Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Indukcje hipnotyczne

Skrypt hipnotyczny: Sny erotyczne.

Cel skryptu prosty: zaprogramować Ciebie na wywoływanie snów erotycznych, zwiększenie ich częstotliwości, poprawę jakości tak, jak byłoby najlepsze to w Twoim indywidualnym przypadku. Dodam ze swojej strony, że wizualizacja tego typu rzeczy przed samym zaśnięciem sama w sobie ułatwia programowanie na ten typ snów, a sugestie, które jako bonus dorzucone są do skryptu dodatkowo jakość i prawdopodobieństwo zwiększają. Stosujesz to najlepiej przed snem. Wtedy działać powinno. Natomiast nie wiem, czy stosowanie w ciągu dnia nie da tych samych efektów- nie sprawdzałem tego. Zostaje mi życzyć miłych snów.


[WIZUALIZACJA]
Zacznij teraz wyobrażać sobie sen, w którym widzisz siebie i osobę dla Ciebie atrakcyjną, z którą chciałbyś być w tym właśnie śnie w wyjątkowej dla Was obojga sytuacji. Niech będzie to wizualizacja, która odda najpełniej jak tylko jest to możliwe Twoje wszelkie świadome marzenia czy fantazje erotyczne, jakie tylko posiadasz zarówno te, które są możliwe do zrealizowania jak i te, które głęboko ukrywasz przed innymi, gdyż chcesz je zachować dla siebie. Skup się na wszelkich uczuciach oraz na obrazie tego, jak się zachowujesz, oraz jak się zachowuje osoba, z którą jesteś. Bądź jak najbardziej szczegółowy lub szczegółowa w tym, co widzisz. Zacznij już tera wyobrażać sobie siebie i drugą osobę, która jest w wybranej przez Ciebie sytuacji erotycznej. Rób to teraz. Stwórz jasne, kolorowe i pełne ruchu wyobrażenie, pełne emocji i uczuć. Ja proszę w tym samym czasie zaś, gdy Ty to sobie wyobrażasz, by zapamiętała pewien wzorzec, pewien schemat Twoich marzeń erotycznych. Proszę podświadomość, by z jak największą precyzją analizowała Twoje wyobrażenie, pewne zachowania Twoje i osoby,z którą jesteś w tym wyobrażeniu, wszystko to, co w wyobrażeniu tym robisz, cechy charakterystyczne miejsca, w którym jesteś oraz partnera lub partnerki, które Tobie najbardziej odpowiadają. Wyobrażając sobie całą sytuację proszę by podświadomość zanalizowała każdy jej szczegół i zaczęła wprowadzać te obrazy, te scenariusze, które sam tworzysz w tej chwili do scenariuszy, które tworzy Twoja podświadomość podczas snów. Proszę by podświadomość dostarczała Ci podobnej rozrywki podczas snów, dając Ci dużo snów z Twoimi fantazjami erotycznymi. Możesz nawet podczas wizualizacji zmieniać osobę, która daje Ci najwięcej przyjemności czy zaspokaja Twoje instynkty. Przez około 8 minut skup się na swoich fantazjach erotycznych, zmieniając w razie potrzeby osobę, która jest ich częścią, a podświadomość proszę o dokładną ich analizę i wykorzystanie tej właśnie analizy, do tworzenia nowych snów erotycznych dla Ciebie, zawsze pozytywnych i przyjemnych pod każdym względem. Zacznij wyobrażać sobie jak chciałbyś lub chciałabyś, by wyglądał Twój sen przez najbliższe 8 minut.
[PAUZA 4 MINUT]

[DTI OPCJONALNE]
Chciałbym, byś teraz, jeżeli widziałeś siebie w tym wyobrażeniu wcześniej podszedł do siebie samego i wszedł w swoje cialo tak, byś na całą akcję patrzył jakby swoimi oczami, ze swojej perspektywy. Następne kontynuuj wyobrażanie sobie tego wszystkiego.
[PAUZA 4 MINUTY]

Proszę podświadomość, by zaczęła jak magnes przyciągać do Ciebie jak najwięcej snów erotycznych, snów, które odzwierciedlają Twoje najskrytsze marzenia czy fantazje erotyczne. Proszę by podświadomość stała się reżyserem najlepszych snów erotycznych, jakie tylko będziesz mieć od tej chwili. Niech podświadomość otworzy tobie drzwi do śnienia w sposób przyjemny, pozytywny i zarazem odważny- odważny gdyż pokazujący to, czego być może nie śmiałbyś zrobić z bliską Ci osobą pomimo chęci na to, ukazujący każdą niespełnioną wizję erotyczną. Niech podświadomość zaspokoi Twoje najglębsze potrzeby seksualne również i przez sny sprawiając, że będą one jak plan filmowy pod film erotyczny, gdzie wszystko jest idealnie dopasowane, włącznie z aktorami, których będzie dla Ciebie dopasowywać odpowiednio. Proszę również o rzecz dodatkową dla Ciebie, by poprzez właśnie tego typu sny podświadomość budowała Twoją nową, lepszą postawę, Twoją nową pewność siebie względem osób płci przeciwnej, pokazując Ci kolejne sny proszę umysł nieświadomy, by również one pomagały Ci w łatwiejszym porozumiewaniu się z osobami płci przeciwnej, które wydają Ci się atrakcyjne i chciałbyś z nimi miło spędzić czas. Proszę by poprzez działania senne podświadomość uskuteczniała Twoje działania podczas stanu czuwania, podczas stanu normalnej aktywności sennej.

[ROZBIJANIE OBRAZÓW DAWNYCH SNÓW I WSTAWIANIE NOWYCH]
Chciałbym byś wybrał lub wybrała jakieś zdarzenie z przeszłości, gdy miałeś zwykły sen o tematyce nieatrakcyjnej dla Ciebie. Niech to będzie najsilniejsze wspomnienie ze wszystkich. Zapamiętaj ten obraz, niech bedzie on jasny, ostry i kolorowy.
[PAUZA 30 SEKUND]

Teraz przypomnij sobie lub stwórz obraz w którym widzisz siebie podczas snu erotycznego. Niech ten obraz będzie również jasny i kolorowy
[PAUZA 30 SEKUND]

Teraz wróć do obrazu snu mało atrakcyjnego. Gdy usłyszysz specyficzny dźwięk chciałbym byś zaczął szybko ściemniać ten obraz, by stał się zupełnie czarny.
[DŹWIĘK]

Teraz rozbij go jak szkło na setki małych części....
[PAUZA 10 SEKUND]

a w jego miejsce wstaw obraz Ciebie samego lub samej gdy jesteś w trakcie trwania snu erotycznego.

[ TIMELINE ]
Stwórz na koniec obraz swojej linii czasu, linii życia, która reprezentuje wszystko to, co się wydarzyło, wydarzy i to, co dzieje się w chwili obecnej. Stwórz symboliczne odzwierciedlenie całego swojego życia w formie linii ciągłej. Dam Ci na to pare sekund i proszę też podświadomość, by sama Ci w tym pomogła, wybierając obraz najbliższy prawdzie.
[PAUZA 30 SEKUND]

Teraz chcę byś zaczął lub zaczęła iść po swojej linii życia w stronę przyszłości. Idąc zaś obserwuj kolejne swoje sny, sny które jak wiesz będą snami erotycznymi. Chcę byś idąc w przyszłość symbolicznie dodawał na linii obraz pojedynczy, który będzie symbolizować kolejny sen erotyczny. Idź więc w stronę przyszłości po linii przez najbliższe 3 minuty i co jakiś czas ustawiaj na niej zdjęcie ze snu erotycznego, który będziesz mieć. Niech zdjęcia będą tak różne od siebie, jak różne chcesz mieć sny erotyczne. Na dodanie zdjęć ze snów masz ok 3 minut, przechodząc przez swoją linię życia. Zacznij to robić teraz. Idź po swojej linii i dodawaj zdjęcia ze snów.

[WYPROWADZANIE]
Gdy za chwilę doliczę od 10 do 1 wyjdziesz ze stanu transu w pełni wybudzony, pełen nowych pomysłów na swoje przyszłe sny, oraz motywacji do ich osiągnięcia, wychodząc z 10 razy barwniejszymi zasobami sennymi, 9 razy większą ilością snów erotycznych, 8 razy ciekawszą ich treścią i 7 razy ostrzejszym obrazem podczas ich trwania, a każdy z tych snów da Ci 6 razy więcej nowych wrażeń i 5 razy większą pewność siebie względem innych, która bedzie 4 razy bardziej wzrastać poprzez właśnie sny, które nauczą Ciebie 3 razy więcej nowych sposobów na to, by skutecznie działać również poza nimi, dając Ci przez to 2 razy większą satysfakcję. 1 Otwórz oczy, wyjdź z transu.