Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Zdrowie, uroda i hipnoterapia.

Skrypty: Zdrowie, uroda i hipnoterapia.

Jak dzięki hipnozie zmienić swoje ciało i reakcje odpornościowe tak, by być zdrowszym, szczuplejszym i piękniejszym niż dotychczas. Ten dział jest odpowiedzią na niektóre kompleksy wielu z nas. Zapewne i Ty masz w sobie coś, co być może chciałbyś lub chciałabyś zmienić. Możesz to zrobić choć częściowo, korzystając z materiałów tutaj zawartych.


Skrypt hipnotyczny: Poczuj szczęście.

Dzięki temu skryptowi możecie odczuć szczęście. W każdej sytuacji będzie Wam towarzyszyło uczucie szczęścia. Codziennie będziecie mieli lepsze samopoczucie, i osiągniecie niespodziewane sukcesy. Wykorzystałem endorfiny aby Wam towarzyszyły w wszelkich sytuacjach. Uczucie szczęścia głęboko wejdzie w Wasz system nerwowy, dzięki czemu szczęście będzie do Was płynęło w większej ilośći niż dotychczas.

Skrypt i strategia hipnotyczna: Powiększanie piersi.

Sugestia powoduje powiększanie się piersi w ciągu pewnego okresu czasu. Następuje to poprzez zmianę sposobu magazynowania tłuszczów w ciele. Piersi to w znacznym procencie (jeśli mnie pamięć nie zawodzi to nawet 80-90%) tłuszcz, więc przekierowanie tego, co strawimy do tego miejsca powoduje naturalny ich wzrost, bez komplikacji, jakie by były w przypadku operacyjnego powiększania.

Skrypt hipnotyczny: Poprawa ostrości widzenia.

Wrzucam, bo wyczytałem na dawnym forum templeoftruth, że nagranie, które kiedyś było na TransMisji z tego skryptu komuś pomogło trwale. U większości osób efekty były krótkotrwałe, z reguły parę min. po sesji wzrok był idealny (u mnie też trwało to krótko po sesji). Wrzucam tylko dlatego, że ktoś może to udoskonali, by działało non-stop mając wyjście do samej techniki.

Skrypt hipnotyczny: Płaski i umięśniony brzuch- odchudzanie.

Sugestia powoduje, że mięśnie brzucha w czasie dnia SAME wykonują okresowe skurcze. Osoba, na której testowałem to stwierdziła natychmiastowe pojawienie się małych skurczy, które trwały dość długo i zakwasy na następny dzień, a z czasem uwidocznienie się mięśni po paru tyg. Przyjemny sposób na bezbolesne i niestratne czasowo poprawienie sobie wyglądu... i samopoczucia!

Skrypt hipnotyczny: Usuwanie fobii- podwójna dysocjacja.

Ogólny opis techniki, służącej pozbyciu się fobii.

Skrypt hipnotyczny: Wygładzanie zmarszczek i poprawa jakości skóry.

Pod wpływem sugestii mięśnie twarzy napinają się i zostają w tym stanie, co powoduje efekt wygładzenia się zmarszczek.

Skrypt hipnotyczny: Samoopalanie.

Sugestia powoduje naturalne, bez zbędnych solariów, stopniowe brązowienie się skóry.