Time distortion

Wasze pomysły na fajne, działające do wywoływania zmian techniki i wizualizacje. Umieszczaj tylko skrypty przetestowane w praktyce i działające. Pisząc tutaj wbrew temu, co jest na niektórych, podobnych forach zachowujesz prawa autorskie do swoich wypowiedzi.

Moderatorzy: Brylant, Wisniu

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Raskolnikow
Użytkownik

Time distortion

Post autor: Raskolnikow » 2007-11-21, 19:31

Dzisiaj zaistalowalem włąsnie Time distortion kumplowi, i tak mnie to zastanawia jakie to moze miec skutki uboczne. Powiedzielem zeby na lekcajch tego nie opalal póki nie ptzretestuje w domu. czy to jakos sprawia ze stajemy się mniej aktywni czy tylko tyle ze czas łynie szybciej?

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2007-11-21, 19:53

Ależ czemu na lekcjach nie? To jest ZNAKOMITY sposób na podniesienie koncentracji wbrew pozorom- gdy czas płynie nam szybciej to o wiele wolniej się nudzimy, więc nie tracimy tak bardzo koncentracji. Taki efekt był u mnie. Poza tym time distortion to jedno z najfajniejszych i przydatnych wg mnie zjawisk hipnotycznych na co dzień- od szybkiego zasypiania, wolniejszego tracenia fajnych chwil, po dłuższe przeżywanie rzeczy przyjemnych.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Raskolnikow
Użytkownik

Post autor: Raskolnikow » 2007-11-21, 20:41

Tak tylko pytam. nie robiloem tego wczesniej na sobie.

Czas płynie szaybciej i jezeli w 15 minut odczujemy ze mija nam 2 godziny to po 2-3 godzinach mija nam w odczuciu caly dzien. To oznacza ze chce nam się po tych 2-3 godzinach spac?
"NLP to wszystko co działa"

To znaczy silnik spalinowy to też NLP?

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2007-11-21, 20:44

Może tak być. W drugą stronę ja to wykorzystałem: czas zwalniając (by w mniejszej liczbie minut wydawało się, że dużo więcej minęło czasu) zmniejszyłem zapotrzebowanie na sen. Najlepsze połączenie? Za dnia przyśpieszać- by miało się wrażenie, że zrobiło się mało, że dopiero się wzięliśmy za pracę, że mało pracujemy nad czymś, mało uczymy się itp., a w nocy spowolnić postrzeganie wszystkiego- wtedy mniej snu będziemy potrzebować o wiele, a będziemy mieć tyle samo snów kolorowych i tak samo wypoczęci będziemy, jak nie bardziej.

Pozdrawiam.

darkness
Użytkownik aktywny

Post autor: darkness » 2007-12-12, 19:20

Mam pytanie do Ciebie Wampirek:
Czy można jakąś sugestią sprawić żeby noc(czyli czas w którym śpię) wydłużył się?
NIe lubię tego uczucia kiedy zasypiam a po zamknięciu oczu prawie natychmiast muszę się budzić. Oczywiście nie chcę rad typu: to weź nie śpij przez całą noc.
Jakaś sugestia która pozornie wydłuży czas trwania stanu śnienia - mi jest potrzebna.

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2007-12-12, 19:30

Powinno się dać przynajmniej u niektórych osób.

darkness
Użytkownik aktywny

Post autor: darkness » 2007-12-12, 19:40

Okej, to będę próbował wymyśleć jakąś sugestię metodą prób i błędów. Dzisiaj już zacznę :)
A i leci do Ciebie podziękowanie za odpowiedzi w tamtym moim temacie> Dziękuję za Cierpliwość :roll:

Awatar użytkownika
matekk
Użytkownik

Post autor: matekk » 2007-12-20, 21:13

Ja mam też pytanie.
Jako, że nie mam nikogo, kto mógłby mnie zahipnotyzować, nagrałem sobie ten skrypt z Time distortion, wprowadziłem się w stan transu i puscilem sobie to nagranie.
Myślę, że nawet dobrze poszła ta autohipnoza, ale nie widzę jak narazie efektów :-(

Nie wiem czy to zadziała dopiero po jakimś czasie, czy jednak źle poszła autohipnoza, czy może nie odczuwam tak bardzo tego, że czas "leci" szybciej lub wolniej.

Macie może jakąś radę? Jak u Was to wyglądało?? :-)

Pozdrawiam i z góry dzięki za odp

Awatar użytkownika
fyplosh
Użytkownik

Post autor: fyplosh » 2008-01-04, 18:13

Darkness jak zrobisz taki skrypt to bede wdzieczny jak zarzucisz na forum albo wyslesz na pw ;) Tez odczuwam sen jako cos co sie dzieje doslownie chwile, a gdyby sen trwal "dluzej" to niby mamy wiecej czasu na uswiadomienie sobie ,że to sen i zwiekaszamy szanse na LD :P

Awatar użytkownika
Special
Użytkownik

Post autor: Special » 2008-01-04, 23:32

darkness i fyplosh chyba nie czytaliscie co pisali inni wczesniej. Taki skrypt juz jest. Dziala. Dostepny ze strony glownej:

Skrypt: Time Distortion

Ja uzywam zwolnienia czasu wlasnie przed pojsciem spac, a gdy zapomne to rano godzine przed wstaniem i daje efekty, w postaci lezakowania w luzku dlugasna ilosc czasu.

Przyspieszenie mi jeszcze nie wyszlo, przynajmniej nie z taka predkoscia o jaka mi chodzi.
Ostatnio zmieniony 2008-03-04, 22:38 przez Special, łącznie zmieniany 1 raz.

jarusk
Użytkownik

Re: Time distortion

Post autor: jarusk » 2017-06-24, 16:14

Można prosić o ponowne podlinkowanie skryptu? Wracam po dłuższej przerwie do autohipnozy i chciałbym ponownie spróbować, a plik gdzieś przepadł ;-)

Odpowiedz