Dziwne uczucie w ręce...

To, co nie pasuje ani trochę do powyższych kategorii lub jest z nimi mało związane.

Moderatorzy: Brylant, Wisniu

Odpowiedz
Stanisz93
Użytkownik

Dziwne uczucie w ręce...

Post autor: Stanisz93 » 2009-11-05, 15:43

Otóz przez tydzień robie takie cwiczenie ze przez 20 minut kłade taką małą kulke na moją ręke i drugą ją przykrywam jak do psi balla tylko ze z kulką w srodku i próbuje siłą umysłu podniesc tą kulke:p (telekineza) wierze ze mi sie kiedys uda;d no i wczoraj przed pójsciem spac to cwiczylem i jak poszedłem spac to nie moglem zasnąc bo ciagle czulem takie cieplo w rece na której polozylem kulke i takie jakby hmmm ...fale? niewiem co to jest...i dzisiaj tez to mialem jak sie na chwile skupiam na rece i tez mnie czasami kuje lekko w tym miejscu ...czy ktos mial moze cos podobnego???

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Re: Dziwne uczucie w ręce...

Post autor: Wampirek » 2009-11-06, 20:24

Tak, to normalne. Jak ćwiczysz dużo z energią lub intensywnie, to pulsowanie, czasem pieczenie rąk może zdarzyć się mimowolnie. Sam mam takie odczucia czasem w przypadku chorób cięższych, gdy leczę- po tym poznaję, że poszło w dobrym kierunku i wtedy spodziewam się wyzdrowienia chorego szybkiego.
Prywatne wiadomości do mnie z pytaniami i oczekiwanie, że akurat Tobie odpowiem na forum - absolutnie NIE. Dziękuję. Korzystaj z wyszukiwarki, nim o coś zapytasz i jeszcze lepiej: czytaj stronę w pierwszej kolejności.

Stanisz93
Użytkownik

Post autor: Stanisz93 » 2009-11-07, 13:18

Nieumiem robic jeszcze psi balli ...myslisz ze jakbym w drugiej rece tez mial tą energie to wychodzily by mi psi balle?

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2009-11-07, 16:32

Psiball=koncentracja energii w jakiejś formie poza ciałem energetycznym. Nie ma więc nic specjalnie trudnego w robieniu tym.
Prywatne wiadomości do mnie z pytaniami i oczekiwanie, że akurat Tobie odpowiem na forum - absolutnie NIE. Dziękuję. Korzystaj z wyszukiwarki, nim o coś zapytasz i jeszcze lepiej: czytaj stronę w pierwszej kolejności.

Stanisz93
Użytkownik

Post autor: Stanisz93 » 2010-04-29, 14:35

Napisze tutaj bo też jest to w pewnym sensie związane z dziwnym uczuciem tylko tym razem w przedramieniach...otóż od jakis 5 dni zaczałem system Roberta bruca "new" i narazie skupiam sie tylko na punktach w nodze i je stymuluje ...co dziwne zaczynam czuc takie jakby bóle kosci w rękach podczas tych cwiczen

Odpowiedz