależności od podatności od krótkiej chwili tuż po wyjściu z transu, do paru tygodni... miesięcy...