Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Regresja, progresja i time distortion.

Skrypty: Regresja, progresja i time distortion.

Zapewne i Ty masz wspomnienia, do których chętnie byś powrócił. Mogą to być wspomnienia z okresu dzieciństwa, z dawnych lat, z czasów szkoły itp. itd. Tutaj znajdziesz pomoc w ich lepszym wydobyciu. Sięgniesz także po wspomnienia głębsze- z okresów z poprzednich wcieleń oraz jeszcze dalej, zaglądając w swoją przyszłość. Czy to co z takich wspomnień zyskasz będzie prawdziwe? Pewności nigdy nikt mieć nie może, niemniej jako doświadczenie jest użyteczne, więc zachęcam do skorzystania z okazji poznania nieznanego.

Skrypt hipnotyczny: Regresja wiekowa.

Skrypt na stopniową regresję wieku. Cofać się będziesz stopniowo aż do momentu, gdy miałeś 3 lata. Przypomnisz sobie chwile ze swojego dzieciństwa i zabierzesz pare pozytywnych zasobów na koniec.

Skrypt hipnotyczny: Regresja reinkarnacyjna.

Według niektórych filozofii człowiek po śmierci nie idzie do "nieba" czy też "piekła", ale dokonuje reinkarnacji, wracając na ziemię w nowym ciele i wyczyszczoną pamięcią. Zadaniem tego skryptu jest powrót do wspomnień z poprzedniego/poprzednich wcieleń, poprzez dostęp do podświadomych zasobów na ich temat. Nie będe pisać o tym, czy sam uważam tego typu wizje za prawdziwe, czy wierzę w istnienie poprzednich wcieleń i skąd mam pewność, że takowe istnieją, ale polecam zamiast oceniać prawdziwość tego, co zobaczysz doświadczać tego. Czasem zwyczajnie nie warto oceniać coś, czego się nie rozumie albo czego istnienia/nieistnienia prawie nie da się sprawdzić. Dołożyłem wszelkich starań, by to, co zobaczysz było jak najbardziej bliskie "prawdy" (przy założeniu, że wizja z sesji regresywnej może być prawdziwa), dlatego na początku dokonujesz stopniowej regresji wieku do momentu przed swoim narodzeniem. Zobaczenie wspomnień przeszłych z obecnego wcielenia, zanim będzie się chciało ujrzeć wspomnienia z poprzedniego zwiększa wg mnie prawdopodobieństwo prawdziwości wizji z poprzedniej inkarnacji. Sam/sama oceń, czy w to wierzysz, gdy już ujrzysz odpowiedni obraz... Przekonywać nikogo nie będe.

Skrypt hipnotyczny: Time distortion (zniekształcenie percepcji czasu).

Zaczniesz dzięki temu skryptowi kontrolować prędkość mijania Twojego subiektywnego czasu. Robiłem to dwóm osobom na żywo wg własnych technik i działało na obie. Będziesz mógł zwolnić swój czas, sprawiając że przyjemne rzeczy potrwają jeszcze dłużej lub odpowiednio go przyśpieszyć, czyniąc rzeczy nieprzyjemne krótkotrwałymi. Polecam na wykłady nudne (a czy są jakieś inne?:D) to drugie zwłaszcza.

Skrypt hipnotyczny: Progresja wieku.

Przetestowany i działający skrypt. Działający, co ważne i dający prawdziwe obrazy z przyszłości. Na chwile obecną testowane na 2 osobach. Jednej już się sprawdziło idealnie. Miejsce, czas, wszystko co widział pokryło się. Oczywiście- są samospełniające się proroctwa, ale jaki możemy my mieć wpływ na to, jak osoba się ubierze danego dnia, gdzie położy jakąś rzecz etc. etc. Możemy wpływać na to, co my sami zrobimy- nie inni. Dowód, że można sięgać dalej w przyszłość. Zakładam jednak, będąc ostrożny, że część albo nic nie otrzyma, albo otrzyma fałsz. Robiłem to na żywo a wtedy jakby nieco innymi prawami się to rządzi- wprowadzam na żywo tylko energiami, więc inna skuteczność jest, co oczywiste- większa. Niemniej polecam ze swojej strony, bo skoro choć 1 osoba otrzymała prawdę- warto sprawdzić czy i my jej nie otrzymamy.