Ochrona mentalna odwrotny skutek.

To, co nie pasuje ani trochę do powyższych kategorii lub jest z nimi mało związane.

Moderatorzy: Brylant, Wisniu

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Re: Ochrona mentalna odwrotny skutek.

Post autor: Wampirek » 2010-08-14, 09:49

Być może miałeś negatywny stan emocjonalny podczas wizualizacji.
Prywatne wiadomości do mnie z pytaniami i oczekiwanie, że akurat Tobie odpowiem na forum - absolutnie NIE. Dziękuję. Korzystaj z wyszukiwarki, nim o coś zapytasz i jeszcze lepiej: czytaj stronę w pierwszej kolejności.

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2010-08-14, 18:32

Musisz mieć w głowie silne wyobrażenie, że masz w rękach nożyczki z białej energii i rozcinasz to, co wcześniej stworzyłeś (musisz zobaczyć to jako coś czarnego, skoro jest to dla Ciebie niekorzystne), a po rozcięciu całość zniekształca się jak materiał i pozostaje poza Tobą. Lepiej nie wizualizuj nic więcej, bo jeśli wpadnie Ci do głowy jakaś niepotrzebna emocja lub myśl, to możesz znowu uzyskać odwrotny skutek. By wspomóc wizualizację przecinania tego, co wcześniej zrobiłeś nieprawidłowo, możesz wspomóc się dodatkowym ruchem fizycznych dłoni - łatwiej umysłowi wytworzyć wyobrażenia rzeczy, które wiążemy z ruchem naszego ciała.
Prywatne wiadomości do mnie z pytaniami i oczekiwanie, że akurat Tobie odpowiem na forum - absolutnie NIE. Dziękuję. Korzystaj z wyszukiwarki, nim o coś zapytasz i jeszcze lepiej: czytaj stronę w pierwszej kolejności.

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2010-08-15, 21:54

Właśnie o to chodzi - więcej niż minutę na pewno nie należało poświęcać. W bioenergoterapii również stosuje się krótkie gesty i wizualizacje - te działają lepiej i umysł ma mniej czasu na ich jakiekolwiek kwestionowanie.

Odpowiedz