Pierścień Atlantów

To, co nie pasuje ani trochę do powyższych kategorii lub jest z nimi mało związane.

Moderatorzy: Brylant, Wisniu

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Komi
Użytkownik
Kontaktowanie:

Pierścień Atlantów

Post autor: Komi » 2008-12-08, 17:25

Ostatnio o tym trochę czytałem i zastanawiam się czy nie kupić. Na różnych forach są opinie pozytywne jak i negatywne co to tego przedmiotu. A co wy sądzicie? Mieliście już z nim styczność?

Awatar użytkownika
Wampirek
Administrator

Post autor: Wampirek » 2008-12-08, 17:57

Wiem tylko tyle, że osoby go noszące czują dyskomfort nieraz, jak choćby na chwilę mają go zdjąć- już z tego powodu mi się nie podoba to. Przynajmniej 2 takie osoby poznałem (nieznające się wzajemnie).
Prywatne wiadomości do mnie z pytaniami i oczekiwanie, że akurat Tobie odpowiem na forum - absolutnie NIE. Dziękuję. Korzystaj z wyszukiwarki, nim o coś zapytasz i jeszcze lepiej: czytaj stronę w pierwszej kolejności.

albatros
Użytkownik
Kontaktowanie:

Post autor: albatros » 2008-12-08, 22:18

http://www.sne.poznan.pl/index.php?opti ... mitstart=1

Pewnie zmyślone ale podobno w każdym opowiadaniu "jest ziarnko piasku".
Jabber ID: [b]_albatros_@maszyna.pl[/b]

MysterBoy
Użytkownik

Post autor: MysterBoy » 2009-06-22, 18:27

no ja nie znam sie na tym za bardzo, ale słyszałem same negatywne opinie o tym

podobno ludziom sie całe życie wali, kłopoty, nawet śmiertelne przypadki - tak wiec radziłbym z czystego bezpieczeństwa trzymać sie od tego z daleka ;p

Awatar użytkownika
Daisy
Użytkownik aktywny
Kontaktowanie:

Post autor: Daisy » 2009-06-22, 22:27

Nosiłam pierścień przez kilka lat (z przerwami). Nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian np. by przyniósł mi szczęście czy zdrowie. Przynajmniej nie odczułam tego w żaden sposób.

Ponad miesiąc temu śniło mi się, że pierścień mnie blokuje i że muszę się go pozbyć, zdjęłam go przez sen. Rano go znalazłam i odłożyłam do szafki i do tej pory nie noszę.
Z dziwnych rzeczy zauważyłam, że od razu w pierwszy dzień po zdjęciu go zachorowałam, a potem zauważyłam, że zaczęły na mnie działać w końcu sugestie post hipnotyczne itp. które dawałam sobie dość dawno ale wcześniej nie działały. Między innymi schudłam trochę i nadal chudnę.
To wszystko co opisuję może być jednak jednym wielkim przypadkiem.
Prosiłeś, aby opisać swoje doświadczenia z pierścieniem więc opisałam :D

Zgodzę się z Wampirkiem, że osoby noszące pierścień, mają tak jakby niechęć do ściągnięcia go i boją się, że gdy to zrobią przytrafi im się coś przykrego itp.

Pozdrawiam.

wesca

Re: Pierścień Atlantów

Post autor: wesca » 2012-07-08, 21:42

nosze pierscien hmmmm bedzie okolo 5 lat.kupowalam go specjalnie w Poznaniu u p. Ciszaka, chyba na mnie ten pierscien nie dziala,nie czuje nic i nic sie nie dzieje, czy go nosze czy nie, ale ze jest ladny a takze z przyzwyczajenia mam go stale na placu

Odpowiedz