Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Kreatywność.

Skrypty: Kreatywność.

Ten dział to wszystkie techniki, skrypty i ich zastosowanie do tego, by pobudzać kreatywność i ją wykorzystywać w każdym tego słowa znaczeniu. Są tutaj zarówno strategie wyzwalania kreatywności jak i gotowe techniki transowe, które w naturalny sposób wyćwiczają ten naturalny stan umysłu.

Skrypt hipnotyczny: Kreatywność.

Skrypt napisany i przetestowany w praktyce przez LJ zarówno na sobie, jak i na naszym wspólnym znajomym- skuteczność więc pewna. Na mnie też był testowany i wydaje mi się, że również w moim przypadku zadziałał. Polecam więc sprawdzić.

Skrypt hipnotyczny: Podejmowanie najlepszych decyzji.

Nieraz stajemy przed momentami życiowymi- dokonania wyboru, który czasem może zadecydować o bardzo wielu dalszych sytuacjach życiowych. Pewnie i Tobie zdarzało się, że decyzje, które podejmowałeś okazywały się złe. Co więcej: potem świadomie rozumiałeś, dlaczego były złe i zastanawiałeś się, jak mogłeś wybrać akurat tą, a nie inną opcję. Skrypt ten ma za zadanie wbudowanie automatycznego programu decyzyjnego, który dzięki temu, że patrzysz na problem z każdego punktu w sposób podświadomy- podejmujesz najlepszą decyzję.

Skrypt hipnotyczny: Pobudzanie kreatywności.

Wielu wierzy, że kreatywność to jedna z tych rzeczy, z którą człowiek się rodzi i która z założenia jest prawie niezmienna przez całe życie. Jednak także i Ty możesz ją w sobie rozbudzić bardziej dzięki hipnozie. Skrypt ten ma za cel zwiększenie dostępu do kreatywnych zasobów podświadomości i ich wykorzystywanie w codziennym życiu pełniej.