Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Pokazy hipnozy - filmy

Wideo: Pokaz hipnozy scenicznej (klip wideo).

Pokaz hipnozy scenicznej z bywalców strony. Zabawki transowe, most kataleptyczny, stawanie na klatce piersiowej osoby w transie, chodzenie po szkle i lewitacja ręki- wszystko w jednym pakiecie. lightbox[filetypes 561 350]Pokaz hipnozy scenicznej z bywalców strony. Zabawki transowe, most kataleptyczny, stawanie na klatce piersiowej osoby w transie, chodzenie po szkle i lewitacja ręki- wszystko w jednym pakiecie.

Pokaz hipnozy scenicznej, w wykonaniu jednego z bywalców strony. :) Zabawki transowe, most kataleptyczny, stawanie na klatce piersiowej osoby w transie, chodzenie po szkle, lewitacja ręki- wszystko w jednym pakiecie. :) Uwaga: paru rzeczy tutaj nie polecam w ogóle robić na żywo! Stawanie na osobie na moście- jeśli ma słaby kręgosłup, czy choruje, źle się dla niej może skończyć, chodzenia po szkle (to jeszcze nic wielkiego, bo sam to robiłem) i przede wszystkim ostatniego: wchodzenia na osobę w transie. Źle wykonane skończyć się może tragedią... Ja to mogę zrobić, on to mógł zrobić, wy tego nie róbcie, choćby nie wiem co...

 

Obejrzyj filmlightbox[filetypes 561 350]Pokaz hipnozy scenicznej z bywalców strony. Zabawki transowe, most kataleptyczny, stawanie na klatce piersiowej osoby w transie, chodzenie po szkle i lewitacja ręki- wszystko w jednym pakiecie.