Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Ogólne

Anioły.

O Aniołach

Czy zdarzyło Ci się zbudzić rano i znaleźć odpowiedź na problem, który siedział w Twojej głowie? Miałeś czasem wrażenie że jakiś pomysł wpadł Ci do głowy z nikąd? Nawet jeżeli tego sam nie doświadczyłeś, na pewno znasz osoby którym się to przytrafiło. Anioły zostały stworzone po to, aby pomagać ludziom. Ich radość wzrasta kiedy im pomagają. Jeśli człowiek doceni ich pomoc, podziękuje Im, wówczas są jeszcze bardziej szczęśliwe i będą chciały Tobie pomóc. Musisz też wiedzieć, że Anioły uwielbiają się bawić, a pomoc innym traktują jak zabawę.

 

Jak działają

Anioły najpierw muszą się z Tobą, zapoznać. W tym celu skupiaj się np. przed zaśnięciem. Wyobrażaj sobie, że jesteś sam w sali ale odczuwasz obecność Aniołów. Mów do nich jak do najlepszego przyjaciela. One bawią się nawet podczas Twojego snu, nigdy nie śpią, one realizują Twoje prośby w niewiadomy dla umysłu człowieka sposób.

Jak się z Nimi komunikować?

Anioły potrzebują fizycznej motywacji, listu, obrazka, dobrym połączeniem jest stworzenie w wyobraźni tego czego pragniemy dodając uczucia i prośby. Dodatkowo możesz poprosić podczas medytacji Anioły o jakiś znak, który będzie Ci się ukazywał wtedy gdy będziesz blisko celu. Więc kiedy dasz Im wyraźny znak poprzez stworzenie obrazu tego czego pragniesz One będą juz pracowaly, bawiąc się.
Możesz również napisać list do Aniołów, tylko pamiętaj o tym, by wspomnieć swój cel to jest, czego pragniesz oraz warto napisać, że będziesz szczęśliwy kiedy Ci pomogą. Ponad to na zakończenie listu podziękuj im ze szczerą wdziecznością. Pamiętaj, aby zawsze po realizacji swego planu dzięki pomocy Aniołów, podziękować swym Przyjaciołom.

Komu Anioły najchętniej pomagają?

Anioły są najabrdziej szczęsliwe, kiedy prośba dotyczy jakieś innej osoby. Czyli kiedy życzysz bliźniemu szczęścia sam je doświadczysz, nawet bardziej gdybyś prosił o nie tylko dla siebie. Anioły przyciąga uczucie miłosci, więc kochaj zwierzęta, dzieci, bliźnich wówczas one same przybędą do Ciebie.
Kiedy Anioły będą w najlepszej formie?
Anioły potrzebują drobnego treningu, aby wykorzystały optymalną moc. Dla tego przed zaśnięciem proś Je o drobne rzeczy. Uwaga ! Drobne rzeczy to nie znaczy o głupoty. Proś je o to, co sprawi Ci radość, ale nie o bezsensowne rzeczy, np: proszę o to aby na kanale X pojawił się film X - tego nie rób. Drobne rzeczy - uczucie szczęścia, pomoc w grze w warcaby itp.

Przykład działania Aniołów

Znajomy chciał się spotkać z pewnym kolegą, w celu wymiany znaczków. Nie mógł się z nim skontaktować za pomocą telefonu, ale cały czas o nim myślał, tworząc obrazy w swym umyśle tym samym dał znać Aniołom, że szuka tego człowieka. Tydzień później spotkał go w barze.

Uwaga

Nie proś Anioły o rzeczy złe, które mogą zaszkodzić Tobie i innym. One tego nie uczynią.