Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Szamanizm i dawna hipnoza.

Skrypty: Szamanizm i dawna hipnoza.

Jest to dział z transami bardziej szamańskimi, niż pasującymi do czasów współczesnych. Są to więc głównie jakieś medytacje na wywołanie zmian, formy rytualne i techniki identyfikacji. Są to teksty dla osób, które są pasjonatami dawnych praktyk i chcą czuć ten klimat w transie. Wiadomą sprawą jest, że dawni szamanie byli wybitnymi hipnotyzerami a to, co działo się w czasie takich rytuałów, przy bębnach, ognisku itp. wprowadzało w transy, których obecnie nie da się już tak wywołać. Z jednej strony powiesz, że trans jest transem i każdy tak samo wpływa, ale jednak w tamtych chwilach, gdy sam rytm bębnów wprowadzał w te stany było coś wyjątkowego, co dawało im prawdziwą siłę do zmiany siebie.

Skrypt hipnotyczny: Medytacja śmierci.

Początkowo skrypt ten miał nie ujrzeć światła dziennego, a dostęp do niego miały mieć tylko wybrane osoby. Niemniej uznałem, że skoro podobna technika powstała za sprawą Mateusza (podobna, choć w istocie zupełnie inna i mająca inny skutek i inny cel), to w ostateczności mogę dorzucić ją do strony. Medytacja śmierci to przygotowanie na życie po życiu- zależnie od wyznania czy wiary albo na ponowne wcielenie się i akceptację tego, albo na pójście np. do nieba i życie wieczne tam. Jako iż jestem zwolennikiem reinkarnacji gorliwym, bo doświadczalnie wiem, że to musi być prawda, to skrypt nieco bardziej nastawiony na reinkarnację niż inne wyznania. Warto go zastosować na sobie, gdyż może bardzo wiele zmienić w Twoim postrzeganiu świata i w Twoim dalszym życiu. Może zapewnić Ci większy spokój wewnętrzny i ogólny komfort psychiczny. Doświadczenie może niemniej być silne zbyt psychicznie, jeśli osoba zbyt głębokow wejdzie w trans. Ważne więc: robisz na własną odpowiedzialność. Czujesz, że nie jesteś gotowy lub osoba, której to prowadzisz nie jest gotowa? Nie rób tego w żadnym wypadku. Zastanów się, czy chcesz doświadczyć i możesz w danej chwili rzeczy, opisanych w tym skrypcie. Nie możesz mieć wątpliwości, by miało to sens. Najlepiej nadaje się do tego skryptu wprowadzanie energetyczne- wywoła znacznie głębsze w rezultacie zmiany wewnętrzne w osobie niż wprowadzanie werbalne, które w pewien sposób zniszczy klimat. Sama regulacja oddechów tzn. długie i płytkie oddechy, ale dalej sterowane przez prowadzącego, który mówi, kiedy zrobić wdech, a kiedy wydech też tutaj wydają się być dobre. Intuicyjnie wybierz najlepsze prowadzenie dla kogoś i dla siebie.

UWAGA!
Po sesji lub w jej trakcie mogą dziać się NAPRAWDĘ dziwne rzeczy! Zaznaczam więc raz jeszcze: robisz na własną odpowiedzialność! Wykonanie tej sesji właściwie wiąże się też z tym, że regresje wcieleniowe będą dawały więcej prawdziwych i łatwych do zweryfikowania wizji poprzednich wcieleń. Niemniej nie tylko ta sesja jest wymagana, by regresja wcieleniowa dawała zawsze prawdę, choćby i w formie metaforycznej jak sny, ale prawdę. Pozostałych sesji potrzebnych do tego, by uzyskać prawdziwe zawsze wizje, bez cienia wątpliwości, że są prawdą z paru względów nigdy nie umieszczę na stronie i jestem tego niemal pewny. Masz więc pierwszą z ośmiu sesji, które uważam za niezbędne, ku poznaniu poprzedniego wcielenia. Zrobisz ją, a jakość wizji poprzednich wcieleń i skutki ich poznania będą na o wiele wyższym poziomie.

Skrypt hipnotyczny: Zwierzę mocy.

Szamańska technika identyfikacji ze zwierzętami, z ich zasobami. W transie dokonujesz DTI (deep trance identyfication) z wybranymi zwierzęciami i bierzesz od nich ich najlepsze zasoby np. sokoli wzrok, zwierzęcy magnetyzm (uwodzicielstwo), pawią dumę, lwią władczość i odwagę, szybkość pantery i zwinność czy przebiegłość lisa. Tutaj wybór należy do Ciebie. Naprawdę działa bardzo bardzo dobrze, bo półtorej roku temu to była pierwsz hipnoza, jakiej na mnie dokonano. Był to schemat prawie ten sam, a efekty widoczne nawet w czasie snów. Nigdy nie zapomnę tego, jak przekonałem się o skuteczności hipnozy po raz pierwszy.