Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Szybsza nauka i szkoła.

Skrypty: Szybsza nauka i szkoła.

Czyli hipnoza wzmacniająca łatwość uczenia się, kreatywność, oraz zdolność do ogólnego przyswajania informacji i ich zapamiętywania szybkiego. Znajdziesz tutaj skrypty na koncentrację, pamięć lepszą, fotograficzne czytanie i ogólnie większą motywację do nauki.

Skrypt hipnotyczny: Lepsza pamięć w 3 minuty- pobudzanie obu półkul.

Metoda superszybka, jeśli chodzi o długość sesji. 3 minuty całość mi zajęło robienie na realu (a raczej telefonicznie) i osoba stwierdziła, że za pierwszym razem pamiętała wszystko- uczyła się słówek. Opiera się ona na tym, na czym mapy myśli- kojarzenie obrazów, dźwięków i uczuć z czymś logicznym.

Skrypt hipnotyczny: Lepsza pamięć 2- metafora biblioteki.

O wiele bardziej rozbudowana pod względem jakościowym sesja na zapamiętywanie. Podświadomość przedstawi tutaj obraz wszystkich wspomnień w formie biblioteki i książek z nimi, a w rezultacie zacznie je porządkować, układając właściwie książki na półkach pamięciowych.

Skrypt hipnotyczny: Motywacja do nauki.

Trudno nieraz zabrać się za uczenie się czegokolwiek z wielu powodów. Najważniejszymi czynnikami, które wpływają na motywację do nauki są stopień wiary w to, że przyniesie to skutek (jeśli osoba nie wierzy, że zrozumie materiał, czy go zapamięta- nie chce jej się uczyć automatycznie) i że będzie on wymierny do włożonej pracy, ilość materiału, to na ile jest interesowny. Większość osób źle ma zakotwiczoną naukę i uczenie się i wywołuje to u nich wyłącznie negatywne stany, za wyjątkiem, gdy łączy się to z jakąś materialną bądź emocjonalną nagrodą. Skrypt tutaj zakotwiczy pare fajnych stanów, które będą się odpalać w trakcie uczenia się. Nauka stanie się przyjemniejsza. Przetestowany z rezultatem pozytywnym.

Skrypt hipnotyczny: Lepsza pamięć.

Podstawowa, lecz i tak bardzo dobrze działająca indukcja na lepszą pamięć. Wykorzystane tutaj zjawisko regresji wiekowej przynosi pozytywne efekty i potwierdzone praktyką. Osoba, na której była technika testowana stwierdzała, że zdarzało jej się, że zapamiętywanie wchodziło jej w stu procentach za pierwszym razem. Napewno ma więc to wymiar praktyczny i jest sens wypróbować, pomimo mało wyszukanych sugestii. Polecam.