Łańcuszek blokuje energię?

To, co nie pasuje ani trochę do powyższych kategorii lub jest z nimi mało związane.

Moderatorzy: Brylant, Wisniu

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Krzysiekpl
Użytkownik
Kontaktowanie:

Łańcuszek blokuje energię?

Post autor: Krzysiekpl » 2009-09-16, 17:00

Jakiś czas temu byłem na kursie gdzie masażystka powiedziała (uznawana kobieta Beata Dynowska) iż nie powinno się często nosić na szyji łańcuszków ( i tu wypowiedziała się akurat o moim srebrnym ale myśle że mogło jej chodzić o wszystkie stalowe, mosiężne czy złote) ponieważ blokuje to przepływ energii na wysokości górna część klatki i głowy. No ale raczej nie brałem tego bardzo pod uwagę, zdarzało mi się czasem go nie nosić ale z reguły miałem na sobie. Dodatkowo mam pewien problem, potrafie zamknąć mieszkanie i pół minuty później zaczynam myśleć czy wyłączyłem żelazko, zamknąłem drzwi itp. Czasem to mnie aż wqrwia że nie daje rady zapamiętać takich szczegółów.
Dziś zapomniałem założyć łańcuszka i nie myślałem o tym, dopiero po wyjściu z mieszkania. Ale wtedy też uderzyło mnie coś innego, że mam zajebiste przekonanie że wszystko co trzeba zamknąłem, pogasiłem itd. ze szczegółami, bez wątpliwości. Zaskoczyło mnie to i przypomniałem sobie słowa tej kobiety. Zmienie łańcuszek na rzemyk, zobacze co dalej będzie czy rzeczywiście to może mieć jakiś sens czy jakiś zbieg okoliczności i napisze. A czy inni może mieli takie przypadki bądź mają dowody że ma to znaczenie lub nie?
"Uważaj na swoje myśli, stają się słowami... Uważaj na swoje słowa,
stają się czynami... Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami...
Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem... Uważaj na swój charakter,
on staje się Twoim losem."

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2009-09-16, 17:43

Słyszałem, że zegarki blokują przepływ energii nawet na swoim kursie bioterapii. Nie zauważyłem takiej zależności, więc sądzę, że to raczej bujda. ;-)
Prywatne wiadomości do mnie z pytaniami i oczekiwanie, że akurat Tobie odpowiem na forum - absolutnie NIE. Dziękuję. Korzystaj z wyszukiwarki, nim o coś zapytasz i jeszcze lepiej: czytaj stronę w pierwszej kolejności.

Awatar użytkownika
Krzysiekpl
Użytkownik
Kontaktowanie:

Post autor: Krzysiekpl » 2009-09-22, 16:22

Przez te dni gdy nosiłem rzemyk odczuwałem codziennie różnice niż jak miałem srebrny łańcuszek gdy np. zamykałem mieszkanie, potem przypominałem sobie spokojnie czy wszystko zamknąłem. Dziś strasznie mi się spieszyło na autobus. W normalnych sytuacjach (jak miałem srebrny łańcuszek) to odpuszczałem i jechałem następnym bo wiedziałem że jeszcze w stresie to napewno nie zapamiętam dobrze, i w autobusie będę miał dalej nerwy czy pozamykałem wszystko. A dziś czułem się zmotywowany żeby wszystko zamknąć i jak najszybciej lecieć na przystanek. Zapamiętałem wszystko bardzo dobrze. U mnie widze wyraźne różnice w zamianie łańcuszka na rzemyk.
"Uważaj na swoje myśli, stają się słowami... Uważaj na swoje słowa,
stają się czynami... Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami...
Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem... Uważaj na swój charakter,
on staje się Twoim losem."

Odpowiedz