Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Skrypty: Sny.

Skrypty: Sny.

Znaczną część swojego życia (średnio 1/3) spędzamy przesypiając. Dobrze by było, by czas spędzony w ten sposób był przyjemny i dobrze kojarzony. Dział ten zawiera skrypty na wywoływanie snów świadomych, oraz każdą inną formę poprawy jakości snów- ich lepszego zrozumienia, zapamiętania, poprawienia ostrości i kolorów, oraz programowania siebie na konkretne rodzaje snów, w tym eliminacja bezsenności i koszmarów.

Skrypt hipnotyczny: Lucid Dreaming- kotwiczenie procesów zasypiania.

Kotwiczenie stanu zasypiania i procesów z tym związanych- nieruchomienie ciała, efekty odrywania ciała astralnego (w czasie snów nieświadomie wychodzimy poza ciało- osoba na której robiłem to opisała to, jako swego rodzaju tunel, przez który leciała) i na koniec pełna świadomość i zakotwiczenie się we śnie- wyłączenie czucia wszystkiego, co poza snem i utrzymanie się w nim. Zwłaszcza na podatnych działa i co ciekawe: inne sugestie na świadome śnienie na osobę, na której testowałem nie działały tzn. spontaniczne świadome śnienie jej nie szło w żaden sposób, choć nie wiem ile technik bym używał, ale w pełni świadomie śnienie z jawy do snu już tak- widziała wyraźną różnicę między snem transowym, a snem świadomym- wiedziała, że to nie halucynacje transowe, a sen. Sprawdź, niezależnie od podatności- przy dużej zadziała niemal napewno, a przy mniejszych... nic nie mówię, bo nie mam danych póki co. Sądzę, że też jest szansa. Polecam. Kotwica to liczenie od 1 do 40- przy 40 śpisz i jesteś we śnie.

Skrypt hipnotyczny: Sny świadome- indukcja dzienna.

Większość osób w momencie, gdy kładzie się spać wchodzi w zupełnie inny wymiar postrzegania, gdzie traci wszelkie poczucie rzeczywistości, która je otacza. Tracimy zwyczajnie świadomość tego, że sny pochodzą od nas i są częścią nas... ale... gdybyśmy nagle, w pewnym momencie zorientowali się że to, co widzimy nie jest prawdziwe... że to nasz sen- wytwór naszego umysłu... Ten skrypt ma na celu wywołanie świadomości w Twoich snach. Świadomość w snach pozwala na ich kontrolę i dowolną zmianę świata, stworzonego przez podświadomość... możesz w swoim śnie zrealizować najskrytsze marzenia, które w rzeczywistości są niewykonalne, jak choćby latanie jak ptaki, chodzenie po wodzie, walka na ogniste kule i wiele wiele innych- wszystko to, co tylko sobie zamarzysz.

Jak używać: jest to skrypt do wywoływania podczas zwykłych snów świadomości, a nie do wchodzenia bezpośrednio ze stanu jawy do świadomego snu. Używasz więc go bardziej w ciągu dnia, potem zajmując się czymś innym, typowym dla Ciebie.

Skrypt hipnotyczny: Lucid Reality.

Technika na wywoływanie stanu, podobnego do snu wysoce świadomego, ale z paroma zasadniczymi różnicami: osoba ma PEŁNĄ świadomość, a długość takiego stanu jest nieograniczona, w przeciwieństwie do snu świadomego. Są też minusy: na chwilę obecną nie można w czasie LR dokonywać MR (Multiply reality- współświadoma rzeczywistość- łączenie dwóch osób w jednym umyśle), albo nie wiem jeszcze jak to skutecznie zrobić. Wymagana duża podatność, niemniej jeśli osoba już ją ma, to zabawe ma sto razy lepszą niż w 99% LD. Testowałem to nieraz na swojej dziewczynie i podobało jej się to, że wszystko jest tak prawdziwe, jak rzeczywistość, dużo realniejsze niż większość snów. Czuła zapachy, smaki, dotyk, słyszała dźwięki i miała idealny obraz. Nie odczuwała swojego ciała i jedyne, co łączyło ją z rzeczywistością to były dźwięki zewnętrzne, bo fizycznie ciała nie czuła, ani fizycznym ciałem nie poruszała, a jedynie tym transowym. Mogła zrobić w tym stanie wszystko, czego w LD często nie można albo są z tym kłopoty. Polecam sprawdzić, jeśli znajdziesz osobę dostatecznie podatną. Pracuję na chwilę obecną nad wieloma technikami wzmacniania podatności i efektem tego liczę, że już za jakiś czas będzie pojawienie się obszernego artykułu na ten temat, a i wtedy każdy będzie mógł bez wyjątku na nawet długą chwilę zamknąć się w swoim wewnętrznym świecie. W skrypcie masz przykładowe wariacje, które wymyśliłem i testowałem. Polecam szczerze sprawdzić choć część z nich.

Skryp hipnotyczny: Usuwanie koszmarów sennych.

Skrypt na sesję pozbywania się z twoich snów wszystkich tych, które potocznie nazywamy koszmarami- snów o tematyce nieprzyjemnej, źle się dla nas kończącej etc.

Skrypt hipnotyczny: Sny erotyczne.

Cel skryptu prosty: zaprogramować Ciebie na wywoływanie snów erotycznych, zwiększenie ich częstotliwości, poprawę jakości tak, jak byłoby najlepsze to w Twoim indywidualnym przypadku. Dodam ze swojej strony, że wizualizacja tego typu rzeczy przed samym zaśnięciem sama w sobie ułatwia programowanie na ten typ snów, a sugestie, które jako bonus dorzucone są do skryptu dodatkowo jakość i prawdopodobieństwo zwiększają. Stosujesz to najlepiej przed snem. Wtedy działać powinno. Natomiast nie wiem, czy stosowanie w ciągu dnia nie da tych samych efektów- nie sprawdzałem tego. Zostaje mi życzyć miłych snów.