Witaj. Zaloguj się, aby móc komentować.

Hipnoza magnetyczna - filmy

Wideo: Oddziaływanie magnetyczne- unoszenie ręki.

Oddziaływanie magnetyczne- unoszenie ręki poprzez wpływ energetyczny na ciało osoby. lightbox[filetypes 561 350]Oddziaływanie magnetyczne- unoszenie ręki poprzez wpływ energetyczny na ciało osoby.

Filmik prezentuje przykładowe możliwości silnego magnetyzmu. Unoszę na nim poprzez samo złapanie za aurę osoby jej rękę. Oczywiście, by nie było przekłamań mój kolega ma oczy zamknięte w czasie kręcenia. Na początku też wprowadzam go energetycznie w trans (ten moment w pierwszych 3 sekundach, gdy rękę przesuwam przed jego twarzą). Wybaczcie słabą nieco jakość obrazu, ale na wyświetlaczu LCD wyglądało, jakby światło było ok, co nie przekładało się na to, co wyszło w praktyce na komputerze. Pierwsza seria filmików nie będzie więc należała do najlepszych jakościowo, ze względu na to, że ciemne będą, ale i tak sądzę, że dobre i to na początek.

PS Podziękowania dla LJ za to, że zgodził się wystąpić w filmiku.

Obejrzyj filmlightbox[filetypes 561 350]Oddziaływanie magnetyczne- unoszenie ręki poprzez wpływ energetyczny na ciało osoby.

Comments   

 
# Patrycja 2010-05-30 11:07
Wideo: Oddziaływanie magnetyczne- unoszenie ręki.
nie uwierzę dopóki mi ktoś tak nie zrobiQuote:
bla
:P
 
 
# Wampirek 2010-05-30 20:07
Tak najlepiej, by przekonać się. Nie wiem, czy gdzieś to napisałem na stronie, więc tutaj napiszę przy okazji: oczywiście nie na każdym da się tak zrobić, ale też nie na każdego działa zwykła hipnoza w równym stopniu, więc jest to raczej dość oczywiste.
 
 
# rafał 2010-08-30 04:03
Uwierz, dużo juz widziałem takich scen i nagrań i te są jak najbardziej prawdziwe. Sam próbuje indukcji magnetycznej i na niektórych osobacha działa na niektórych nie, możesz poszukac przykładów i sztukach walk np. Tai Chi
pozdrawiam.