Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Energie, mesmeryzm i uzdrawianie.

Skrypty: Energie, mesmeryzm i uzdrawianie.

Współczesna bioenergoterapia/magnetyzm/mesmeryzm opiera się na istnieniu i działaniu na nasze zdrowie pewnych subtelnych energii, które każdy z nas posiada. Skrypty z tego działu pozwolą Ci na zapanowanie nad nimi, przez co poprawienie swojego samopoczucia, zdrowia i ogólnej kondycji psychofizycznej. Odkryjesz nie tylko, że zmieniając swoją energetykę inaczej patrzysz na siebie i na innych, ale również i inni zaczną patrzeć lepiej na Ciebie, nie wiedząc, czemu tak się dzieje.

Skrypt hipnotyczny: Koncentracja bioenergii.

Jedna z pierwszych sesji hipnotycznych, jakie kiedykolwiek robiłem. Skrótowy opis tego, jak prowadzić kogoś w transie, by napełnić jego czakramy energią życiową.

Skrypt hipnotyczny: Energetyzacja żywiołami.

Ziemia, Woda, Ogień, Powetrze i Eter- harmonia. Pięć żywiołów, które symbolizują także naszą ziemską egzystencję. Zawartość skryptu to wizualizacja koncentracji tych żywiołów w poszczególnych czakramach, które im odpowiadają. Najpierw ziemia w czakrze podstawy, woda w czakrze krzyżowej, ogień w splocie słonecznym, powietrze w czakrze serca, a na koniec eter-harmonia w czakrze gardła, jako symbol doskonałej jedności pozostałych czterech i stabilności ziemskiej. Wizualizacja ta wpływa na jakość twojego samopoczucia i powinno ono się poprawić. Wejdziesz w stan doskonałej zgodności ze sobą samym lub samą. Doświadczysz uczuć, które wywołuje w Tobie każdy z żywiołów, podczas różnych wizualizacji, a obecność wszystkich pięciu żywiołów w Tobie ułatwi Ci osiąganie Twoich celów materialnych i ich zrozumienie.

Sugestia: lepsze efekty i odczucia prawdopodobnie uzyskasz siedząc niż leżąc.

Skrypt hipnotyczny: Magnes na energie.

Dzięki sesji osoba nieświadomie będzie zbierać energię pozytywną, wzmacniać swoje siły witalne i co najważniejsze- swoją siłę woli. Przetestowane i działa bardzo dobrze- wyraźnie widać, że po sesji tuż energia szybko wzrasta w ciele i poświecenie nawet żaróweczką małą mocno ładuje i aktywuje czakry.

Skrypt hipnotyczny: Energetyzacja z Ziemi i kosmosu.

Skrypt na oczyszczanie energetyczne i energetyzowanie się poprzez energię pochodząca z jądra Ziemi i drugi strumień prosto z kosmosu. Jakość Twojego biopola powinna się poprawić, możesz odczuć to jako wzrost ciepła, a prawie napewno- znaczną poprawę samopoczucia. Wykonując wizualizację z tekstu samodzielnie od razu po niej mialem ochotę śmiac się, tak po prostu. Zmienił się kompletnie sposób patrzenia na wszystko. Wujek miał podobnie. Skrypt opiera się po części na ćwiczeniu z książki "Praca z energiami, aurą i czakrami".

Sugestia: lepsze efekty i odczucia prawdopodobnie uzyskasz siedząc niż leżąc. Najlepiej stój przy wchodzeniu w trans i dalszej sesji, ale to jedynie propozycja.

Skrypt hipnotyczny: Praca z obrazami w czakramach.

Nietypowy skrypt na otwieranie i ładowanie czakramów- wrzucasz w nie wiele obrazów, które do danej czakry pasują pozytywnych i w ten sposób aktywujesz czakrę daną. Oczyszczasz też z obrazów negatywnych i w ten sposób zmieniasz się na lepsze.