Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Rozwój duchowy

Kolejkowanie łamanie blokad.

Nie zawsze udaje się złamać blokadę oddziaływaniem energetycznym lub sugestiami. Zakładam, że jeśli jakieś zdarzenie nas blokuje to można przy współpracy z podświadomością spowodować zdarzenie, które rozwiąże w nas blokadę. Podświadomość ma również dostęp do wielu zasobów, z których nie zdajemy sobie sprawy a które pomogą nam osiągnąć możliwie duży rozwój przy efektywnym wykorzystaniu czasu naszego życia.

 

  1. Wejdź w głęboki trans używając dowolnej metody. Głęboki trans nie jest konieczny warto jednak mieć na uwadze, iż ułatwia kontakt i zmiany w podświadomości, rozpoznasz go po uczuciu chłodu, zwolnieniu czasu, uśpieniu ciała i poczuciu unoszenia się nad nim.
  2. Poproś podświadomość, aby sprawdziła ile jest blokad, które blokują osiągnięcie Twojego celu. Jeśli będzie ich dużo poproś o zebranie tych najważniejszych, których usunięcie ułatwi pozbycie się pozostałych.
  3. Skup się teraz na pierwszej blokadzie, przeniknij problem sobą, tak jak go czujesz, intencyjnie przekaż go podświadomości i poproś ją, aby stworzyła obrazy sytuacji, które wydarzając się spowodują złamanie blokady, ich ilość niema znaczenia. Jeśli uważasz, że są słabe, zniszcz je i poproś podświadomość o nowe lepsze obrazy, lub wzmocnij je przeżywając je wszystkimi zmysłami tak jak przeżywasz rzeczywistość. Musisz uwierzyć, podświadomie też.
  4. Przekaż ta nową rzeczywistą sytuację do podświadomości, prosząc ją, aby używając wszelkich zasobów, umieściła ją w najbliższym czasie w Twoim życiu, takim, który będzie do tego najlepszy, i gdy się to zdarzy niech ta lekcja nauczy Cię tego, co jest Ci naprawdę potrzebne i zostanie z Tobą na zawsze.
  5. Powtarzaj procedurę 3-4, aż wyczerpiesz wszystkie blokady.
  6. Wyjdź z transu lub zaśnij i spodziewaj się najlepszych dla siebie rozwiązań

Niżej jest skrócona wersja pierwotnej metody, która różni się tym, że więcej operacji zachodzi w podświadomości:

  1. Wejdź w trans
  2. Poproś podświadomość o stworzenie wyobrażeń wydarzeń, które zachodząc w świecie rzeczywistym umożliwią Ci pozbycie się problemu. Ustal dowolny symbol oznaczający jedno wydarzenie.
  3. Poproś podświadomość o ułożenie symboli (wydarzeń) wydarzeń takiej kolejności w czasie Twojego życia, aby Twój cel został osiągnięty najlepiej w ustalonym przez Ciebie czasie (np. miesiąc)
  4. Wyjdź z transu