Dźwięki natury- sample do tworzenia nagrań relaksacyjnych

Wejdź, by móc rozpakować materiały, które są zablokowane hasłem.

Moderator: Wisniu

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2008-05-24, 20:43

Faktycznie dawno Cię nie było pepex, a więc witam ponownie.
Prywatne wiadomości do mnie z pytaniami i oczekiwanie, że akurat Tobie odpowiem na forum - absolutnie NIE. Dziękuję. Korzystaj z wyszukiwarki, nim o coś zapytasz i jeszcze lepiej: czytaj stronę w pierwszej kolejności.

chudeusz91

Post autor: chudeusz91 » 2008-07-15, 14:31

kiedy będą kolejne sample? chciałbym pobrać szczególnie wiatr i kataklizmy

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2008-07-15, 15:01

za 2-3 tyg. wrócę z wakacji, bo jutro wyjeżdżam. Robiłem praktyki i niestety czasu nie było, a jeszcze 2 miesiące przed sesją miałem zajebiście dużo pracy niestety. Na pewno pojawią się ptaki, wiatr i szelest liści, ogień, oraz parę innych dźwięków przydatnych. Głównie ptaki zostały, ale mam też dźwięki chodzenia np. po drewnie (do motywu z przejściem przez drewniany most można wykorzystać), po kamieniach, piasku itp. itd. Z tych dźwięków, co już są też dorzucę ich więcej z czasem. Planuję też, ale tu nie obiecuję, zrobić kilka hipnozek i udostępnić je ogólnie, a część nadal tylko na forum. Trochę charakter strony zmieniać się będzie stopniowo, a pierwszym tego wyznacznikiem będzie nowa grafika. W ciągu 3-4 tyg. będą postępować zmiany prawdopodobnie w miarę regularnie. Z nagraniami tylko ta trudność może być, że o 2 osoby więcej w domu mam, niż kilka miesięcy temu, co daje gorsze warunki do ich tworzenia, ale będę skrypty przygotowywać, jak nie będzie jak nagrać, by hałasów w tle nie było wtedy i tyle. Myślę o udostępnieniu 2 albo i 3 nagrań na LD na stronie wkrótce.
Prywatne wiadomości do mnie z pytaniami i oczekiwanie, że akurat Tobie odpowiem na forum - absolutnie NIE. Dziękuję. Korzystaj z wyszukiwarki, nim o coś zapytasz i jeszcze lepiej: czytaj stronę w pierwszej kolejności.

virginia_88

Post autor: virginia_88 » 2008-07-22, 23:19

a aj nie potarfie tego scignac ;/tez mi ten blad wyskakuje

virginia_88

Post autor: virginia_88 » 2008-07-22, 23:37

virginia_88@o2.pl - wiem ,ze ide na latwize ,ale gdyby ktos mi mogl przesłac deszcz bylabym bardzo wdzieczna:):):)

Dredzikowa

Post autor: Dredzikowa » 2008-07-24, 00:22

Witam!
Jestem tu nowa itd.
Ja mam problem chyba jeszcze tu niespotykany.. bo.. kiedy otwieram "rary", to w środku pusto! ;)
i co ja mam biedna zrobić? :( ;)

Awatar użytkownika
Kamil
Redaktor

Post autor: Kamil » 2008-07-24, 05:06

próbowałaś ściągnąć ponownie ? jak nie to spróbuj

Pozdrawiam

Dredzikowa

Post autor: Dredzikowa » 2008-07-24, 13:17

Kamil pisze:próbowałaś ściągnąć ponownie ? jak nie to spróbuj

Pozdrawiam
ściągałam 2 razy już. Raz przez stronę, a raz przez program FlashGet i to samo. :-(

Awatar użytkownika
Raskolnikow
Użytkownik

Post autor: Raskolnikow » 2008-07-25, 10:38

Dredzikowa, a wpisalas hasło?
"NLP to wszystko co działa"

To znaczy silnik spalinowy to też NLP?

bodziowilk
Kontaktowanie:

Post autor: bodziowilk » 2009-03-27, 22:16

[quote="Argonautka"]Witaj. Ściągnęłam sample i chciałam je wykorzystać praktycznie, ale mam kłopot - Błąd CRC w zaszyfrowanym pliku. Nie wiem co to oznacza? Ty napewno wiesz, poradź co mam zrobić.[/quote]

Jest różnica gdy kopiujesz tekst z przeglądarki innej niż IE. Przykładowo zaznaczasz tekst w Mozilli a ona dodaje spacje z przodu i z tyłu do twojego skopiowanego tekstu.
Trudno jest dopracować strony do perfekcji, więc trzeba korzystać z wszystkich przypuszczeń.
Pozdrowienia.
No tak...

Waldemar52

Post autor: Waldemar52 » 2009-04-09, 12:07

:-) A hoy Jestem tutaj "zielony" - Życze wszystkim Wesołych i Szczęsliwych świat Wielkiejnocy. Pościągalem sobie pliczki ( 8 x )i hasełka i są wielkie wielkanocne ...Wpisuję hasła ręcznie nic - kopiuję nic. Czytam na forum większośc ma problemy. Czy nie można tego dać od razu w plikach mp3 ? Mam przglądarkę Maxthona, ale czy to coś zmienia ? Chyba będe musiał poszukać coś podobnego gdzie indziej. Pozdrawiam.Waldek

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2009-04-09, 12:30

bodziowilk odpowiedział w kwestii haseł to, co jest najczęstszą przyczyną błędów. Reszta to prawdopodobnie wina łącz. Byłoby to co najmniej dziwne, gdyby ten sam plik dał się wypakować u mnie, a nie dał u was.

Prośba do osób z problemami: jak ściągniecie pliki niech ktoś wrzuci je na darmowy serwer sendspace.com w takiej formie, w jakiej je ściągnął. Sprawdzę wtedy, czy wina jest po stronie haseł, czy faktycznie coś źle się ściągnęło. Nie musi to być największe archiwum- nawet najmniejsza paczka wystarczy dla testu. Jak okaże się, że plik rar źle się ściągnął, to postaram się po prostu na jakiś czas wrzucić na sendspace pozostałe pliki i tym sposobem również odciążę serwer transmisji. Czekam więc na linka po zuploadowaniu plików. Sendspace jest bezpłatnym serwerem, szybkim i bez shitów, jak na rapidshare.com.

Pozdrawiam.

Odpowiedz